IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th April 2009, 09:27
sisa_bii sisa_bii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia ; Bulgaria
Мнения: 9
По подразбиране Clinique отзиви

Доволни ли сте от продуктите ?
Мисля ,да взмеа продуктите за измиване и един ежедневен лек крем със SPF 21 на приятеля ми . Някой има ли отзиви ?
Ще ми бъде полезна информация за всички продукти , който сте опитвали .благодаря ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th April 2009, 09:33
Аватара на starkillerz
starkillerz starkillerz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 44
По подразбиране

аз ползвам доста неща на clinique и съм доволна от всичко, освен от 3те стъпки може би..
но пък за мъжката серия не съм чувала отзиви
но предполагам, че ако вземеш за правилния тип кожа приятелят ти трябва да остане доволен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th April 2009, 09:47
sisa_bii sisa_bii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia ; Bulgaria
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря за отговора също искам да попитам ,дали в магазина на клиник , който се намира на бул.Витошка правят тест на кожата ?
Десега не съм ходила там ,нп съм виждала магазина ...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th April 2009, 21:26
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

И аз съм ползвала и съм много доволна от продуктите,околоочния крем и нощния са супер,ползвах ги доста време сега реших да сменя малко марката и съм с ESTE LAUDER,после пак ще ги редувам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th April 2009, 22:16
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

А някакви отзиви за фон дьо тените им?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th April 2009, 19:44
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Такааа....От Клиник съм доволна от околоочния им крем ''Всичко за очите'' май се превеждаше. От декоративната козметика съм ползвала фдт и пудра, от пудрата бях доволна, не толкова от фдт. Гланцовете им за устни също стават (но спряха моя цвят, та не съм много ъпдейтната за сегашните им).
От мъжката серия бях подарила на приятеля ми някакъв травъл сет, който обаче беше с много добри грамажи и изкара много. Имаше тоник, скраб, нещо за след бръснене и крем за около очите. Той, както и аз, не сме доволни от 3-те стъпки само на мен ли ми се струва, но на пра-баба домашния сапун е същия и най-вероятно ще съм по-доволна от него.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th April 2009, 23:59
Аватара на Joana.
Joana. Joana. не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Germany
Мнения: 83
По подразбиране

Аз също съм ползвала повечето продукти на Клиник, ФДТите определено не си заслужават, 3те стъпки ползвах в продължение на повече от година, но сега осъзнавам, че всъщност не са нещо, което да те накара да припадаш от възторг, на същата цена можеш да си вземеш нещо на Clarins или Biotherm и ще е сто пъти по-добра инвестиция. Сега като се замисля, единственото нещо, което горещо бих препоръчала е този гланц, защото е наистина супер дълготраен, с невероятен блясък и много ненатрапчив: http://www.clinique.de/templates/pro...T_ID=PROD89708
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th April 2009, 19:27
Аватара на Tally
Tally Tally не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 152
По подразбиране

аз ползвах 3те стъпки около година и си бях супер доволна, кожата ми е добре почистена, супер хидратирана, без въобще да е мазна. Сега мисля, че е време да ги сменя, но не знам с какво
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th May 2012, 10:53
dostavkiusa dostavkiusa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Аз също съм много доволен от Clinique.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd November 2012, 15:11
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Аз също съм доволна от продуктите на Клиник. Последно си поръчах от ягодка техния Derma White Brightening Moisture Cream исъм много доволна - страхотно овлажнява и освежава кожата.Просто страхотен продукт. От тази серия съм използвала и почистващи лосион и също съм с добри отзиви и за него
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Cliniqueотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:36.