IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 1st October 2011, 14:14
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Честито ново носле Дилче Радвам се,че всичко е минало добре, надявам се резултата да те направи много щастлива ! Още малко стискай зъби,като махнат тампоните мисля,че бързо ще забравиш гадното чувство. Пожелавам ти бързо възтановяване
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #392  
Стар 1st October 2011, 14:33
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

дил, стискай зъби, скоро ги махат. Радвай се, че мина, аз като се сетя колко има да чакам ...

Аз се чудя какъв нос искам, дали да е прав или с лека извивка, мисля че прав повече ще ми отива... абе глупости мисля и аз
  #393  
Стар 1st October 2011, 20:00
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Дил, наистина тампоните са най-отвратителното нещо, аз се чувствах все едно съм болна, на следващия ден след операцията само се опитвах да придрямвам за по половин-един час, но безуспешно. Едвам изчаках да стане 19.00 да ми ги махнат, тогава се почуствах нов човек направо. Ужасно е, знам, но ще мине и това. Мисли си за хубавото носле, което имаш, 1-2 дена с тампони се изтърпява. На теб кога ти ги махат днес вечерта или утре?
Утре ще ми ги махат към 18ч.казаха,дано да е малко по-рано.Тъй като операцията е рино и септопластика,за това искат да седят 48 часа.Ох и ми се киха,и като се съберат тия секрети и няма от къде да излизат,от време на време през устата и така.Главата си я чувствам като тенджера под налягане,но знам,че и това ще отмине,от време на време си правя някоя снимка да се залисвам като си го разглеждам,хехех,отдолу има форма на сърце,което винаги ме е кефилоЧери,аз днес през деня успях да подремна,през ноща,както ми беше веселко и безгрижно,като почна да тече и се стрясках при всяко задрямване и така цяла нощ,дано тази е по-лекаНа тези,които им предстои такава операция-не се плашете,бъдете силни и се заредете с търпениеАз сега си хленча на воля сама,няма кой да притеснявам,сама съм на етажа,а на долния има мъж,който също е с рино и утре го изписват.Божичкам си,охкам и мохкам на воля,да си излея яда на тампоните и мирясвам по някое време))И като последно-страшно много ви благодаря за подкрепата,хубавите ви думи и сърдечните пожелания ме карат да се чувствам щастлива и като част от едно голямо семейство тук
  #394  
Стар 1st October 2011, 21:03
Аватара на mimeto8383
mimeto8383 mimeto8383 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте момичета от доста време вече чета форума но сега за първи път пиша. Тук има много полезна информация за всеки който се интересува от ринопластика . Дил надявам се да си добре пожелавам ти го от все сърце и дано имаш най сладкото носле което някога си искала. Кога те изписват? Може да се засечем моята операция е сега на 3 в понеделник
  #395  
Стар 1st October 2011, 21:32
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

В понеделник ще ме изписват.И на теб желая успешна операция и много да се харесаш.Аз сега много,много не обръщам внимание на външния му вид,ще започна да го разглеждам малко по-нататък,сега ме интересува истински това да се възстановявам възможно най-бързо,а за резултата не искам да се притеснявам от сега,много е отекъл,ако до 2 седмици заприличам малко на човек,ще пусна някоя снимка като за началоЛека вечер на всички и дано и за мен да е поне малко лека
  #396  
Стар 1st October 2011, 21:38
Аватара на mimeto8383
mimeto8383 mimeto8383 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Ако имаш нужда от нещо да ти се донесе кажи аз понеделник сутринта съм там. И дано наистина да ти е лека вечерта и да можеш да се наспиш добре
Много искам да те видя в понеделник

Последно редактирано от mimeto8383 : 1st October 2011 на 21:41
  #397  
Стар 1st October 2011, 22:09
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Дил, честито носле и от мен!
Желая ти бързо възстановяване и прекраааасен резултат!!!
  #398  
Стар 2nd October 2011, 02:08
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

ето и аз имам час вече, направо за операция, днес звъннах и на 29 март съм там, малко е много времето, но доколкото разбрах графиците за дотогава са почти пълни. Т.е. има доста часове за консултации свободни, но за самите операции ринопластика по-малко, иначе човека е много разбран и говори директно и с точни думи. Чао засега и успех на всички, по-нататък пак ще се включа ;]
  #399  
Стар 2nd October 2011, 08:01
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Здравейте, кукли! Не съм влизала от известно време и сега се зарадвах много на операцията на Дил. Честито носле и от мен! Пожелавам ти да си много, много доволна и горда от резултата! Как само минават времето и операциите. Това страшно ме надъхва. Искрено се надявам да се преборя със страховете си и да не остана само с консултацията, а да се подложа на операцията. Искам я от 8-ми клас.

Поздрави на всички! Муц!
  #400  
Стар 2nd October 2011, 08:31
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Здравейте, кукли! Не съм влизала от известно време и сега се зарадвах много на операцията на Дил. Честито носле и от мен! Пожелавам ти да си много, много доволна и горда от резултата! Как само минават времето и операциите. Това страшно ме надъхва. Искрено се надявам да се преборя със страховете си и да не остана само с консултацията, а да се подложа на операцията. Искам я от 8-ми клас.

Поздрави на всички! Муц!
Ти пък,страхове!))Я не излагай отбора))Все пак отиваш на разкрасителна процедура,а не на битка с динозаври.Няма нищо страшно!Ще се оперираш разбира се,аз лично когато и да вляза във форума все ще те надъхвам да го направиш
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:06.