IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 16th April 2011, 13:21
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bhndbrwneyes Виж мнението
Здравейте на Всички
Ето снимки и от моята операция. Не знам защо, но мисля че направих голяма грешка с тази Ринопластика. Носа си го харесвах и преди единственото което ме дразнеше беше тази лека гърбица и паднало връхче, която се забелязваше само в десния профил. След операцията се филмирах, че върхът ми е ужасно повдигнат и стеснен, приличащ на камба без никаква форма...много се надявам това да са отоци и след време носа да придобие по-нормална форма...не знам дано само си внушавам, че преди съм изглеждала по-добре
Дата на операцията : 2.04. 2011
Хирург: Михаил Скерлев
Снимки : http://s4.photobucket.com/albums/y133/eJIuTo/
Не се притеснявай, не е минал и месец от операцията. Със сигърност е още отекъл носа. На мен ми се струва, че ще стане прекрасно носле. Просто изчакай!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 16th April 2011, 13:41
Аватара на bhndbrwneyes
bhndbrwneyes bhndbrwneyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не се притеснявай, не е минал и месец от операцията. Със сигърност е още отекъл носа. На мен ми се струва, че ще стане прекрасно носле. Просто изчакай!
Знам, че реалните резултати се виждат след около година. Но изпитвам затруднения да се възприема все още. Но все пак ти Благодаря за мнението, Nells. Имах нужда да чуя нещо положително. Подейства ми много окуражаващо!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 16th April 2011, 15:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Определено, поне за моите представи, не ти е бил по- добре носа преди
Върха ти е камба, щото има оток, все пак е още много рано... според мен просто не си свикнала още с новата визия, но поне според това, което се вижда, операцията ти е била съвсем успешна
Отговори с цитат
  #94  
Стар 16th April 2011, 16:15
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Изцяло подкрепям мнението на Апоклистика.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 16th April 2011, 17:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

bhndbrwneyes, честно казано гърбицата ти изобщо не е била "лека", ами направо си си имала орлово носле, а освен това на снимките ан фас ясно си личи и изкривяването на носа ти, така че сега си в пъти по-добре, може би ти си единствената, която не го вижда. Просто си свикнала да се гледаш с предишния нос, ще свикнеш и ще се харесаш. Ааа, също така изобщо не бих казала, че върхът ти е "ужасно повдигнат", даже ми се струва, че не е достатъчно повдигнат, за да не "падне" след спадането на отоците.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 16th April 2011, 20:42
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Напълно подкрепям мненията на всички. След риното нослето ти е супер. Сравненията с преди са абсолютно излишни. На пръв поглед, докторът се е справил блестящо с операцията ти.
Отоците ти са много видими. Нослето ще изтънее, връхчето леко ще падне и със сигурност ще се изфини (трябва да изчакаш още 2 месеца и промяната ще е видима). След 3-4-тия месец настъпват много леки и незабележими промени, които обикновено приключват до около година след операцията.
Не съжалявай за риното, защото нослето е много по-хубаво от преди и най-важното - много добре ти стои на лицето.
Иначе, месец, месец и половина след риното и аз бях изпаднала в някаква криза и си исках стария нос, но това беше защото новият беше прекалено различен и ми променяше доста изражението, с което бях свикнала толкова години. С гърбиците обикновено е така. Но тъй като е по-добре без гърбица, отколкото със, ще свикнеш бързо с новия нос, особено като спадне. С хубавото бързо се свиква
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #97  
Стар 16th April 2011, 22:37
Аватара на bhndbrwneyes
bhndbrwneyes bhndbrwneyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Ааа, също така изобщо не бих казала, че върхът ти е "ужасно повдигнат", даже ми се струва, че не е достатъчно повдигнат, за да не "падне" след спадането на отоците.
Направо се стреснах. Наясно съм, че с времето върна на носа "пада", но наистина ли толкова се изменя? Seriously? :S

И отново благодаря за положителните коментари. Направо ме изкарахте ненормална. Наистина е приятно, успокоих се. Трудно е да свикнеш, като навсякъде около теб близките ти повтарят колко: "не ме харесват така" и "преди беше по-хубава", "в това ти беше чара" Не е като да мога да го върна, нали така? Но на фона на всичките неуспешни операции, и оплаквания във форума които изчетох, направо нямам право на глас. Силно се надявам това което казахте да е така, нослето ми да придобие форма и да не ми прилича на камба....
Едно нещо продължава да ме притеснява-на някой от вас случвало ли му се е да ви се появи гърбица непосредствено след операция? и след колко месеца да смятам, че резултата е окончателен? Извинявам се предварително че питам тук. Знам, че темата е за снимки (blush)

Последно редактирано от bhndbrwneyes : 16th April 2011 на 22:44
Отговори с цитат
  #98  
Стар 16th April 2011, 22:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

След окончателното спадане на отока ще видиш и окончателния резултат, а колко време ще отнеме спадането на отока, не се знае, зависи от организма ти. Гърбица няма да ти израсне наново, спокойно, единствено може да е останало нещо от предишната, което да се види след спадането на отока, но ако има такъв остатък, би трябвало и сега да го напипваш, като прокараш пръст по гърба на носа. И така - търпение! А който ти разправя, че в гърбавия нос ти е бил чарът, говори глупости Сега си много по-добре!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 17th April 2011, 13:15
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bhndbrwneyes Виж мнението
Едно нещо продължава да ме притеснява-на някой от вас случвало ли му се е да ви се появи гърбица непосредствено след операция? и след колко месеца да смятам, че резултата е окончателен? Извинявам се предварително че питам тук. Знам, че темата е за снимки (blush)
Гърбицата няма как да израстне отново. Отнето е от костта, а тя не може да "регенерира"- да се появи отново. Костите само калцират, т.е. ако са счупени - зарастват. При процеса на калциране, се натрупва материал, който отначало е по-мек. Възможно е отначало да се натрупа повече от необходимото, но след това организмът сам преценява колко е необходимо и "разгражда" останалото. Това, което е необходимо се втвърдява, а излишното меко изчезва.
Тези промени може и да ги забележиш, може и да не ги забележиш. Важното е да не се притесняваш, а да приемаш всяка малка промяна като нормална част от оздравителния период. Това за калцирането го научих, покрай моите проблеми след операцията. Обичайно е да се панираш месец-два след операцията, но важното е да запазиш самообладание. Няма да ти се случи нищо по-различно, отколкото на повечето хора. При теб всичко изглежда много обещаващо.
Резултатът ще е окончателен след около година, но най-видимите промени ще са до 3-4 месеца след риното (най-много 6 месеца, зависи от организма).
Преди нослето ти не е било по-хубаво. Лицето ти е много миловидно, не ти трябва гърбица. А за вашите е ясно, че ще те харесват всякак.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #100  
Стар 6th June 2011, 19:12
Аватара на Spark_in_your_eyes
Spark_in_your_eyes Spark_in_your_eyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! Преди да се реша да се подложа на пластика на носа, изчетох много неща и мнения относно темата и снимките в този форум доста ми помогнаха да взема окончателното решение. Въпреки, че всичките ми познати ме убеждаваха да не се подлагам, аз не съжалявам и ще се радвам ако някой изкаже мнение.

Дата на операцията: 17.05.2011 г.
Интервенции: леко повдигане на връх и стесняване, чупене, премахване на гърбица
Хирург: доц. Романски, Александровска болница

http://iskra200.snimka.bg/?album;aid=598034

Парола: 123456
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.