IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 30th September 2011, 09:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

[QUOTE=Nells;756105]Олеееее, ама хич те няма...

Подкрепям!!!Напускам тази тема....Кой каквото иска да прави!Дано сте доволни само и резултатът да ви удовлетвори,че после много драми ще има!Хайде успех от мен!......
Отговори с цитат
  #152  
Стар 30th September 2011, 17:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony Виж мнението
Да ме прощаваш сюзън, но нямам усещането да си много случаен човек. Разбираш от всичко в пластичната хирургия, даваш съвети наляво и надясно, правиш дори компютърната обработка на други потребители – явно знаеш не само как /всеки може да се научи да ползва фотошоп/ , но и КЪДЕ и КОЛКО точно да пипнеш по снимката, което определено приляга на обучен пластичен хирург а оттам и на яко избиване на комплекси в анонимното Интернет пространство за сметка на ЕГ...очевидно имаш некакви интереси в тази работа, това не е просто така...
А пък е известно че никой не влага толкова много усилия,ако обекта е действително за подценяване.
Хахахах ще ме прощаваш симфонийке , ама предпочитам да те фотошопна отколкото да си мацам ръцете с кръв
И напротив , всеки може да ползва фотошопа , но не всеки има усет за това къде какво да пипне ... и понеже циганката я няма в момента , ще ти кажа че имам изключителен усет към мерки , пропорции , красиво и естетично
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 30th September 2011 на 17:58
Отговори с цитат
  #153  
Стар 30th September 2011, 22:13
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
Thumbs up

....ще ти кажа че имам изключителен усет към мерки , пропорции , красиво и естетично [/QUOTE]
Да,това е така!Подкрепям с двете си ръце!!!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 3rd October 2011, 14:39
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахахах ще ме прощаваш симфонийке , ама предпочитам да те фотошопна отколкото да си мацам ръцете с кръв
И напротив , всеки може да ползва фотошопа , но не всеки има усет за това къде какво да пипне ... и понеже циганката я няма в момента , ще ти кажа че имам изключителен усет към мерки , пропорции , красиво и естетично
с усет към мерки и пропорции,... НО СИ МЪЖ, а не жена и това е очевидно от постовете ти. Това че насила си налагаш да говориш в женски род не може да промени мъжката ти гледна точка за много неща, то просто е очевидно и прозира от всеки израз.

и защо "ще си цапаш ръцете с кръв "- така ли решаваш въпроса с инакомислещите или просто ти е жаргон от професията на пластичен
Отговори с цитат
  #155  
Стар 3rd October 2011, 14:58
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

Да обобщим само - мъж, с интереси и умения в естетиката, фотошопа, който присъства във форума защото тази материя го интересува, чувства се в свои води и очевидно има интереси тука...ми то освен пластичен хирург няма какво да си.

И как бащински му говориш на Георгиев само –Емилчо – /очевидно си дори по-възрастен/
Само за справка - аз като клиент, пък и повечето тук, никога няма да се сетя да се обърна към някой, който ме обслужва и е по-възрастен от мен на малко име, като в повечето случаи дори не го и знам. Интересува ме само какво може.
Но не и ти, защото Ти всъщност си на неговата възраст, явно се познавате добре и в реалния свят си говорите на малко име. Подсъзнанието лесно те издава.

Така както се държиш – това определено прилича на избиване на комплекси и ПРОФЕСИОНАЛНА завист. Жалък си бе.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 3rd October 2011, 15:34
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Много филми гледаш!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 4th October 2011, 08:19
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony Виж мнението
Да обобщим само - мъж, с интереси и умения в естетиката, фотошопа, който присъства във форума защото тази материя го интересува, чувства се в свои води и очевидно има интереси тука...ми то освен пластичен хирург няма какво да си.

И как бащински му говориш на Георгиев само –Емилчо – /очевидно си дори по-възрастен/
Само за справка - аз като клиент, пък и повечето тук, никога няма да се сетя да се обърна към някой, който ме обслужва и е по-възрастен от мен на малко име, като в повечето случаи дори не го и знам. Интересува ме само какво може.
Но не и ти, защото Ти всъщност си на неговата възраст, явно се познавате добре и в реалния свят си говорите на малко име. Подсъзнанието лесно те издава.

Така както се държиш – това определено прилича на избиване на комплекси и ПРОФЕСИОНАЛНА завист. Жалък си бе.
Ти не си добре!!!! Винаги наричам касапина Емил Георгиев-Емилчо,защото това обръщение ми звучи доста инфантилно и несериозно като самия него.Сега напиши,че и аз съм мъж,асистент на Сю хахахахахах Ей,луди сте хора!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 4th October 2011, 09:49
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ужас , току що си погледнах под нощницата и за мое упокоение не беше ми поникнал член
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 4th October 2011, 10:29
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Отговори с цитат
  #160  
Стар 4th October 2011, 10:49
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

УжасТ!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КорекциянаносклиникаНефертити
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:01.