IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 4th October 2011, 21:17
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

За всички,които ми писаха на лично съобщение!Скоро ще кача нови снимки,за да видите как изглежда носът ми.В момента имам други неща,които са много по-важни за мен и поради тази причина рядко се включвам в темата,но ви следя
  #452  
Стар 4th October 2011, 23:13
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
Smile

Да се самоцитирам, че съм объркала обръщението с момчета и никой не ми обръща внимание
Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Момичета, колко големи трябва да са снимките в см и на гланцова хартия може ли или трябва да са на матова?
  #453  
Стар 4th October 2011, 23:32
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Моята беше на А4,обикновена ксероксна хартия,не е важен гланца или матировката,а съдържанието на снимката.Може би,защото за мнозина ти е странен въпроса и за това никой не ти е отговорил,а не заради мъжкия род
  #454  
Стар 5th October 2011, 00:51
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
Red face

Цитирай:
Първоначално написано от Дил Виж мнението
Моята беше на А4,обикновена ксероксна хартия,не е важен гланца или матировката,а съдържанието на снимката.Може би,защото за мнозина ти е странен въпроса и за това никой не ти е отговорил,а не заради мъжкия род
Благоаря, Дил, това вече е инфо, значи трябва да е голяма, питах на каква хартия, защото някъде четох, че започвал да рисува върху снимката и се чудех дали ще стане върху гланц
  #455  
Стар 5th October 2011, 02:17
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Ами Sky05 аз имам консултация на 27 март, а операцията ще е на 29 март, неможах да мина без консултация значи...но и това е добре. Не мисля че доцента ще извършва консултации след 17-18 декември, да не говорим за операции, но все пак е възможно да минеш и преди празниците, имало е хора оттук които операцията им е месец след консултацията, така че е възможно. Ако пък не е тогава, със сигурност ще си през януари, не че е голямо успокоение, но поне доцента ще си е отпочинал и ще се справи повече от добре
  #456  
Стар 5th October 2011, 07:18
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Добро утро на всички! Дил , ако искаш ми вярвай , но макар че не съм писала от доста време , всеки ден влизам във форума и следя как вървят нещата покрай операцията ти. Радвам се , че всичко е минало добре и че най-накрая са махнали гадните тампони. Най-трудното свърши и съвсем скоро ще можеш да се наслаждаваш на чудесния резултат! Казвам чудесен , понеже разгледах снимките и още от сега си личи , че нослето е скъсено и много по-малко. Имам само един въпрос към теб , ако можеш с две думи да ми кажеш какво точно ти е правено по нослето и специално по връхчето.Аз отдавна следя работата на Джамбазов по връхчетата , защото именно там ми е проблема. И последен въпрос - консултациите само вечерно време ли са , че аз съм доста далече от Пловдив и трябва да видя с какво ще се прибирам " по нощите".
  #457  
Стар 5th October 2011, 07:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
... ако можеш с две думи да ми кажеш какво точно ти е правено по нослето и специално по връхчето...
Mислиш ли че е гледала какво и правят ?
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #458  
Стар 5th October 2011, 08:52
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
................ И последен въпрос - консултациите само вечерно време ли са , че аз съм доста далече от Пловдив и трябва да видя с какво ще се прибирам " по нощите".
Консултациите са вторник и събота /вторник вечерта, събота от сутринта/, аз бях в събота, по обяд.
  #459  
Стар 5th October 2011, 09:26
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Miss_ME , много благодаря за бързия отговор!
Susan , аз нарочно задавам такива въпроси , та да ви развеселявам от време на време ! Както и да е , имах впредвид тя точно какво е искала ( скъсяване , стесняване и т.н) и вече какво точно са решили двамата с доцента да бъде направено.
  #460  
Стар 5th October 2011, 09:47
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Кларисина-Благоаря, Дил, това вече е инфо, значи трябва да е голяма, питах на каква хартия, защото някъде четох, че започвал да рисува върху снимката и се чудех дали ще стане върху гланц Дил:Виж,ако искаш да те фотошопнем със Сю,да имаш няколко снимки и да си избереш тази,която ти допада най-много.Друго-изкарай си на тази обикновената хартия твоето личице-оригинал в профил и можеш да помолиш и доцента да ти рисува нослето,неговото мнение ще е най-обективно за това как би ти изглеждало нослето.И фотошопни като му занесеш,ще ти каже може ли да се доближи до желаното от теб носле.Възсползвайте се максимално от консултацията си с доцента.Когато имате въпроси,ще получите от него съответните отговори
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:32.