IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 4th October 2011, 10:50
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Дилче, ще имаш волята, живот и здраве като забременееш, ще видиш как ще ги оставиш
  #442  
Стар 4th October 2011, 12:20
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Дил, честито ти носленце, със здраве и гордост да си го носиш !
Аз колкото повече се доближавам до дена за консултация толкова повече ме обзема някакъв панически страх, все едно веднага на място ще ми кръцнат гамбата...
Момчета, колко големи трябва да са снимките в см и на гланцова хартия може ли или трябва да са на матова?
  #443  
Стар 4th October 2011, 13:45
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Dill, честито ново носле и от мен, да си го носиш със здраве и гордост! Нямам търпение да видя какво носле ти е изваял доцента, защото моят нос се доближава доста като форма на твоят вече "бивш". Този петък ли си на преглед?
Вижда му се краят и на моето чакане-29 дни до новия нос!! Ихууу
Тутик, в поста ти след операцията беше написала "малката Каспела", две сгради ли има, или нещо не съм разбрала?
НА тази регистратура
http://www.kaspela.com/360:Registratura/
ли трябва да ида?
  #444  
Стар 4th October 2011, 14:32
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Първо отиди до малката,тази е голямата,която си постнала,сградите са една до друга,голямата е по-високата,няма да се объркаш,аз не се обърках и за пръв път ходя до там,въпреки че съм от Пловдив.Ще се оправиш бъди сигурна Няма да те върнат,ако объркаш регистратурите,все е Каспела,спокоДават ти и листчета с номерата на кабинетите,през които трябва да минеш,после пак те насочват.Не зная кога,мисля че в четвъртък трябва да съм,но ще се обадя утре на Димитров и ще се разбере.
  #445  
Стар 4th October 2011, 17:50
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Eх как би ме се искало още веднага да легна под ножа....
Дил ще направя както ми казваш и ще си напиша въпросите?))
А момчето, което пише тук:Искаш да кажеш, че аз като имам консултация за 22.10 мога да мина под ножа още тази година ли?Хич не ми се вярва това!
А някой се беше помайтапил, че оперира хладнокръвно...ам , чИ то може и така да си е. То май си е бая чегъртане и пилене!
  #446  
Стар 4th October 2011, 19:13
Аватара на kiparka
kiparka kiparka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Момичета звънях днес и няма свободни часове за консултация през октомври...чак ноември ще съм на консултация-тъжно,ама ще се чака няма начин....
  #447  
Стар 4th October 2011, 19:25
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Sky05 Джамбазов може и привидно да изглежда така, но е много готин и земен и някакси те кара да се чувстваш специален Ще разбереш на консултацията за какво ти говоря
Дил нямаш много сининки, много добре изглеждаш, само като сравня снимка4 със снимка20, просто огромна разлика Чакам с нетърпение да видя връхчето как е станало, и моето е за стесняване ( доста) .
Tytik изчезнаха ли вече синините и подута ли си сутрин като станеш от сън? И още нещо, на Дил беше писала да мине първо ЕКГ,това какво значение има?
Аз мисля да си взема 2 седмици болничен, дали ще се очовечя за това време ? Не ми се иска на работа да изглеждам като блъсната от влак
И последно момичетата, които са ползвали болничен , моля ви кажете задължителна ли е тази амбулаторна карта? Моето Джипи е във Варна , вече ми взеха направление , но това не са ми изпратили, да го търся ако трябва докато е време?
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #448  
Стар 4th October 2011, 20:08
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

На ЕКГ се минава по-бавно,отнема малко повече време и заради това,че чакат доста хора.За това иди първо там.Аз бях първо да ми вземат кръв,но натам ме насочиха от регистратурата,че забравих кой номер от листчето е за ЕКГ И успях пак да мина,бях 2-ра.Аз ще си дам амбулаторната карта,когато ми махат конците,и тогава ми казаха че може,тъй като в неделя няма кой да я попълни.Без нея,няма как да ти издадат болнични,Шани.За снимките,да права си,има доста разлика,а каква разлика ще има като се усмихна....,върхът преди ми падаше до горната устна,ужас!!!Много ми е хубаво да кажа-мразя стария си нос))

Последно редактирано от Дили : 4th October 2011 на 20:21
  #449  
Стар 4th October 2011, 20:18
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Шани, мерси за съпорта! Доста е важно човек да се почувства в сигурни ръце на консултацията!
  #450  
Стар 4th October 2011, 21:11
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kiparka Виж мнението
Момичета звънях днес и няма свободни часове за консултация през октомври...чак ноември ще съм на консултация-тъжно,ама ще се чака няма начин....
Ти да не би да си очаквала да има свободни часове бейби?!Много ясно,че няма!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:04.