IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #421  
Стар 3rd October 2011, 15:49
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Честито носле,Дил радвам се за теб изглежда доста скъсено- това носле,което си нарлавила на фотошоп е страхотно,когато ти махнат лонгетата ще чакаме още снимки
  #422  
Стар 3rd October 2011, 15:55
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

На 14 ден се сваля лонгетата,и ден по-рано няма да е(така ми казаха),но аз имам търпение,най-страшното мина.Най-ми е мило за родителите ми,горките са луднали пред операционната,докато чакат да ме изкарат(будна),доста съм бушувала,казала съм нещо от сорта-Ама сега къде ме водите пак,бе хора,смяла съм се,клиниката е ехтяла от мен Казала съм също,че красотата изисква жертви и такива разни от сорта-каза майка ми.С една дума-диване Каквото и да е станало нослето,вярвам,че ще си го харесам,никакви лоши мисли не ми минават през ума.Каквото и да е,със сигурност ще му се радвам много повече от предния нос,който от нито един ъгъл не изглеждаше добре.Благодаря ти Susan_88,ще качвам всеки ден по някоя снимка,по-скоро с цел да се вижда възстановяването,а не самия нос.
  #423  
Стар 3rd October 2011, 16:10
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Дил, изглежда толкова по къс, направо си го представям Честито да ти е
  #424  
Стар 3rd October 2011, 16:28
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Дил, Честито носленце и от мен! Дано си го харесаш и да бъдеш адски щастлива!!!! Моята операция ще бъде на 10-ти ноември (четвъртък), и се питах колко време ще ме оставят в клиниката. Доколкото разбрах, ако си по ЗК оставаш за повече време, ако не – за една вечер. Аз не съм по ЗК и също като теб ми предстои рино+септо. Може би в този случай, дори и да не съм по ЗК, ще ме оставят поне 2 вечери... Целувки по всички красиви нови нослета (искрено се радвам за щастието на Тутик и Черита!!!) и всички бъдещи творения на д-р Джамбазов!!!
  #425  
Стар 3rd October 2011, 17:20
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Според мен на място ще разбереш колко дни ще си.Но да,възможно е поне 2 вечери,защото тампоните след рино и септо в една операция седят повечко-48 часа,което значи,че на 3 ден ги махат.Хубаво е да си там,да те наглеждат.Благодаря за пожеланията и дано и аз бъда толкова щастлива като Тутик и Чери
  #426  
Стар 3rd October 2011, 18:09
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Благодаря ти,Чери,не съм се стреснала много,но си е друго да чуеш,че е нормално!Крайния резултат,за съжаление пак няма да се види след махането на лонгетата,само Господ може би знае,крайния резултат-след 5,6 месеца,даже може и повече
  #427  
Стар 3rd October 2011, 19:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дил от това което се вижда на снимките , скоро ще имаш едно хубаво носле
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #428  
Стар 3rd October 2011, 19:40
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Дил, мисля, че се получило много хубаво носле!)
Пфффф кога ще дойде и моят ред?Гледах Доцента по ТВ-то от пуснатият линк тук.Казвате, че е точен...на мен поне на първо виждане ми се стори....доста хладнокръвен, но се доверявам на вашето мнение
Колко продължава като време консултацията?
  #429  
Стар 3rd October 2011, 20:49
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Така ти изглежда,защото политика има в цялата работа и нечии интереси,наложително е да е хладнокръвенКонсултацият а може да е 20 мин.,може 30 и повече,няма да е 10-за всеки случай,подготви си въпроси,които те интересуват и му ги задай и още по-хубаво,си записвай отговорите.Дано да е хубавко и най-важното да ми отива
  #430  
Стар 4th October 2011, 01:50
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

ами аз пиша пиша, а какво става тук, не ми излизат отговорите?! Още вчера бях писъл че доцента оперира в различни дни в седмицата, моята ще е в четвъртък. И можеби грешно съм се изразил, но доколкото разбрах до края на годината всичко ще е заето ако звъннете сега за операция. Но тези които имат вече консултации записани може да минат и тая година, също така вече има доста записани хора дори за следвашата година, така разбрах аз, исках само да ви кажа да звъннете колкото можете по-скоро а да не се занимавате с тия пощи ;]
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.