IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 5th October 2011, 12:44
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Mислиш ли че е гледала какво и правят ?
Хорааа,карате ме да се смея много Не е лесно,но пък е приятноТака,все още не зная какво точно са ми правили,но списъка с моите желания беше следнния: 1-Изправяне на носна преграда;2-отстраняване на гърбица;3-прибиране на върха и повдигане;4-Скъсяване дължината на носа;5-Извивка(която не знам дали я имам) ;6-стесняване на ноздри(по Ваша преценка).Това бяха скромните ми желания.Аз като гледам,доцента отново си е свършил работата както подобаваДнес се обадих на д-р Димитров,разбрахме се утре по обяд да отида за първи контролен преглед и нямам търпениеИ антибиотика днес го пих последно,много ме мота главата от него,но и това свърши
  #462  
Стар 6th October 2011, 19:13
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Привет момичета,бях на консултация и имам дата за операция-17.02. док. е голям пич,просто съм очарована от отношението,което има към пациента.Ще ми изправя носна преграда каза ,че няма да е лесна операциата,но въпреки това нямам търпение да се оперирам.
  #463  
Стар 6th October 2011, 21:02
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Дилче, и ние нямаме търпение да те видим само по носле, без "екстрите" към него. Нека много, много, много да ти хареса!

Алеина, супер, честито! А кога беше на консултация? Носи ли снимки на фотошоп?
  #464  
Стар 7th October 2011, 00:27
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Хора,Дил еНещо ми стана с профила,много си играх вчера и нещо го блокирах накрая,както и да е,сега всичко е ок,поне се радвам,че мога отново да споделям тук с всички вас.Днес си видях нослето,но ще кача снимки най-рано след 14 ден.Имам пъпчици,отока е доста голям,изобщо мазало.И още нещо;(-не ми се струва малък,пак ми идва по-дълъг от колкото желаех,иначе има извивка,но и там леко ръбест ми изглежда,има доста да се променя,но честно да си кажа тази вечер пророних няколко сълзи.Д-р Димитров днес ме увери,че нослето е много хубаво и тепърва ще става по-хубавко.Но колкото и да е отекъл и гаден в момента,върхът няма как да стане по-прибран или по-повдигнат от това което е в момента,силно ме съмнява.Накрая ще взема след време да сложа имплант в брадичката да имам пустата съразмерност,която искам,макар че не искам да слагам нищо по себе си,а само да махам.Моят приятел се побърква покрай мен,знам че всякак си ме харесва,но аз не се чувствам удовлетворена за сега.Дано думите ми изречени сега,след време бъдат напразни и нослето да ме зарадва истински!Честито на тези,които имат вече дати за операция,ей сега ще дойде и вашия ред,времето лети бързо...Късмет и успех на всички!

Последно редактирано от DimchevaD : 7th October 2011 на 01:49
  #465  
Стар 7th October 2011, 01:44
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Днес видях една мацка за контролен преглед.Оказа се,че операцията и е била на 29.09,рино+септопластика и отопластика при Джамбазов(как не сме се видяли в клиниката,не знам).Попитах я как така в 1 операция-и каза,че много е настоявала,иначе каза,че не би препоръчала на никого да ги съчетае в една операция.Беше малко по-синя от мен,но изглеждаше страхотно,нослето и беше с лонгета,не си личеше отока,но си личеше колко е малко нослето и ушичките и бяха страхотни,показа ми ги реших да се доверя на доцента и за тях,когато му дойде времето.Много ми хареса нослето и,предположих,че може да и е била по-малка корекцията по носа,за да си позволи Джамбазов и 2-те да се извършат на един път.Друг случай днес:Докато бях на кафе с приятели,едно момиче с детенце се приближи и започна да ме пита какво съм си правила.Оказа се,че е имала дата за операция в същия ден-6.10,но нямало кой да и гледа детенцето и я отложила.Много ми стана мъчно за нея и че няма кой да и помогне за детето.Жалко!Не зная дали влиза във форума,ако се познае нека пишеА мацката с 2-те операции не е влизала във форума,каза,че от приятели знае за Джамбазов.Голяма късметлийка е,беше страхотна и и завиждам благородноНякои хора са родени с късмет...други-с малко...

