IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 2nd October 2011, 18:26
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Е, аз 26 години си живея с този нос, още няколко месеца няма да са ми проблем. Радвам се, че благодарение на форума разбрах за доцента и категорично се спрях на него. Не съм го виждала, не съм говорила с него, но няма и да потърся друг. Убедена съм, че той е човекът. Наистина времето минава бързо. Кога родих, а в петък бебка стана на 9 месеца...мина ми като миг. Сигурна съм, че всички ще се радваме на добри резултати и на фона на живота, който е пред нас, времето за чакане е нищожно.
  #412  
Стар 2nd October 2011, 19:54
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

И аз искам да поздравя Дил, да й пожелая от цялото си сърце когато махне лонгетата да види точно това което е очаквала и да бъде много щастлива. Тайничко завиждам и на Тутик (разбира се добронамерено) защото и аз един ден искам да изпитам нейните емоции и нейното щастие. Направо нямам търпение, но като мисля че и аз ще питам директно за час за операция няма да е по рано от март. За добро или лошо имам това качество дето се казва търпение и съм сигурна че този път е за добро и ще си заслужава. От утре започвам да звъння да дока па дано да се свържа. Исках да кажа че два пъти се опитвам да му изпратя имейл но ми ги връща, сигурно има поща пълна. успех на всички, и аз съм с вас.
  #413  
Стар 2nd October 2011, 21:32
XIKS XIKS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Ехее, Дил чакахме да дойде 30, ето че вече имаш ново носле, честито. Мацки (Черита и Титик) , как можахте да си махнете снимките, от време на време ги отварях и им се наслаждавах. ))
  #414  
Стар 2nd October 2011, 22:00
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
И аз искам да поздравя Дил, да й пожелая от цялото си сърце когато махне лонгетата да види точно това което е очаквала и да бъде много щастлива. Тайничко завиждам и на Тутик (разбира се добронамерено) защото и аз един ден искам да изпитам нейните емоции и нейното щастие. Направо нямам търпение, но като мисля че и аз ще питам директно за час за операция няма да е по рано от март. За добро или лошо имам това качество дето се казва търпение и съм сигурна че този път е за добро и ще си заслужава. От утре започвам да звъння да дока па дано да се свържа. Исках да кажа че два пъти се опитвам да му изпратя имейл но ми ги връща, сигурно има поща пълна. успех на всички, и аз съм с вас.
Пожелавам ти го от сърце!Не мога да опиша с думи радостта си,все едно да се старая да опиша скок с бънджи.Само мога да кажа,че е вълнуващо и остава за цял живот като емоция)Успех от мен!
  #415  
Стар 3rd October 2011, 09:53
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Привет,прители!От снощи със си в къщи-най,голямото щастиеМахнаха ми тампоните и след час и половина ме пуснаха,иначе можеше да остана до днес,до последно не знаех,че ще ме пуснатОх от къде да започна....Вчера вече приритвах за тези тампони,нямах търпение да ги махнат,бях все още доста лабилна и лесно можеше някой да ме манипулира.Още от предния ден родителите ми ми дадоха парички за упойката при махането на тампоните.Много се колебаех,знаех че това са грешни пари да ги дам за няколко секунди работа и за упойка,която струва 4,5 лв.в аптеките.Но много ми тежеше всичко около и в нослето и само треперех при мисълта за махането.Вчера,когато имах най-голяма нужда от някой до мен-случи се,и мама,и татко и бабчето и най-добрата ми приятелка,а по-късно и приятелят ми.Всички бяха до мен-не ми се седеше в клиниката изобщо и със тях ми мина бързо гадния ден.Последно като се видях с моя приятел,той ми каза,че няма нищо страшно за пустите му тампони-наш общ приятел със септопластика му е казал вчера,изобщо да не искам упойка,че всичко ставало за няма и 10 секунди.Тръшках се,чудих се,когато вече останах сама,но волята надделя в мен и така в последния момент-казах-не искам упойкаИ сега със сигурност не съжалявам.По-скоро усещах гъделичкане от колкото болка.Сега ми остава да събирам смелост и за плаките.И така-сега вече в къщи се чувствам много по-добре-спах близо 12 часа,с малко събуждания естествено.Усещам леко отпушване,но иска време,не мога да дишам още през нослето както трябва.Отоците от снощи,след махането на тампоните,слязоха от очите надолу към бузите,сестрата снощи каза,че няма страшно,но ако и при повечето се случва това,кажете,да не се панирам излишно.Ооо и още нещо,вчера ми дойде и слава Богу,че не беше по-рано,явно витамините,които пих са си свършили работата,а и доста се молех да закъснее поне ден,дваИначе като се погледна в огледалото все едно виждам анимационен герой,с тези подпухнали бузи Shani,операциите не само във вторник и петък,поне 3 дни от седмицата мисля че оперира,все пак на Tytik операцията беше в понеделник.Хубав ден на всички

Последно редактирано от Дили : 4th October 2011 на 15:18
  #416  
Стар 3rd October 2011, 10:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Оххх какви са тия упойки при махането на тампоните или плаките ???Вие направо ме разбихте хахахах .Хайде стига капризи бе момичета! Усещането е леко неприятно ама чак упойка си е направо прекалено! а при махането на плаките няма дори неприятно усещане !
Дил , я земи е стегни малко !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #417  
Стар 3rd October 2011, 11:10
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Сю,много си права,обаче има хора в клиниката,които така те омайват,че целта им е да ти вземат парите,а когато си лабилен,вярваш на всичко,което чуеш.Радвам се че не се подведох,защото първо,че няма болка,2-ро с тези пари си оправих сметкитеСтегнах се,Сю,няма да успеят да ме разубедят за плаките,защото до тогава ще съм доста по твърда и решителна,каквато съм по принцип,а не мекотелото,което бях до вчера
  #418  
Стар 3rd October 2011, 14:11
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Аз пък прочетах, че явно няма много свободни дати до март и направо ми се стъжни, яд ме е, че не се обадих по рано. Когато вече си се решил на тази стъпка и нямаш търпение всичко да приключи. Имам чуството, че цяла България ходи при нашият доцент.
  #419  
Стар 3rd October 2011, 14:37
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

http://dilqnadimcheva.snimka.bg/othe...24795.25208231 Ето ''малко''снимки,всичко е описано в албума.Ако иска парола 12345.Приятно гледане
  #420  
Стар 3rd October 2011, 15:37
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Дил, честито нослееее. Много се радвам за теб. Изглежда скъсено, но още не мога да видя добре. Кога ще ти махат лонгетата. Нямам търпение да те видяяяяя :Р
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:16.