IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd April 2018, 23:16
Raheem19148 Raheem19148 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2018
Мнения: 1
По подразбиране Обложен език

Здравейте. Аз съм момче на 15 и от доста време имам един ужасен проблем. Да, това е лошият дъх. От супер много време се опитвам да го премахна по какви ли не начини, като започнем от води за уста, конци, специални четки и пасти и стигнем до методики, които съм гледал в интернет, например намазването на езика с куркума и жабуренето и тн. От известно време започнах да мия езика си с много паста за зъби и надълбоко в езика, още в основата му, където главно се насъбира налепът, но това е само временно решение, след това отново по старому. Пробвал съм какво ли не, ходил съм по зъболекари, гастроентеролози и нищо.

Та искам да ви питам дали знаете някакви "отвари" които мога да опитам или нещо друго, каквото и да е, просто да реша този проблем. Сигурно се питате дали имам някакви стомашни проблеми, не нямам. Единственото нещо, което ми се явява като проблем, е синдром на Жилбер (голямо наличие на билирубин), който се съмнявам да е проблемен, но все пак да си кажа. Ами да, казвайте, споделяйте мнения, давайте съвети и се надявам да ми се отвори парашутът тук.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обложенезик
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:45.