IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th April 2008, 11:00
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Направих се вече с крем депилатоар на Арома,много съм доволна-няма пъпки,няма раздразнено място.Ръцете са ми толкова гладки и хубави,че чак ме избива на агресия-иде ми да ги захапя
Celine,аз си мислех че излизат с корените,но уви при мен няма друг вариант.
След епилатор или кола маска ставам като нажилена от оси и акне аута въобще не ми помага.
И аз така ми се получава по ръцете. Дали не трябва всеки ден профилактично да се почистваме с нещо като кислородна вода за да е чиста зоната от прах и полсе някой овлажняващ лосион може би. Дали ще помогне. С епилатор по дълго ще е чисто отколкото с депилатор да боцка
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #22  
Стар 29th April 2008, 20:58
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Аз използвам епилатор за обезкосмяване на краката и на ръцете си,след което се намазвам с подхранващо мляко за тяло NIVEA помага ми,след епилацията остават червени петънца,които на следващия ден ги няма и ефекта е като на ... ...процедурата повтарям след 3 седмици...а може и след повече...
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th April 2008, 11:58
fragrance fragrance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Добре, че не си правя епилация, нито се бръсна. Нямам проблем с пъпки, акнета и т.н.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30th April 2008, 17:47
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mays
Дали не трябва всеки ден профилактично да се почистваме с нещо като кислородна вода за да е чиста зоната от прах и полсе някой овлажняващ лосион може би. Дали ще помогне. С епилатор по дълго ще е чисто отколкото с депилатор да боцка
Права си че с епилатора е по-чисто по дълго време,но кожата ми става много грозна ,пък от този депилатоар май ми станаха по-дълги или си въобразявам,но не боцкат със сигурност,а и проблема пак се появи.Ще пробвам и кислородната вода макар че не ми се вярва да е решение,но космата няма да ходя
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30th April 2008, 19:00
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

Абе по дълбоко някой не може ли да вникне в проблема защо аджаба се образуват ситни пъпчици и да помогне с съветче. Там зоната не мисля че е мазна..може би ексфолиране всеки ден там на ръцете . Аз днес си купих царевично грисче и ще се трия като се къпя...а и за лицето е хубаво
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #26  
Стар 16th May 2008, 13:06
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Все още ползвам епилатор за почистване на краката. Отначало имах сериозни проблеми - след процедурата ми се образуваха червени петънца, които до половин час се подуваха и краката ми изглеждаха като нажилени от огромни оси от горе до долу . Единственото, което ми успокояваше кожата, беше поливане на краката под душа със студена вода и после - енергично подсушаване. С времето, обаче, този проблем напълно изчезна - явно тялото свиква на какво ли не . Сега съм си купила лазерен епилатор и съм си направила 3 процедури. Щи ви пиша за ефекта след още 2-3 процедури. При лазерното епилиране не се получават никакви нежелани странични ефекти .
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 16th May 2008, 20:09
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

хармаяни ще кажеш ли по-подробно, какъв е този епилатор Аз имам същите проблеми с епилирането... все едно съм паднала в коприва.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th May 2008, 10:29
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
хармаяни ще кажеш ли по-подробно, какъв е този епилатор Аз имам същите проблеми с епилирането... все едно съм паднала в коприва.
Boni, ето сайта, от който си го поръчах: http://www.riobeauty.com/lahr_frameset.htm - става въпрос за по-скъпия модел (по-евтиният премахва само по едно косъмче наведнъж, а по-скъпият - по около 20, като можеш да го настроиш и на опция за по 1 косъм). Фирмата продавач се оказа много коректна, изпратиха ми продукта в рамките на 10-тина дни.

Правят се 5-6 процедури, през около месец. Косъмчетата окапват и не се появяват няколко години. Този епилатор унищожава самия им корен и те престават да растат. Процедурите не са болезнени, а уредът може да се наглася на различни степени на сила на лазера - в зависимост от това кои части на тялото си третираш. Изискването е кожата да е светла, а косъмчетата тъмни - няма добър ефект върху мургава кожа или светли косъмчета.

Ако имаш други въпроси, питай .
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th May 2008, 11:05
:) :) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 71
По подразбиране

Според това, което прочетох - този епилатор наистина ми допада. Да те питам - за цялото тяло ли става или ?! След третиране на даденото място има ли зачервяване, подуване (чувал съм и за такива неща) или нещо друго ? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th May 2008, 11:51
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от :)
Според това, което прочетох - този епилатор наистина ми допада. Да те питам - за цялото тяло ли става или ?! След третиране на даденото място има ли зачервяване, подуване (чувал съм и за такива неща) или нещо друго ? Благодаря предварително!
В инструкциите подробно е описано кои места от тялото могат да се третират. Да, приложим е за цялото тяло, дори за главата (за пълно премахване на оредяваща коса, например) и за брадата (ако не желаеш да се бръснеш повече всяка сутрин ).

Уредът е доста лесен и приятен за ползване. Първоначално трябва да пробваш коя степен на сила на лазера е оптимална за теб (има 5 степени - трябва да пробваш на коя ти е безболезнено). Ако превишиш степента на сила на лазера, усещаш нещо като бодване от игличка - не е болка за умиране, но не бива да се допуска - явно трябва да ползваш по-ниска степен в такъв случай . След като свършиш тази работа, преминаваш към самото третиране. По време на самата процедура може да се забележи леко порозовяване в основата на косъмчетата - това показва, че третирането е успешно. Порозовяването минава до 15-30 минути. Не се усеща болка, нито пък има подуване. Моята кожа е много чувствителна и въпреки това е нямало никакви неприятни ефекти от ползването на лазера. Засега имам само 3 процедури. Забелязах, че косъмчетата са намалели, а и растат по-бавно, след като ги обръсна (а, да - между процедурите се препоръчва бръснене или ползване на крем-депилатор, а не епилация по друг начин). Ами какво да кажа: горещо ви го препоръчвам!
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белезипъпки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:34.