IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th May 2012, 22:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И на мен много ми харесват!
Също мисля, че като се отпусне мускула ще станат една идея по-големи. Сега и спортния сутиен много ги сплесква. Абе ще видиш, че много повече ше си ги харесаш след 2-3 месеца.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th May 2012, 12:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сладичко Виж мнението
Мерси за разяснението Бижу
75В е размерът на спортния сутиен.
Малко се поуспокоих сега, така като пишете. Сложих преди малко с бански да видя как са нещата. .. бива май. Ще си чакам все пак като се поотпуснат малко как ли ще стоят.
Сладичко, тва ако са малки гърди ... айде, да не приказвам повече. Точно това щях да ти пиша - сложи си бански и ще видиш малки ли са. На всичкото отгоре формата им е страхотна, просто от това по-хубаво няма накъде. Както беше писала някъде Бижуто, не е сигурно дали ако са по-големи това ще е ефект (т.е. в положителен смисъл) или ще стане дефект. А, и друго: на мен пък повече ми харесват на 2 седмици, отколкото на 1 (може и да е от снимките, де). И още: както е писала Лидето, та сигурно и при теб е така: само на теб си ти малеят.

Последно редактирано от ina.ina : 13th May 2012 на 12:37
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th May 2012, 12:45
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Абсолютно всеки тук е сам в лудостта си. Т.е. собствените му малеят (къде повече, къде по-малко ), струват му се криви и т.н., а чуждите - прекрасни.
Сладичко, аз съм с по-големи импланти, спортния ми е 75Д, НО твоите ми се виждат по-големи от моите. Аре, кажете сега, че първото изречение от поста не е вярно...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th May 2012, 13:00
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Страшно ми харесват твоите гърди,дори рядко ми харесват толкова изкуствени гърди!

На мен ми предстои операция със същите и ако ми се получат така ще ми е супеееер .Аз съм с абсолютно нулев старт и се надявам да ми стоят по-малки,честно казано,твоите ми се струват големи за мен си,за моя вкус....
Смисъл, че ми харесват,но искам моите да са по-малки...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th May 2012, 13:23
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Във всяка тема цици, кои от кои по-хубави

Сладкото, прекрасни са ти!

Абе момичета, всичко опира до материята и кройката на дрехите, това не го ли разбрахте?!

Аз нали все повтарям, че моите бая се наляха напоследък, а то май аз съм се била на(л)яла с козунаци
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th May 2012, 14:14
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Страхотни са и с този разрез, няма да личи, че са изкуствени!!! Подмускулни ли са?
Страшно ми харесват!!! А с един подходящ сутиен, винаги можеш да наблегнеш на тях, но пък си запазила младежката визия!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th May 2012, 16:26
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Lidiya, Nells, ina.ina, Бижу, много ви благодаря за отговорите момичета, май стъпих на земята
Идея си нямате просто колко по-спокойно ми е сега, срам ме е да си призная, но вчера със сълзи съм ревала направо... явно е нещо като "постшопинг депресия", знам ли.
Emiko, права си за материите и кройките, ама и с козунаци ще пробвам
aniK, да, подмускулно са, иначе много щяха да се очертават имплантите, почти нямаше материал преди
semele, ако това ще ти е от някаква полза аз също съм с почти нулев старт, 46-7 кг, 162 см висока, подгръдната ми е 67 см, а гръдната сега ми е 85 см (преди не знам каква е била, но със сигурност е била страшно малко).
Ами сега вече СПОКОЙНА ще чакам да видя как ще се променят с времето, ще се наливат ли отдолу или откозунаци или не
Леле, как се бях сдухала... благодаря ви страшно много, момичета!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th May 2012, 16:44
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

И аз се успокоих,защото съм 10 см по-висока,съответно няколко кг повече,Подгръдната ми е 71 см,явно затова на теб ми се виждат големи,на мен би трябвало да стоят по друг начин...

Със здраве да си ги носиш,страхотни са !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th May 2012, 16:51
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Абе момичета, всичко опира до материята и кройката на дрехите, това не го ли разбрахте?!
Абсолютно вярно!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Променялисеголеминатавремето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:22.