IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd February 2008, 15:40
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Здравейте мацки.Дабъл бабъл се получава тогава когато джоба е по дълбок в случай че се влиза от подмешницата както е при мен -инпланта пада по ниско от мамиларната гънка.Аз вече си насрочих дата за реоперация но не мога да обясна как точно се поправя проблема аз също бих искала да знам.....ТОНЕВ МИ ОБЯСНИ ЧЕ ЩЕ СЕ ОТВОРИ ГЪРДАТА ОТДОЛУ И ЩЕ СЕ ЗАШИЕ КАПЛУЛАТА ОКОЛО ИНПЛАНТА ПО СПЕЦИАЛНА СХЕМА и проблема ще се оправи но въпроса е дали ще се затвори по дълбокия джоб.Знам за два случая описани във форума за този проблем но и при двете мацки е имало корекция от подмускулни към над а на мен Тонев категорично ми отказа за този вариант.Ако някой знае нещо повече моля да ми пише
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd February 2008, 16:27
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Това не е дабъл бабъл,а е ботъминг аут.Точно така се 'поправя'-капсулата около импланта се навива и повдига самия имплант.Това всъщност е намаляването на джоба.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd February 2008, 16:46
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Това не е дабъл бабъл,а е ботъминг аут.Точно така се 'поправя'-капсулата около импланта се навива и повдига самия имплант.Това всъщност е намаляването на джоба.
Благодаря за поправката навярно аз грешно съм била информирана до сега .Но пак не ми е ясно как ще се затвори джоба отдолу .И тази реоперация ще оправи ли проблема .Вече съжалявам че се реших на метода с подмешницата сега ще имам нов белег ....и още страхове дали всичко ще е наред този път...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd February 2008, 16:58
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не се притеснявай толкова-поправимо е,а и се случва често.
Ще се опитам да ти обясня,до колкото и аз съм запозната.
Джобът ти е бил направен по-дълбок,или отворен по-ниско,затова импланта 'провисва'.Около него се образува обвивка от съединителна тъкан/капсула/,която се навива в долната част на руло и така се зашива.Тоест това намалява джоба в долната част и повдига импланта,така че да не изпада под мамарната гънка.
Дано е горе долу ясно
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd February 2008, 17:02
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Забравих да ти кажа да внимаваш след това,да се пазиш,и да изпълняваш точно каквото ти е казал доктора.За да зарасне всичко ОК Между другото доспъпа ти/под мишницата/няма пряка връзка с проблема.Единствено в това,че по-трудно се позиционират джобовете,защото няма пряка видимост.
Успех!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd February 2008, 17:28
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Благодаря junglegirl за инфото и аз горе долу така си го представях но все пак когато и друг ти го каже е по добре.Аз и друго да те питам -доктора знаеше за това веднага след операцията което значи че е негова грешка ако правилно мисля .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd February 2008, 18:57
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Е, като е знаел веднага след операцията, това не значи ли, че е знаел за проблема и ПО ВРЕМЕ на операцията?

Мен малко ме плаши това, да не би Тонев да бяга от отговорност

Той какво ти каза на консултацията след това? И безплатно ли ще те оперира?
Това е важно за всички, които биха се оперирали при него. Защото не само уменията на хирурга са важни, но и отношението му след това, ако не дай с Боже се появи проблем

Монти, ти кога реши да си правиш реоперация?Защото по едно време се беше отказала?

Стискам ти палци, да знаеш!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd February 2008, 20:37
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Ами Авче надявах се да се изглади проблема ако мога така да се изразя но той се задълбочи и така след третата консултация се разбрахме с Тонев за реоперация която каза че ще е изцяло за негова сметка но не ми е обяснявал защо и как се е получил проблема.Досега винаги ми е обръщал доста внимание и ме успокоява че ще го оправи само трябваше време инпланта да образува въпросната капсула чрез която да се направи корекцията.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd February 2008, 21:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

monti, аз имах притеснение за ботъминг. Можеш ли да ми пуснеш снимки на ЛС или на мейл?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd February 2008, 21:41
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monti
... само трябваше време инпланта да образува въпросната капсула чрез която да се направи корекцията.
Точно така!
Затова не е можел да направи нищо,докато си била на операционната.Още не е имало капсула,която да зашие,нали разбираш?
Негова грешка е,да.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.