IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 4th October 2011, 00:32
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Е,стига де,аз не мрънкам,казвам какво ми е,и след това допълвам с предположения,защото не мога да съм сигурна във всичко.Тутик има и други неща на главата,носа и е на по-заден план,определено.Зная,че иска време и всичко ще мине като миг-ей сега ще дойде 14 денДа се оправяш бързо,моя приятел и той днес нещо го хвана хремата и болки в гърлото,може да си има вирусче,то кога ли е нямало...И взимай меркиЛека нощ от мен и приятни сънища!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 4th October 2011, 08:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Естествено че е наред Направо не разбирам манията на някои които искат да им има нещо Сигурно това ви кара да се чуствате по специални, или центъра на вселената
Дил дай по спокойно , нито си първата с ринопластика нито последната .
Първите седмици са наистина гадни заради това запушване на носа ,но след време и това се забравя особено като ти свалят лонгетата и като видиш колко си хубава
В момента съм с една гадна хрема и повярвай , чуствам се точно като след ринопластика
И я виж Туtik , до сега веднъж не е измрънкала
)Сю,усмихвам се,защото и в клиниката това ми казаха.Благодариха ми,че не мрънкам.Представям си как е с другите женки.Може би това е причината с мен да не бъдат настоятелни за тази прословута 75-левова упойка за тампоните и плаките,защото аз бях категорична.
Лично аз изживях операцията доста тежко.Като пиша "тежко",имам предвид болката и дискомфорта след това.А за синините и отоците-няма да коментирам просто!И ако взема да мрънкам и да споделям тук във форума бас ловя,че ще откажа някой.
Момичета,не се съсредоточавайте единствено и само в носовете си!Има други толкова по-важни неща!Успех на всички)
Отговори с цитат
  #113  
Стар 4th October 2011, 08:24
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Тутик,ей,мен да не би да си ме отказала,мисля,че почти нищо не си ми спестила като информация,за което ти благодаря!Тези,които се отказват,според мен,не знаят какво искат и явно не го желаят истински! Подкрепям напълно мнението ти: Момичета,не се съсредоточавайте единствено и само в носовете си!Има други толкова по-важни неща!Успех на всички
Отговори с цитат
  #114  
Стар 4th October 2011, 08:55
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дил Виж мнението
Тутик,ей,мен да не би да си ме отказала,мисля,че почти нищо не си ми спестила като информация,за което ти благодаря!Тези,които се отказват,според мен,не знаят какво искат и явно не го желаят истински! Подкрепям напълно мнението ти: Момичета,не се съсредоточавайте единствено и само в носовете си!Има други толкова по-важни неща!Успех на всички
Ееее,ти си от моя отбор)Много ясно ,че не трябва да мрънкаш.Само на моменти издаваше за малко фронта,но бързо се съвзе))Много ти е хубав носа,Дилче.Следващия път на Ескада с новите носове и на кафе))
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпушваненаносаследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.