IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1771  
Стар 8th May 2011, 08:43
Аватара на tavita
tavita tavita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 4
По подразбиране

sishristeva,много позитивен човек , Браво ...
Абсолютно съм съгласна с теб , човек не трябва да му е фикс идея тази операция - нормално е да се вълнуваш, нормално е и да имаш притеснения, но това няма да промени душевността на човека, а според мен тя е най-важната , корекциите са просто екстра , подобрява ти самочувствието, но личността си остава същата ....
И аз имам две приятелки, които са се оперирали при Джамбазов , крайния резултат е чудесен, дори едната точно преди две седмици и беше направена ...всичко е перфектно....Истината е , че трябва да бъде човек спокоен, да не мисли прекалено много за това и да се довери напълно на доктора, той е професионалист знае какво прави...И не на последно място пълната увереност и вяра , че всичко ще мине добре - психичексата нагласа е от значение !!! На мен ми се е случвало да идват хора и да се опитват да ме разубедят или да ми говорят за несполучливи операции, но не допускам да ми влияят негативно. Всеки има право на свой личен избор.
Успех на всички, които им предстои такава операция, аз самата ще си правя юни месец при него!!!

Последно редактирано от tavita : 8th May 2011 на 08:46
Отговори с цитат
  #1772  
Стар 8th May 2011, 12:58
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Щеше да бъде много хубаво,ако този заразителен позитивизъм,който цари тук,съчетан със суперлативите за доцента,бъдат придружени и с малко снимчици)
Отговори с цитат
  #1773  
Стар 8th May 2011, 13:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Щеше да бъде много хубаво,ако този заразителен позитивизъм,който цари тук,съчетан със суперлативите за доцента,бъдат придружени и с малко снимчици)
Подкрепям! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1774  
Стар 8th May 2011, 13:24
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Nells,да не ме забравиш след операцията!?Ще ти оставя facebook на лични,ако искаш и телефон за връзка,но много държа да ми разкажеш как е минало всичко при тебХайде,че не остана)))
Отговори с цитат
  #1775  
Стар 8th May 2011, 13:26
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета искам да ви развеселя с една статия за Клеопатра, легендарната красавица. Като видях профила и! - леле, ми той моя е досущ такъв
http://www.factor-news.net/index_.php?cm=8&id=10083


Вие поне имате дати за операциите, пък аз трябва да чакам до 25.06 само за час за консултация, а операцията кога ли ще е??????

Nurelche, как го измисли тоя сценарий за пълната упойка??? Направо ме уби. Нали затова седи там анестизиолога, ако не спиш - да те успи с още една доза . Сигурна съм, че всичко ще е наред.
А до тогава- да си изкараме едно прекрасно лятоооооо
Отговори с цитат
  #1776  
Стар 8th May 2011, 13:38
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Момичета искам да ви развеселя с една статия за Клеопатра, легендарната красавица. Като видях профила и! - леле, ми той моя е досущ такъв
http://www.factor-news.net/index_.php?cm=8&id=10083


Вие поне имате дати за операциите, пък аз трябва да чакам до 25.06 само за час за консултация, а операцията кога ли ще е??????

Nurelche, как го измисли тоя сценарий за пълната упойка??? Направо ме уби. Нали затова седи там анестизиолога, ако не спиш - да те успи с още една доза . Сигурна съм, че всичко ще е наред.
А до тогава- да си изкараме едно прекрасно лятоооооо
хахахахаха Това беше само едно оскъдно въведение към сценария Много други неща ми се въртят в главата,но това го отдавам на чакането.Много е продължителен периодът!: Girl_cry2:Ако операцията ми беше след месец,въобще нямаше да ги мисля тези неща!

Последно редактирано от ИЗТ : 8th May 2011 на 13:46
Отговори с цитат
  #1777  
Стар 8th May 2011, 20:54
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Някой ще се престраши ли със снимки?!
Отговори с цитат
  #1778  
Стар 8th May 2011, 23:42
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Нурелче, разгледах обработените ти снимки. Страхотно си се справила с фотошопа. От сърце ти пожелавам да се получи такова прекрасно носле след операцията!
Ако нямаш нищо против, изпратих ти на лични мои оригинални /необработени/ снимки. Имаш ли идея как може да се оправи анфаса с тази програма?
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1779  
Стар 9th May 2011, 09:26
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Нурелче, разгледах обработените ти снимки. Страхотно си се справила с фотошопа. От сърце ти пожелавам да се получи такова прекрасно носле след операцията!
Ако нямаш нищо против, изпратих ти на лични мои оригинални /необработени/ снимки. Имаш ли идея как може да се оправи анфаса с тази програма?
Благодаря предварително
Имаш ЛС.Благодаря за пожеланието!В интерес на истината,когато свалихме снимката на хартиен приносител,върхът ми изглежда отново един дълъг,като но Пинокио.Тези снимки ми ги направиха в едно фото и там ги обработиха .Съжалявам,че не мога да ти помогна.Аз се опитах да си коригирам носа с фотошопа,но не пожънах успех.
Отговори с цитат
  #1780  
Стар 10th May 2011, 13:26
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Нурелче,
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:59.