IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #431  
Стар 4th October 2011, 07:20
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Добро утро на всички,хубаво е да се наспишСега видях,че си писал,май наистина не са ти се виждали коментарите или и аз съм недоскивВидях какво си писал,благодаря за подкрепата,на всеки в такъв момент му е нужнаИскам или не искам,трябва да се харесам,не желая повторна операция,както и никой друг не желае,разбира се,но съдба...Родителите ми са вече много спокойни,всяка сутрин,включително и тази,ме карат да се изправя да ме видят как съм,и все повече ми се радват,че сините почти са изчезнали,само отокът се набива повече на очи,но и това ще мине ей сегаМилите ми те,само те си знаят какво им е,дано никога не има се налага повече,както и на другите родители,да виждат децата им как излизат от операционната(независимо за какво е).Yoube,честито за свързването ти с доцента и се радвам,че сте се разбрали за операцията,сега се въоръжи с търпение и всичко ще е наредЖелая ти успех!
  #432  
Стар 4th October 2011, 08:08
Аватара на kiparka
kiparka kiparka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте искам да попитам някой звънял ли е на Джамбазов и знае ли случайно до кога са заети датите за операции и за консултации?
Мерси

Дил честито ти носле надявам се скоро да пуснеш още снимки.
Пиши ми на личен скайпа си ако може искам да те поразпитам някой неща
  #433  
Стар 4th October 2011, 08:32
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Ами снимките са съвсем актуални,днес е 5 ден,но малко по-късно ще стане 5-ти и по-късно ще кача и от днес.
  #434  
Стар 4th October 2011, 08:36
Аватара на kiparka
kiparka kiparka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Дил гледам обаче на снимките ти-почти нямаш синини(това е супер).Четох,че повече синини имат пушачите.
  #435  
Стар 4th October 2011, 08:49
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiparka Виж мнението
Дил гледам обаче на снимките ти-почти нямаш синини(това е супер).Четох,че повече синини имат пушачите.
хахахахаха)До колкото познавам Дил пуши и то доста-като товарния влак София-Нова Загора Аз също пуша мноооого.Всичко е до организъм миличка!)
  #436  
Стар 4th October 2011, 08:53
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Дил, мисля, че се получило много хубаво носле!)
Пфффф кога ще дойде и моят ред?Гледах Доцента по ТВ-то от пуснатият линк тук.Казвате, че е точен...на мен поне на първо виждане ми се стори....доста хладнокръвен, но се доверявам на вашето мнение
Колко продължава като време консултацията?
Доц.Джамбазов и така хладнокръвно оперира Шегувам се!Много е гот Джамбазов,повярвай ми!)
  #437  
Стар 4th October 2011, 09:26
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

ХАхаха,пуша като комин,наистина,2 часа след операцията пафнах 2 цигари и предварително предупредих,че никой не може да ме спре,щом ми се пушеше го направих,иначе следващите 2 дни пушех 1/4 на това,което пуша по принцип-от кутия и малко на ден-по 4,5 до 6 цигари на ден.От както съм в нас пак ги увеличих,но какво да се прави,иначе силно НЕ препоръчвам пушенето
  #438  
Стар 4th October 2011, 09:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дил , много глупаво постъпваш !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #439  
Стар 4th October 2011, 09:51
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Права си, Дил.И аз предпочитам да съм в клиниката и да ме наглеждат по-дълго. Доколкото се вижда от снимките, нослето ти е страхотно! Представям си когато махнат лонгетата, мисля че ще е по-красиво и от това на фотошопа ... 100% ще си адски щастлива!
  #440  
Стар 4th October 2011, 10:31
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Дил , много глупаво постъпваш !
Зная,но препоръчвам на другите да НЕ пушатАз нямам волята да ги откажа,признавам си.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:23.