IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 28th November 2011, 10:44
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

При мен няма бели коси,явно тъмния ми цвят не винаги се повлиява.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th November 2011, 11:30
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Май малко го обърнахте на спам Иначе благодаря на Kris-Pis i susan_88, че се отзоваха с мнение и отговор ПО темата
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th November 2011, 12:16
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Фаворитката, нали не очакваш темата ти да остане само в рамките на запитаното и да не се излезе мъничко извън него? Пък и споделихме от какво може да се лющи скалпа-например от боядисване.... а ти май не знаеш какво е спам
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 28th November 2011 на 12:19
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th November 2011, 01:45
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Favoritkata Виж мнението
Май малко го обърнахте на спам Иначе благодаря на Kris-Pis i susan_88, че се отзоваха с мнение и отговор ПО темата
Сама ще му хванеш цаката, търпение трябва За нищо, ако има друго-питай, ако мога ще помогна
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd December 2011, 03:34
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Ох колко ми е познато това с търсенето на идеалната фризьорка.... Ще кажа и моята история... Преди време бях руса правех се в нас със блондор ставаше супер.... ходех при една фризьорка при , която ме беше завела сестра ми бяхме уж много доволни от нея цялото семейство.... докато не реших да се направя черна , защото косата ми беше много одърпана.След като се боядисах мина време и започна да ми расте моята коса, отидох при друга фризьорка да пробвам как е , защото моята нещо я нямаше и ооо ужас.... Когато тя ми видя косата ( не я бях подстригвала от 2 месеца ) остана втрещена , защото от едната страна ми беше по-къса с една педя косата от другата.От тогава почнах да ходя при нея , тя естествено я оправи израстна ми и беше супер... Реших да се направя на кичури и пак при нея ходих беше много добре , защото ми предлагаше кристали , маски и други материали които използваше.Косата ми беше много жизнена, докато не се преместих в друг град и отново трябваше да намеря нова фризьорка...
От една , на втора на трета, на четвърта и така останах без коса.... всяка си фъка както иска без да пита... от където иска ти слага бретона , дали имаш или не.... не те питат хич..
И моята коса беше така от едната страна цялата връхчетата й бяха всеки на където си иска, със собствено мнение, въпреки че ползвах преса за коса и кристали и какво ли не.То просто е от начина на подстрижката...
Та сега съм намерила вече и съм доволна и то доста... надявам се да не сменям скоро.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd December 2011, 21:37
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Да, може би и аз като успея да намеря свястна фризьорка ще успее да се задържи косата ми дълга, защото нормално като ме офъкат после я подстригвам по-късо, за да не стои толкова зле. В момента е плачевно. Между другото взех си шампоан Неовал П Форте за пърхута или люспите, каквото там е по препоръка на една приятелка, която й го е изписал лекар. Вече цяла седмица ходя вързана, обаче се налага силно да я стягам с ластика, защото пада, а най-горния пласт изобщо не мога да го хвана защото е поне един пръст над ухото. Мислите ли, че това стягане с ластика й се отразява зле? Макар че аз само като съм навън я хващам.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 2nd December 2011, 22:58
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Така и не мога да разбера къв ти е проблема ?? Офъкали ти косата и се 4удиш кво да правиш ?? ами седиш и чакаш да ти порасне .
Аман ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 3rd December 2011, 22:15
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Favoritkata Виж мнението
Да, може би и аз като успея да намеря свястна фризьорка ще успее да се задържи косата ми дълга, защото нормално като ме офъкат после я подстригвам по-късо, за да не стои толкова зле. В момента е плачевно. Между другото взех си шампоан Неовал П Форте за пърхута или люспите, каквото там е по препоръка на една приятелка, която й го е изписал лекар. Вече цяла седмица ходя вързана, обаче се налага силно да я стягам с ластика, защото пада, а най-горния пласт изобщо не мога да го хвана защото е поне един пръст над ухото. Мислите ли, че това стягане с ластика й се отразява зле? Макар че аз само като съм навън я хващам.
Здравей, недей да я стягаш, защото ще се начупи и ще почне да пада.Според мен я остави или я прибирай назад с фиби.Т.е само горният пласт.Остави косата ти да си почине.Не я подстригвай много често щом в момента е много къса и искаш да я пуснеш дълга изчакай поне 2 месеца преди 1вото подстригване.Ти от къде си?В кой град търсиш фризьорка?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 3rd December 2011, 22:19
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

О , извинявам се чак сега видях , че сте от Пловдив.Знаете ли аз посещавам салони където предлагат марката Selective , ако искате може да ви дам координати на такива салони в Пловдив.Материалите им са качествени и подбират много добре хората с които работят.Ако искате може да пробвате, аз докато намеря такъв салон във Варна беше голям зор
http://www.selectivezone.com/saloons/
Отговори с цитат
  #30  
Стар 3rd December 2011, 22:20
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Така и не мога да разбера къв ти е проблема ?? Офъкали ти косата и се 4удиш кво да правиш ?? ами седиш и чакаш да ти порасне .
Аман ...
Не мога да разбера , защо сте толкова агресивен/вна? След като искате да помогнете , защо въобще пишете в дадена тема.Подминавайте я и толкова! Следя мненията ви и виждам , че това не е само за тази тема!
Поздрави
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемкосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.