IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 15th September 2011, 21:28
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Докторът правилно ти е казал. Ефектът не е веднага, може би след десетина минути се усеща.
Там, където имаш засъхнала кръв, също можеш да намажеш с ринолекс, той ще размекне натрупванията и после можеш с памуче да ги отстраниш или пък лекичко с клечка за уши - това в по-външната част, разбира се, без ровичкания навътре в нослето.
Благодаря ти,Сиби!Ти си истински приятел)Винаги ми помагашМежду другото така ми идва да се издухам,ама хубавичко,както аз си знам,не е истина направо. Ще хвръкнат и пластини и лонгети.....Шегувам се!Пиша си ей тук,за да се намирам на работа

Последно редактирано от ИЗТ : 15th September 2011 на 21:30
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th September 2011, 23:31
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

Титик,най гадно е като започне да те сърби носа от вътре,или пък да ти се киха
Отговори с цитат
  #103  
Стар 16th September 2011, 09:57
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Tytik, можеш да си духаш носа, но лекичко все пак.
За кихането - аз след втората ринопластика (при Цветков) кихах постоянно, тогава седях 8 дни с тампони и сигурно правех някаква алергия, но беше голямо чудо това кихане - имах чувството, че тампоните ще изхвръкнат...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 16th September 2011, 10:00
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Tytik, можеш да си духаш носа, но лекичко все пак.
За кихането - аз след втората ринопластика (при Цветков) кихах постоянно, тогава седях 8 дни с тампони и сигурно правех някаква алергия, но беше голямо чудо това кихане - имах чувството, че тампоните ще изхвръкнат...
Наистина ли мога да се духам?!Ако е така веднага започвам да го правя.Много внимателно и леко,дано само не разместя пластините
Отговори с цитат
  #105  
Стар 16th September 2011, 13:11
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Наистина ли мога да се духам?!Ако е така веднага започвам да го правя.Много внимателно и леко,дано само не разместя пластините
Здрасти Tytik и поздравления за операцията, дано мирясяш сега
Значи относно ринолекса как се прави : напояваш памук с ринолекс и го пъхаш в ноздрите внимателно и да се запуши носа по този начин се получава една затворена система, нека стой поне 20мин и след изваждането на памука излизат разни гадории. Духане на носа може мн леко, а след 14 дни може по-спокойно да се издухваш. Целта е да не се спукат някои съдчета и рани незараснали
Отговори с цитат
  #106  
Стар 3rd October 2011, 23:52
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Айде и аз да се включа вече в тази темаЕто,че и аз съм 4 ден,получих много полезна информация тук,засъхналата кръв отвън я премахнах с риванол,но не смеех да бърникам повече.Следобед се насмях едно хубаво и ми изпукаха ноздрите лекичко,успява да проникне въздух през тях,но ми опъва нещо от тогава.Тази вечер за пръв път пробвах ринолекса и усещам леко парене,сигурно е от ментола,който не усещам на миризма,сигурно има време и за това.И аз духам лекичко,но се престаравам на моменти,трябва да се спра малко,да не направя някоя беля.Всъщност въпроси за сега нямам,като че ли,имам само малко тежест в главата и в нослето,сигурно е нормално,но го споменавам за всеки случай.Горната устна ми е изтръпнала и е леко навътре,от отока е предполагам,ако някой се сети нещо,да пише,всяка информация е ценнаКери,ще пробвам утре с напоено памуче с ринолекс за 20 мин.,че доста гадория има да излиза.Хахаах,киха ми се от време на време,но се въздържам за сега,ще видя до кога ще устискам такаПластините не ги усещам къде се намират,в долната или в горната част на носа са?

Последно редактирано от Дили : 3rd October 2011 на 23:59
Отговори с цитат
  #107  
Стар 4th October 2011, 00:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дил не се втелявай
Носа ти ще е запушен известно време , но и това ще мине
Не си го издухвай , а само леко забърсвай ! Може да имаш дори изтръпване на предните зъби което си е съвсем нормално .
За сега каквото и да правиш нищо не помага за запушването
И кво значение има къде са пластините ? важното е че не ги усещаш и че доктора си е свършил работата
Хайде с здраве и се наслаждавай на новото си носле и не се вкарвай в разни филми
И в крайна сметка не си болна ,а се разкрасява
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 4th October 2011, 00:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Духане на носа може мн леко, а след 14 дни може по-спокойно да се издухваш. Целта е да не се спукат някои съдчета и рани незараснали
Хайде стига си писала глупости ! Целта е да не се разместят костите които са били чупени ! Имаш ли представа какво налягане се получава при едно духане ???
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 4th October 2011, 00:15
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Слушам,маниачеБих казала,че малко се втелясвам,но всички си мислим,че трябва да ни има нещо Oк значи всичко е наред и ти благодаря за светкавичния отговорЕй,сега се вкарах във филма с духането,спирам и ще си трая.Така или иначе няма да ми се отпуши колкото и да духам!

Последно редактирано от Дили : 4th October 2011 на 00:18
Отговори с цитат
  #110  
Стар 4th October 2011, 00:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Естествено че е наред Направо не разбирам манията на някои които искат да им има нещо Сигурно това ви кара да се чуствате по специални, или центъра на вселената
Дил дай по спокойно , нито си първата с ринопластика нито последната .
Първите седмици са наистина гадни заради това запушване на носа ,но след време и това се забравя особено като ти свалят лонгетата и като видиш колко си хубава
В момента съм с една гадна хрема и повярвай , чуствам се точно като след ринопластика
И я виж Туtik , до сега веднъж не е измрънкала
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпушваненаносаследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.