IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 8th May 2013, 23:30
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дилияна, честито ново носле да си го носиш със здраве между другото бях в същата стая. Нелке страхотен е носа няма нищо общо с Джамбазовото творение наистина те разбирам какво ти е било поне сега се отърва аз въпреки добрата форма на носа няма да се отърва от този белег който ми лепна този нещастник Енчев. Нелке направо сияеш много се радвам за теб.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 8th May 2013, 23:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Перфектни нослета, направо съм много впечатлен ама много, не я бях чел тази тема и сега само, като прегледах последните 5 страници и вече мноооого се вкарах в сериозна дилема, винаги съм искал най доброто, а тези нослета дето са ви направили тези специалисти са ви страхотни и като чета как по бързо се възстановявате, явно там използват по напреднали методи на ринопластика. Аз и от преди си знаех колко са напред в Турция по отношение на медицинските услуги и специалисти. Тия дни ще прочета цялата тема с голям интерес, а ако не ви е проблем може ли някой да спомене някакви цени, за това което са му правили, да добия представа за какво става на въпрос. Само да спомена, че съм от мъжки пол, ако не сте разбрали от горе написаното.
Благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #513  
Стар 9th May 2013, 00:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Сега прочетох първите 13 страници и вече на 99% се отказах от намеренията си да ми режат носа в България. Като, чета как някои момичета отиват в Турция да им поправят пораженията, които са им нанесли в България и сега ми е много трудно да се доверя на някой БГ хирург. Ей това човешката суета какво нещо е, не знам ако го направя и после кажа на някой познат, че съм дал 6000-8000лв или дори повече, гаранция ще каже че не съм у ред
Отговори с цитат
  #514  
Стар 9th May 2013, 01:53
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Нели поздравления за найстина прекрасния резултат. Вижда се разликата м/у Джамбазов и Дилбер е от земята до небето. Честито , че се отърва от ефекта на angry man с прибраната от Дилбер колумела. Въобще върха си личи , че този път го е правил специалист !!! При мен ако ме отсвири Илхан , ще направя и една консултация с Дилбер - само да помогнете с някой преводач на място - плащам си за услугата.

Последно редактирано от keery : 9th May 2013 на 01:56
Отговори с цитат
  #515  
Стар 9th May 2013, 02:04
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Поздрави на Рабиоса и Диляна. Раби с нетърпение я чакам да сподели повече за операцията и резултата , че и аз съм на опашката. Но засега не е сигурно дали Илхан ще ме оперира. Поисках 2-ра консултация с него , за да види състоянието на кожата, но засега нямам отговор. Раби ако видиш Илхан , напомни му моля те, че съм пратил майл и чакам отговор за дата за 2-ра консултация. Иначе мн бързо спадане на отоците ви пожелавам на всички скоро оперирани и да се радвате ама много на перфектни резултати. Найстина е страхотно хората, които толкова са изстрадали гореспоменатите некадърни БГ хирурзи най-накрая да получат това което винаги са искали и да са щастливи .

Последно редактирано от keery : 9th May 2013 на 02:08
Отговори с цитат
  #516  
Стар 9th May 2013, 06:21
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Благодаря на всички. Тази сутрин имам оттоци под очите и отстрани на носа. Др. Авшар каза, че ще спадат след 3 ден. Като цяло неговата ринопластика няма нищо общо с онези с чука и длетото. Нямам и едно спукано капилярче. Болката е 0. Поне при мен. А носа ми е оправян доста. Върха е тотално променен, гърбица, остеотомия и скъсяване на ноздри.
Единственото неприятно беше излизането от упойка. Имам 3 пълни упойки преди това и толкова гадно не съм се чувствала никога. Отдавам го на факта, че операцията ми беше близо 3 часа. Цял ден вчера имах ужасно главоболие, гадеше ми се и бях замаяна. Аааа и гърлото ми беше раздрано от интубацията. Общо взето всичко друго, но не и носа ме болеше.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 9th May 2013, 07:41
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Нелка, толкова много се радвам за теб, най-после имаш носа за който мечтаеш от години. Много ми харесва новата форма, а аз като фен на чипите носове съм във възторг, и цялостното ти излъчване е съвсем различно - нежно, момичешко...
Само да подчертая, че предишния ти нос не е Джамбазовски, той е компилация от делото на други двама преди него експериментирали, рязали, дялкали... Джамбазов се опита да поправи поразиите, за жалост неуспешно, но помниш, че всякак опитвах да те разубедя да се оперираш при него, защото познавайки възможностите му, знаех, че няма да се справи, но ти беше инат и не се отказа. Както и да е, станалото станало, всичко това вече е зад гърба ти. Искам и на живо да го видя новото носленце

