IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 4th October 2011, 07:20
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Добро утро на всички,хубаво е да се наспишСега видях,че си писал,май наистина не са ти се виждали коментарите или и аз съм недоскивВидях какво си писал,благодаря за подкрепата,на всеки в такъв момент му е нужнаИскам или не искам,трябва да се харесам,не желая повторна операция,както и никой друг не желае,разбира се,но съдба...Родителите ми са вече много спокойни,всяка сутрин,включително и тази,ме карат да се изправя да ме видят как съм,и все повече ми се радват,че сините почти са изчезнали,само отокът се набива повече на очи,но и това ще мине ей сегаМилите ми те,само те си знаят какво им е,дано никога не има се налага повече,както и на другите родители,да виждат децата им как излизат от операционната(независимо за какво е).Yoube,честито за свързването ти с доцента и се радвам,че сте се разбрали за операцията,сега се въоръжи с търпение и всичко ще е наредЖелая ти успех!
  #432  
Стар 4th October 2011, 08:08
Аватара на kiparka
kiparka kiparka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте искам да попитам някой звънял ли е на Джамбазов и знае ли случайно до кога са заети датите за операции и за консултации?
Мерси

Дил честито ти носле надявам се скоро да пуснеш още снимки.
Пиши ми на личен скайпа си ако може искам да те поразпитам някой неща
  #433  
Стар 4th October 2011, 08:32
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Ами снимките са съвсем актуални,днес е 5 ден,но малко по-късно ще стане 5-ти и по-късно ще кача и от днес.
  #434  
Стар 4th October 2011, 08:36
Аватара на kiparka
kiparka kiparka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Дил гледам обаче на снимките ти-почти нямаш синини(това е супер).Четох,че повече синини имат пушачите.
  #435  
Стар 4th October 2011, 08:49
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiparka Виж мнението
Дил гледам обаче на снимките ти-почти нямаш синини(това е супер).Четох,че повече синини имат пушачите.
хахахахаха)До колкото познавам Дил пуши и то доста-като товарния влак София-Нова Загора Аз също пуша мноооого.Всичко е до организъм миличка!)
  #436  
Стар 4th October 2011, 08:53
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sky05 Виж мнението
Дил, мисля, че се получило много хубаво носле!)
Пфффф кога ще дойде и моят ред?Гледах Доцента по ТВ-то от пуснатият линк тук.Казвате, че е точен...на мен поне на първо виждане ми се стори....доста хладнокръвен, но се доверявам на вашето мнение
Колко продължава като време консултацията?
Доц.Джамбазов и така хладнокръвно оперира Шегувам се!Много е гот Джамбазов,повярвай ми!)
  #437  
Стар 4th October 2011, 09:26
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

ХАхаха,пуша като комин,наистина,2 часа след операцията пафнах 2 цигари и предварително предупредих,че никой не може да ме спре,щом ми се пушеше го направих,иначе следващите 2 дни пушех 1/4 на това,което пуша по принцип-от кутия и малко на ден-по 4,5 до 6 цигари на ден.От както съм в нас пак ги увеличих,но какво да се прави,иначе силно НЕ препоръчвам пушенето
  #438  
Стар 4th October 2011, 09:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Дил , много глупаво постъпваш !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #439  
Стар 4th October 2011, 09:51
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Права си, Дил.И аз предпочитам да съм в клиниката и да ме наглеждат по-дълго. Доколкото се вижда от снимките, нослето ти е страхотно! Представям си когато махнат лонгетата, мисля че ще е по-красиво и от това на фотошопа ... 100% ще си адски щастлива!
  #440  
Стар 4th October 2011, 10:31
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Дил , много глупаво постъпваш !
Зная,но препоръчвам на другите да НЕ пушатАз нямам волята да ги откажа,признавам си.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:35.