IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 4th October 2011, 10:23
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

2 дена преди операцията,арника 30,по 5 гранули ,1 път на ден.След операцията в разрешеното време за прием на каквото и да било,пак се приемат 5 гранулки.Следващия ден 2 или 3 пъти по 5 гранули,на 3 и 4 по 1 път на ден по 5 гранули.Както и ми препоръчаха хиперикум перфоратум 30,то е за болка.Пак по 5 гранулки след операцията,с разстояние между приема на арника и хиперикума от поне 30 мин.,но най-добре час.На другия ден се увеличава приема от 2 до 3 приема,иначе пак са по 5 гр.На 3 ден спираш хиперикума и само арника по 1 път на ден по 5 гр.,така и на 4-тия ден.После и тя се спира.Така ми казаха да ги пия и така направих
Отговори с цитат
  #592  
Стар 4th October 2011, 10:26
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Специално за Арника 30,моя позната ми каза,че нейна приятелка се е възстановила след тежка операция много бързо,чак и лекарите учудила,за това и аз си взех 30.Спрямо възрастта е важно колко дена преди това да се приема,аз съм на 24 и ми казаха,че повече от 2 дена преди операцията няма смисъл.И да допълня-долу под нас има аптека-жената ми каза да взимам профилактично по 5 гранулки седмично от Арника.

Последно редактирано от Дили : 4th October 2011 на 15:24
Отговори с цитат
  #593  
Стар 4th October 2011, 11:02
XIKS XIKS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дил Виж мнението
2 дена преди операцията,арника 30,по 5 гранули ,1 път на ден.След операцията в разрешеното време за прием на каквото и да било,пак се приемат 5 гранулки.Следващия ден 2 или 3 пъти по 5 гранули,на 3 и 4 по 1 път на ден по 5 гранули.Както и ми препоръчаха хиперикум перфоратум 30,то е за болка.Пак по 5 гранулки след операцията,с разстояние между приема на арника и хиперикума от поне 30 мин.,но най-добре час.На другия ден се увеличава приема от 2 до 3 приема,иначе пак са по 5 гр.На 3 ден спираш хиперикума и само арника по 1 път на ден по 5 гр.,така и на 4-тия ден.После и тя се спира.Така ми казаха да ги пия и така направих
Много, много ти благодаря Дил за бързият отговор. Ох има още време до моята операция, но много се вълнувам и не спирам да мисля за това.
Отговори с цитат
  #594  
Стар 17th October 2011, 21:01
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Момичета, колко време след операцията спря да ви се омазнява носа, че леко почва да ме дразни вече ?
Отговори с цитат
  #595  
Стар 17th October 2011, 21:06
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Момичета, колко време след операцията спря да ви се омазнява носа, че леко почва да ме дразни вече ?
Моят спря да се омазнява една седмица след като ми махнаха лонгетата и плаките.Абе до 10 дни трябва да си ОК
Отговори с цитат
  #596  
Стар 17th October 2011, 21:13
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Ми те минаха 3 месеца и половина и още лъщи. Пък преди това не е било така. Май нещо не е както трябва
Отговори с цитат
  #597  
Стар 17th October 2011, 23:59
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Ми те минаха 3 месеца и половина и още лъщи. Пък преди това не е било така. Май нещо не е както трябва
Не знам.....Не мога да ти помогна в такъв случай.Съжалявам!
Отговори с цитат
  #598  
Стар 21st October 2011, 08:22
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Знам, че е индивидуално, но все пак ми се иска да знам от оперирани, след махане на лонгета, след това след месец и евентуално след повече как чустват носа си. Колко време минава, за да го почустваш като своя, а не като притурка към лицето?
Отговори с цитат
  #599  
Стар 22nd October 2011, 10:00
elnik elnik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 1
По подразбиране

колко дни след операцията започнахте да си поемате въздух през носа
Отговори с цитат
  #600  
Стар 23rd October 2011, 13:11
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Момичета, колко време след операцията спря да ви се омазнява носа, че леко почва да ме дразни вече ?
При мен не толкова носа,а около него се омазнява кожата.Чрез почистване със спирт вечер,сутрин вече не е толкова зле,отделно съм доволна от почистващия гел на Garnier и от същата марка рол он-може и това да оказва влияние.( за черни точки и мазна кожа).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:58.