Последно редактирано от DimchevaD : 7th October 2011 на 01:47
  #466  
Стар 7th October 2011, 07:16
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Хора,Дил еНещо ми стана с профила,много си играх вчера и нещо го блокирах накрая,както и да е,сега всичко е ок,поне се радвам,че мога отново да споделям тук с всички вас.Днес си видях нослето,но ще кача снимки най-рано след 14 ден.Имам пъпчици,отока е доста голям,изобщо мазало.И още нещо;(-не ми се струва малък,пак ми идва по-дълъг от колкото желаех,иначе има извивка,но и там леко ръбест ми изглежда,има доста да се променя,но честно да си кажа тази вечер пророних няколко сълзи.Д-р Димитров днес ме увери,че нослето е много хубаво и тепърва ще става по-хубавко.Но колкото и да е отекъл и гаден в момента,върхът няма как да стане по-прибран или по-повдигнат от това което е в момента,силно ме съмнява.Накрая ще взема след време да сложа имплант в брадичката да имам пустата съразмерност,която искам,макар че не искам да слагам нищо по себе си,а само да махам.Моят приятел се побърква покрай мен,знам че всякак си ме харесва,но аз не се чувствам удовлетворена за сега.Дано думите ми изречени сега,след време бъдат напразни и нослето да ме зарадва истински!Честито на тези,които имат вече дати за операция,ей сега ще дойде и вашия ред,времето лети бързо...Късмет и успех на всички!
Дил, направо ми късаш сърцето като пишеш така! Знаеш, че още е много рано и нослето ще спадне и ще придобие окончателната си форма, дай му време. И дори доцента да не е направил на 100% нослето от фотошопа, съм сигурна че новия нос е на светлинни години по-хубав от стария. Търпение му е майката!

А това за импланта в брадичката направо ме разби Изпъкналата брадичка прави профила много груб и неженствен, виж моята, всеки кечист би ми завидял. Доцента като я видя каза, че заради характерната брадичка не може да скъсява много носа.

Горе главата момиче, не се тормози напразно!
  #467  
Стар 7th October 2011, 08:09
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Дилче, може би е рано още. Нали се променял дори до година... За брадичката и аз съм си го мислила това. Моят нос е доста по-дълъг от долната челюст, брадичката в частност. Спомням си, че веднъж гледах интервю на пластичен хирург (много отдавна беше, дори не си спомням кой беше докторът, но ми се върти нещо за Сердев...), който каза, че това било "пилешки профил". Аз друго подобно мнение не видях, нито някой друг да използва тази терминология. Става дума за малка брадичка и голямо носле. Оправяло се с ринопластика и уголемяване на брадичката, със собствена тъкан. От тогава думите му кънтят в главата ми и някак като че ли ми наложи мнението си, че двете процедури вървят в комплект, и ако не направя второто, един вид няма смисъл да правя нищо. Много е лесно това да се случи при хора като нас, които страшно много искат да променят дадено нещо в себе си, но и да им се внуши, че ефектът няма да е същият без еди-коя-си допълнителна процедура. Готин трик за още някой лев, имайки предвид, че ринопластиките при пластичните далеч надвишават цената при Джамбазов. И след като веднъж сме се подложили на едно, малко ми прилича на игра дали ще издържим и без друго. Дори започнах да си мисля за "изсмукване" на бузките. Ужасно е да не се чувстваш добре в кожата си. Въпреки, че ще лягам под ножа много след теб, те съветвам да изчакаш. Много е рано още за генерални изводи. Има ли лош нос на Джамбазов? Аз май не съм срещала оплакващи се напоследък. Сигурна съм, че се е справил добре. Много се радвам за теб и за Тутик, и за всеки, който вече е минал през това. Според мен всичко ще е наред. Прегръщам те!

