IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 10th April 2011, 22:09
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

С малкото носле е доста добре, но може ли да се направи? Не знам как би изглеждал ан фас.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 10th April 2011, 22:11
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Nells,според мен и моите представи за симетрия,този нос ти стои добре и променя изцяло визията ти!Прекрасно изглеждаш,но не знам тук в България има ли пластичен хирург,който би могъл да направи това!Първоначално и аз си бях направила такова носле,че Николета Лозанова би ми завидяла,но не след дълго размислих и осъзнах,че това на практика не може да се постигне!Все пак не мога да вървя против природните си дадености!Ето защо,за да не бъдеш разочарована след тази ринопластика съвсем приятелски те съветвам да снижиш прага си на очаквания и да имаш малко по-реални представи!За мен,ти си една прекрасна жена,която не би изгубила очарованието си и с малко по-голям от този на снимката нос!
Подкрепям!
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 10th April 2011, 22:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Nells,според мен и моите представи за симетрия,този нос ти стои добре и променя изцяло визията ти!Прекрасно изглеждаш,но не знам тук в България има ли пластичен хирург,който би могъл да направи това!Първоначално и аз си бях направила такова носле,че Николета Лозанова би ми завидяла,но не след дълго размислих и осъзнах,че това на практика не може да се постигне!Все пак не мога да вървя против природните си дадености!Ето защо,за да не бъдеш разочарована след тази ринопластика съвсем приятелски те съветвам да снижиш прага си на очаквания и да имаш малко по-реални представи!За мен,ти си една прекрасна жена,която не би изгубила очарованието си и с малко по-голям от този на снимката нос!
Таня, мерси много мила! Мисля същото за теб! Красотата си е най-вече излъчване и няколко милиметра по нищо не влиаят на възприятието. НО! Няма нищо по-алчно от женското око!
Не съм се навила на такова носле, просто деиствам на принципа на пазаренето - аз казах "Режи 1/2 от носа" , той каза "НЕ", аз - "За по-малко от 1/3 не лягам под ножа"... Знам го, че по принцип не е много смел с рязането, а аз вече на третата ринопластика се надявам на някаква промяна...
Ще го изнудя док да е по-смел с рязането. И въпреки това знам, че каквото стане, ще е в пъти по-добре от сега.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 10th April 2011, 22:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic Виж мнението
С малкото носле е доста добре, но може ли да се направи? Не знам как би изглеждал ан фас.
И аз не знам как би изглеждал в анфас! С един приятел се трудихме до 4 сутринта да правим анфаса, но всичко беше много зле.. Но определено го искам тънък. Имам един тон хрущяли за рязане.. Но това го оставям на доцента, вярвам, че ще направи нещо прилично.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 10th April 2011, 22:25
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
И аз не знам как би изглеждал в анфас! С един приятел се трудихме до 4 сутринта да правим анфаса, но всичко беше много зле.. Но определено го искам тънък. Имам един тон хрущяли за рязане.. Но това го оставям на доцента, вярвам, че ще направи нещо прилично.
Искаш много голяма промяна. Едва ли на този етап може да си представиш как ще изглежда в детайли, но дано това, което видиш след риното да ти хареса много.
Абе изобщо дано това да е последното и да няма нужда по повече
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 10th April 2011, 22:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vera Slovic Виж мнението
Искаш много голяма промяна. Едва ли на този етап може да си представиш как ще изглежда в детайли, но дано това, което видиш след риното да ти хареса много.
Абе изобщо дано това да е последното и да няма нужда по повече
Дано, миличка, дано!!! И аз това се моля! Цял живот се занимавам с този мой нос!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 10th April 2011, 22:45
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Таня, мерси много мила! Мисля същото за теб! Красотата си е най-вече излъчване и няколко милиметра по нищо не влиаят на възприятието. НО! Няма нищо по-алчно от женското око!
Не съм се навила на такова носле, просто деиствам на принципа на пазаренето - аз казах "Режи 1/2 от носа" , той каза "НЕ", аз - "За по-малко от 1/3 не лягам под ножа"... Знам го, че по принцип не е много смел с рязането, а аз вече на третата ринопластика се надявам на някаква промяна...
Ще го изнудя док да е по-смел с рязането. И въпреки това знам, че каквото стане, ще е в пъти по-добре от сега.
Знаеш ли,сега ще споделя нещо много лично!Аз съм човек,който винаги е в някакъв разрез със себе си ...Процесът на себапознание при мен е толкова продължителен и едва ли някога ще приключи...Та, в този ред на мисли, преди много,много години аз взех решение,че ще променя себе си до неузнаваемост и когато виждам в очите на хората одобрението ,това ще храни моето ненаситно его и едва ли не ще съм на върха на щастието!Да,ама не!След нито една от интервенциите,които съм претърпяла не изпитах нужното задоволство...Отнова се чувствах сякаш съм до кръста във вода,а в същото време умирах от жажда!Ето,сега ми предстои и поредната интервенция(ринопластикат ),която знам,че нито ще ме направи по-щастлива,нито ще ме накара да престана да търся себе си....И тук идва въпросът?!Струва ли си?!За повечето хора моите постъпки са лишени от всякакъв смисъл.За тях това е пилеене на пари...За тях аз съм едно същество,чийто консуматорско и паразитно отношение към заобикалящата го действителност е стигнало своите върхове.И въпреки това-НА МЕН НЕ МИ ПУКА!!!Наясно съм,че ще имам хубав нос и на този етап това е достатъчно!
Р.Р.ПРИЕМЕТЕ НАПИСАНОТО КАТО ИНФАНТИЛЕН ИЗБЛИК НА ЧУВСТВА ИЛИ ТЪПА ОТКРОВЕНОСТ......Имах нужда да направя това......

Последно редактирано от ИЗТ : 12th April 2011 на 07:44
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 10th April 2011, 22:58
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

......която знам,че нито ще ме направи по-щастлива,нито ще ме накара да престана да търся себе си....И тук идва въпросът?!Струва ли си?!За повечето хора моите постъпки са лишени от всякакъв смисъл.За тях това е пилеене на пари...За тях аз съм едно същество,чийто консуматорско и паразитно отношение към заобикалящата го действителност е стигнало своите върхове.И въпреки това-НА МЕН НЕ МИ ПУКА!!!Наясно съм,че ще имам хубав нос и на този етап това е достатъчно!
Р.Р.ПРИЕМЕТЕ НАПИСАНОТО КАТО ИНФАНТИЛЕН ИЗБЛИК НА ЧУВСТВА ИЛИ ТЪПА ОТКРОВЕНОСТ......Имах нужда да направя това......
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 10th April 2011, 22:58
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране ринопластика

Интересно,защо ми отряза поста?!
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 10th April 2011, 23:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Напълно те разбирам! Не си нито инфантилна, нито лишена от всякакъв смисъл! Няма нужда да се обосноваваш защо го правиш. Единственото, което е важно е да го искаш и да те накара да се почувстваш по-добре, като го получиш!
Майка ми е най-големия ми коректив - тя никога няма да разбере стремежа ми да се режа и да се мъча, за да изглеждам по определен начин. Но моя единствен аргумент в случая е: "Имам право да изглеждам точно толкова красива, колкото се чувствам" Всеки има това право!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.