Последно редактирано от emiko : 9th May 2013 на 07:56
Отговори с цитат
  #518  
Стар 9th May 2013, 08:25
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Перфектни нослета, направо съм много впечатлен ама много, не я бях чел тази тема и сега само, като прегледах последните 5 страници и вече мноооого се вкарах в сериозна дилема, винаги съм искал най доброто, а тези нослета дето са ви направили тези специалисти са ви страхотни и като чета как по бързо се възстановявате, явно там използват по напреднали методи на ринопластика. Аз и от преди си знаех колко са напред в Турция по отношение на медицинските услуги и специалисти. Тия дни ще прочета цялата тема с голям интерес, а ако не ви е проблем може ли някой да спомене някакви цени, за това което са му правили, да добия представа за какво става на въпрос. Само да спомена, че съм от мъжки пол, ако не сте разбрали от горе написаното.
Благодаря предварително !
Пуф паф, ако отидеш за първа ринопластика в Турция със сигурност няма да ти излезе много скъпо и като цена и заради това че носа ти ще бъде направен добре още от първия път. В Бг няма никога гаранция за резултата и след това има вероятност да се присъединиш към нашия отбор на некадърни ринопластики от който се излиза много трудно с много средства разбити нерви и психика. Хората там са професионалисти и като поемат ангажимент си го изпълняват а това все пак е лице но на нашите доктори не им дреме че са ти съсипали и лицето и психиката.
Отговори с цитат
  #519  
Стар 9th May 2013, 08:31
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Лелееееее, не мога да се сдържа. Огромна разлика при Нелито, направо друг човек! Не мога да повярвам! Честито, и аз се радвам, че като четях тез мъки през които е преминала, сърцето ми се свиваше! Браво! Никога не съм вярвала, че един нос може до такава степен да промени визията - е, убедих се!
Честито на всички мацки! Изглеждате страхотно! Желая ви прекрасен ден!
Отговори с цитат
  #520  
Стар 9th May 2013, 09:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Благодаря ви, мили хора!!
Наистина излъчването е променено. Повечето ми познати не разбирам какво точно е правено, някой преполагат устни, други зъби, трети очите и веждите... Нормалните хора наистина не се вглеждат в носа,, но не разбират, че носът прави цялостното излъчване.

Емико най-после!! Ти знаеш, голяма борба беше за чип нос.
"Джамбазовото творение" го наричаме, защото носът, койото той направи, беше най-ужасния от трите "произведения"! Двата преди него, колкото и криви (първия) и тумбести(втория) да бяха, си бяха с повдигнат връх. А точно Джмбазов ми провиси върха и колумелата и 2 години гледах едино навъсено, състарено лице в огледалото. Сердев е пълен боклук(съжалявам , че съм чак толкова крайна, но е истина). Ефремов идея си няма от ринопластики. Но Джамбазов , доцентът, който е наистина добър УНГ хирург, да му кажа, че искам ЧИП нос, и той да го направи провиснал... Да беше ме върнал! Или поне да ми беше казал, че не става, че не може, да не се надявам. Мошеше да си спестя много негативи. На него най-много се ядосвам, именно защото е добър лекар! За това не го оправдавам, че не е искрен!
Дилбер ми каза в прав текст , че от моя нос безрисково малък не става. Разпита ме подробно какви са очакванията ми и сподели опасения, че ако са нереални, ще се разочаровам. Хем бях подготвена!! при него, и пак ми докривя, че не е толкова малък , колкото ми се ще. Обаче човек, като е взел обмислено и осведомено решение, се чувства по много по-различен начин. ...

Пуфпаф, приятелю, съветвам те да ходиш да пускаш тото! В моемнта, в който влезе в тази тема, си спести един излишен кошмар! Парите нищо не струват, когато няма истински специалист, който да ги вземе...

Кийри, сигурна съм, че ще те вземе Илхан. Просто се постарай да направиш това, което ти е казал. До колкото знам е говорил за теб на Раби. Тя като се осифери, ще ти разправя подробно. Но ако не си оправиш проблема, не е гаранция, че друг ще те вземе.

Марта, нагледа се на "тъжни" физиономии в този форум. Време е да почнем да гледаме щастливи такива! Мъки, мъки... за щастие всичко се забравя , в момента, в който кошмара свърши. Само спомена остава. Аз след 3тата изпаднах в нервна криза и ме закараха на психиатър, антидепресанти ми изписаха. Не че съм ги пила, мразя хапчета. Но дано никога не ви се случва шока да се събудиш по-грозен след "разкрасителна" операция..


Ако знаете колко много хора ми пишат на лични в момента, за ревизии... Реве ми се направо! Не предполагах, че чак толкова зле е положението в България... Мислих, че само аз съм невероятен карък, но явно е национална черта.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 9th May 2013 на 09:19
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:05.