Последно редактирано от Mim Che : 7th October 2011 на 08:20
  #468  
Стар 7th October 2011, 08:26
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Дилче, може би е рано още. Нали се променял дори до година... За брадичката и аз съм си го мислила това. Моят нос е доста по-дълъг от долната челюст, брадичката в частност. Спомням си, че веднъж гледах интервю на пластичен хирург (много отдавна беше, дори не си спомням кой беше докторът, но ми се върти нещо за Сердев...), който каза, че това било "пилешки профил". Аз друго подобно мнение не видях, нито някой друг да използва тази терминология. Става дума за малка брадичка и голямо носле. Оправяло се с ринопластика и уголемяване на брадичката, със собствена тъкан. От тогава думите му кънтят в главата ми и някак като че ли ми наложи мнението си, че двете процедури вървят в комплект, и ако не направя второто, един вид няма смисъл да правя нищо. Много е лесно това да се случи при хора като нас, които страшно много искат да променят дадено нещо в себе си, но и да им се внуши, че ефектът няма да е същият без еди-коя-си допълнителна процедура. Готин трик за още някой лев, имайки предвид, че ринопластиките при пластичните далеч надвишават цената при Джамбазов. И след като веднъж сме се подложили на едно, малко ми прилича на игра дали ще издържим и без друго. Дори започнах да си мисля за "изсмукване" на бузките. Ужасно е да не се чувстваш добре в кожата си. Въпреки, че ще лягам под ножа много след теб, те съветвам да изчакаш. Много е рано още за генерални изводи. Има ли лош нос на Джамбазов? Аз май не съм срещала оплакващи се напоследък. Сигурна съм, че се е справил добре. Много се радвам за теб и за Тутик, и за всеки, който вече е минал през това. Според мен всичко ще е наред. Прегръщам те!
Хана,ти и Дил сте единствените хора във форума,които не са ме забравили.....Стопли ми сърцето и ти благодаря.Съвсем скоро ще кача снимки,за да видите моят нос на къде върви.Не че мен на този етап ме интересува,но искам да направя реклама на доцента,защото много го обичам този човек!))
  #469  
Стар 7th October 2011, 08:49
spacegirl spacegirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране смяна на час?

Здравейте всички!
Тъй като имам възможност да си направя носа само преди нова година, а разбира се, всичко е запълнено, искам да предложа --
Ако някой има час за операция за ноември или декември и желае -- срещу заплащане -- да ми отстъпи часа си.
Може някой да се е разколебал да се оперира, или да му е излязло пътуване, или нещо друго.
Готова съм да го компенсирам този човек доста добре!
Ако има заинтересувани -- пишете ми на expat96@yahoo.com,
защото тук лични нещо не работи от няколко дни.
Дано не съм обидила някого и моля, не ме нападайте ако мислите за нагло предложението ми. Просто нямам друг вариант за момента...
Мерси!
А на Дил - бързо възстановяване и съм сигурна, че ще си харесаш новото носле!
  #470  
Стар 7th October 2011, 09:51
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Здравейте мацки, бях на консултация на 4.10.- занесах няколко обработени снимки (фотошоп) док.хареса едно от нослетата и ми каза,че ще се опита да се доближи максимално до това носле.Бях занесла и снимка(оригинал) като си мислех,че ще рисува върху нея,но каза че вече не рисува.На който му предстои консултация да си вземе снимка за всеки случай. Дил,мила недей да прибързваш с изводите все още е доста рано да прецениш, какъв ще е крайният резултат, но пък аз вярвам че нослето ти ще е много хубаво и тепърва ще се оформя с течение на времето – горе главата Ще чакаме снимки да качиш по нататък и от Tutik също.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.