IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th June 2006, 09:12
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

И аз лично предпочитам медицинската козметика, но ползвам и по-обикновени неща. Точно тази серия на Oriflame съм я ползвала и бях много доволна. Така че, ако нямаш някакви проблеми с кожата, не се притеснявай да си купиш продукти от тази серия.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th June 2006, 09:06
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Аз пък миналата година попаднах на една дистрибуторка, която много сладко ме убеди да си купя козметика. Понеже майка ми е алергична към ВСИЧКИ видове кремове, а нямаме пари за скъпи,аз реших да питам дистрибуторката за лек крем, като обясних проблема. Купих един, около десетина пъти по-скъп от Нивеа, и тя се изрина цялата (между другото, произведен беше в Полша и не беше запечатан със станиол отвътре на кутията, както почти всички кремове, даже най евтините) Взех аз да го ползвам, а пък на мене кожата ми е като гьон- от нищо не се впечатлява- и също станахх на пъпки цялата, и после , ако искайте, припадайте, ама го дадох на една приятелка да го ползва и след седмица я гледам и нея пъпчасала , а пък крема си беше в срока на годност.
По същото време купих и онзи крем за ръце от 5.80 лв., купих ги едновременно, аз глупачката, майка ми се намаза 3 пъти и много й щипеше и веднага се изми, аз разбира се не го пробвах доста време и нищо , че и той си беше в срока на годност, като го ползвах след време, той стои на бяла паста по ръцете ми и като си сложа ръцете на течаща вода, този крем за ръце просто се измива, без да се търкам - не мога да повярвам
Иначе една позната, каза , че е супердоволна от Ейвън, ама тя тежи 40 кг и е 40 годишна горе-долу, така, че по-скоро има хубав ген, а не хубава козметика.
Иначе дистрибуторката е жива реклама на Орифлейм - тогава каза че е на 63 години, слаба, стройна с ужасно скъпи дрехи и внуци, рускиня, женена за професор тук в България
Как няма да те убеди да си купиш
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th June 2006, 10:01
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Орифлейм по-биват там каквото съм купила съм го ползвала няколко пъти, а Ейвън колкото пъти са ме излъгали да си купя нещо всичко след първото пробване е било на боклука .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th June 2006, 20:08
sladka_blondinka sladka_blondinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: градът на липите
Мнения: 191
По подразбиране

Лично аз от дълго време ползвам продуктите на Avon,предимно козметиката и съм много доволна-особенно от лосионите им за тяло и кремчетата за лице А за тази на Oriflame,не мога за съжаление да споделя мнение понеже съм ползвала единствено една от всичките им видове спирали за очи и не мисля че беше нещо по-различно от тези продавани по магазините за 2-3 лв.
__________________
Една усмивка не коства нищо, а дава толкова много. Тя трае само миг, а понякога спомена за нея е вечен. Никой не е толкова богат, че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th June 2006, 23:37
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Мммм, дааа... Мненията са си мнения, не ги оспорвам. Ама и не разбирам много девойки, които верно за 2-3, най-много 10 лева искат да постигнат чудеса със себе си. Е не става. Пък и само с крем и червило нищо не се получава. Те затова хората си правят труда да създават цели серии.
А и не само Орифлейм произвеждат извън държавата, в която им е централата. Ако знаете Нивеа откъде идва..., а и колко неща от тях не идват изобщо, каква декоративна козметика имат, малиииии, ще ударят всички ама хак!
Май само за Висши може да сме сигурни, но знае ли човек...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st June 2006, 08:11
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Е ми аз щом от Орифлейм се изринах, а пък от българския Регал (дето струва 2-3 лева) - не, тогава за какво да си купувам Орифлейм. Завършила съм икономика, макар и преди години, и си спомням о т часовете по маркетинг, какво каза преподавателката за ръчните продажби:
1.Временно модни стоки
2.Стоки с изключително ниско качество
3.Много скъпи стоки
Вие си избирайте коя категория е козметиката ръчна продажба.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21st June 2006, 08:27
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tsvety
Е ми аз щом от Орифлейм се изринах, а пък от българския Регал (дето струва 2-3 лева) - не, тогава за какво да си купувам Орифлейм. Завършила съм икономика, макар и преди години, и си спомням о т часовете по маркетинг, какво каза преподавателката за ръчните продажби:
1.Временно модни стоки
2.Стоки с изключително ниско качество
3.Много скъпи стоки
Вие си избирайте коя категория е козметиката ръчна продажба.
4.Начин да не се плащат данъци.Стоката се дава на ръка, никакви документи не се издават.
Между другото,в САЩ има магазини на Avon,за Орифлейм не знам.
А Регал каква е -българска?Кое ти е харесало по-точно?Аз например много трудно намирам тоалетни млека,които да ми понасят.Скоро пробвах едно ново-на Арома,Spa,за нормална и комбинирана кожа.Препоръчвам го и като качество,и като цена.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st June 2006, 13:27
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Регал са българска марка, която се рекламира, че работи по френски лиценз. Добри са като за мен. Харесвам серията с ленено масло. Ползвам дневен, нощен и за около очи.Преди години имаше разкошна серия, бяха бели туби със тъмносини капачки, които стояха вертикално, но вече ги няма Мляко не ползвам, пробвала съм разни марки от години, не съм попаднала на хубаво и да си призная, не съм се замисляла за мляко от Регал, даже не знам , дали има За почистване ползвам разреден салицилов спирт, уверявам ви сваля повече мръсотия, отколкото всички млека, които съм пробвала
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st June 2006, 13:31
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tsvety
За почистване ползвам разреден салицилов спирт, уверявам ви сваля повече мръсотия, отколкото всички млека, които съм пробвала
А, спирта не изсушавали много кожата
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st June 2006, 13:31
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

За Регал съм съгласна, че са по-хубави от Орифлейм и Ейвън, а цените им са напълно нормални. Има една друга марка Елеа - те са даже още по-добри. Поне според мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: OriflameSwedishCare
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:57.