IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5391  
Стар 13th May 2012, 13:16
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Инче, какво ли не си написала в инфото си, ама най-важното си пропуснала - кубиците
Хубави са ти новите, много по-естествено стоят от предишните. За моя вкус като размер са пИрфектни, кат на 18 годишна гимназистка са. Със здраве
  #5392  
Стар 13th May 2012, 13:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Инче, радвам се да видя повече снимки и наистина разликата с ПИП-ките по отношение позицията на ареолите е очеИЗвадно положителна!!!
Nells, не знам какъв е бил старта ти, но от това, което си писала и това, което виждам сега, трябва да си супер, мега, адски щастлива!!! Много, много се радвам на такъв страхотен резултат!!! За едрия кокал и аз ще се посмея. Бъди много щастлива с новите си дружки и от тук-нататък само положителни емоции с тях!!! Позицията на ареолите ще я видиш като махнеш лепенките. И двете ли са местени?
Много чаками се надявам на есени аз да се похваля със симетрия!!!

Последно редактирано от aniK : 13th May 2012 на 13:47
  #5393  
Стар 13th May 2012, 13:53
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Инче, какво ли не си написала в инфото си, ама най-важното си пропуснала - кубиците
Импланти:
- под / над мускулно: подмускулно
- кръгли / анатомични: кръгли
- марка: Евросиликон
- параметри: ES801 (100% filed; Textured; Soft Cohesive gel), 280 куб, диаметър 12.3 см
- профил: среден
- проекция: 3.7 см
...писала е Инчето,ама не в темата с инфото и снимките,а в тази с мерките преди и след операцията.
Инче,ще ме извиняваш,че те цитирам,ама и аз се озадачих на кубиците
  #5394  
Стар 13th May 2012, 14:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Аз много добре ѝ знам кубиците на Ина, но не всички ги знаят
Tя, Теда и Sweet Shark са трите с кубици под 300. Между другото най-хубавите за моя вкус (виждала съм ги и на снимка и на живо) са на Теда - скромните 295 сс.
  #5395  
Стар 13th May 2012, 14:19
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Emiko,не се заяждам,нито мисля,че са и малки.Стоят много добре за т.нар."скромна"кубатура.Спо елих,защото се поразрових да намеря кубиците,все пак са от значение.Предположих,че ще съм от полза
На Инчето и се извинявам още веднъж,а тя ако иска да си го добави в инфото
  #5396  
Стар 13th May 2012, 14:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Деси, що реши че съм решила, че се заяждаш

Просто исках да кажа, че едни 290 сс на едно тяло могат да изглеждат като 600 сс на нечие друго. На Нелс ако бяха 290, трябваше и двете да са ѝ сложени в едната. Не бива да се говори за кубици като за дини или круши, имплантите вървят в комплект с тялото.
  #5397  
Стар 13th May 2012, 15:03
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Emiko,ще ти пиша на ЛС,за да не разводнявам темата,а и да те попитам нещо
  #5398  
Стар 13th May 2012, 15:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Импланти:
- под / над мускулно: подмускулно
- кръгли / анатомични: кръгли
- марка: Евросиликон
- параметри: ES801 (100% filed; Textured; Soft Cohesive gel), 280 куб, диаметър 12.3 см
- профил: среден
- проекция: 3.7 см
...писала е Инчето,ама не в темата с инфото и снимките,а в тази с мерките преди и след операцията.
Инче,ще ме извиняваш,че те цитирам,ама и аз се озадачих на кубиците
Ще си напиша пропуснатото, явно съм бързала; пък и да, в темата за Мерките ги има и аз затова.
  #5399  
Стар 13th May 2012, 15:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Инче, какво ли не си написала в инфото си, ама най-важното си пропуснала - кубиците
Хубави са ти новите, много по-естествено стоят от предишните. За моя вкус като размер са пИрфектни, кат на 18 годишна гимназистка са. Със здраве
Мерси, Емико, за пИрфектните.
Аник, благодаря и ще стискам палци за наесен.
  #5400  
Стар 13th May 2012, 18:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ина, супер са ти новите гърди!

Аник, старта ми е един от най-сложните във форума. Силна птоза, тясна основа, тубуларен тип жлеза... Малцина във форума са го виждали, защото ме е срам да ги покажа публично, въпреки, че вече са в историята. Ако искаш мога да ти пратя снимка на лични. Още повече ще се изумиш.
Дори да са асиметрични ареолите и белезите да са кофти, това да се получи от моя старт, никога не съм смятала за възможно дори. Всички ме съветваха да си снижа очакванията максимално, дори самия Стоянов... За жена, която цял живот е правила секс със сутиен, сега ми иде да хукна гола по улиците. Дори с лепенките.

Аз съм много умерена в хвалбите си към хирурзите, защото съм патила много. Какво мисля за Стоянов ще си го запазя за себе си. Но мисля, че снимковия материал, който пускам е повече от красноречив...

От тук нататък зарастването на безлезите зависи само от мен и тялото ми. Разбира се окочантелен резултат ще имам след 3-4 месеца. Тогава вече си позволявам да се израдвам като хората, сега още ме е страх от суеверие.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.