IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1811  
Стар 14th May 2011, 08:52
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

torongil, принципно има възможност за добавяне, но тези операции са по-сложни. Съветвам те да пишеш на доцента, да му обясниш положението си и да му изпратиш снимки. Той ще ти отговори най-точно. Успех!
Отговори с цитат
  #1812  
Стар 14th May 2011, 15:41
torongil torongil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря sibi . вече започнах със снимките, като се наснимам от различни ъгли ще пратя едно писмо на доцента. На кой адрес всъщност е по-добре да го пратя, на office@sinumed.net или на jembo@sinumed.net ?
В смисъл, ясно, че jembo@sinumed.net е работен мейл, но може би е по-коректно да пратя цялата галерия и фермана на office@sinumed.net ?
Отговори с цитат
  #1813  
Стар 14th May 2011, 18:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от torongil Виж мнението
Благодаря sibi . вече започнах със снимките, като се наснимам от различни ъгли ще пратя едно писмо на доцента. На кой адрес всъщност е по-добре да го пратя, на office@sinumed.net или на jembo@sinumed.net ?
В смисъл, ясно, че jembo@sinumed.net е работен мейл, но може би е по-коректно да пратя цялата галерия и фермана на office@sinumed.net ?
Аз комуникирам с Джамбазов на office@sinumed.net . Понякога не отговаря обаче, предполагам, ако прецени, че въпроса е тъп.. Сигурна съм, че на теб ще отговори. Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1814  
Стар 14th May 2011, 20:02
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от torongil Виж мнението
Благодаря sibi . вече започнах със снимките, като се наснимам от различни ъгли ще пратя едно писмо на доцента. На кой адрес всъщност е по-добре да го пратя, на office@sinumed.net или на jembo@sinumed.net ?
В смисъл, ясно, че jembo@sinumed.net е работен мейл, но може би е по-коректно да пратя цялата галерия и фермана на office@sinumed.net ?
Пиши му на jambo@sinumed.net Ще ти отговори,предполагам след 25.06.На мен и на 2-та мейла ми отговори светкавично.Джамбазов е много разбран,много харизматичен човек!Аз съм очарована от него!Успех и никога не се отказвай от мечтите си,защото рано или късно те се сбъдват!
Отговори с цитат
  #1815  
Стар 15th May 2011, 22:34
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране :)

Нашият доцент))Много е сладичък))
Attached Images
Тип файл: jpg Джамбо!.jpg (66,3 КБ, 46 views)
Отговори с цитат
  #1816  
Стар 16th May 2011, 12:35
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
От днес предлагам и пълна промяна филъри , цици, по дълги крака, по малък задник ...абе кой квото иска
Искам да се възползвам от предложението . Сусан, моля те направи ми по-плътни устни. Ако не пазиш линка със снимките ще ти го изпратя на ЛС.
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1817  
Стар 16th May 2011, 14:43
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хайде готова си
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1818  
Стар 16th May 2011, 15:38
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Здравейте! Както повечето от вас, следя форума отдавна, но едва сега реших да пиша
И аз съм решила съм да си оправя нослето, след като изчетох, изгледах и научих всичко, което намерих по темата.....сега съм на етап да преодолея нежеланието на близките ми да се оперирам и да се вредя при доцента
Резултатите, които видях от извършените от доцентат операции са просто страхотни!
Последното, което бях прочела по темата е, че ще записва на 25 юни, дали има някаква промяна?
Отговори с цитат
  #1819  
Стар 16th May 2011, 19:16
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Здравейте!Отдавна следя форума и ето ,че най-накрая намерих време да пиша.От доста време не харесвам носа си , но едва преди няколко месеца се замислих за ринопластиката като възможност.Аз много искам да направя тази промяна , но тъй като нямам навършените години ще трябва да почакам още малко.И така ето , че пред мен застава най-големият проблем ,а именно как да съобщя тази новина на родителите си ( които са доста консервативни ). Много ще се радвам , ако ми разкажете как казахте на близките си и съответно как реагираха те , за да съм подготвена.
Отговори с цитат
  #1820  
Стар 16th May 2011, 21:46
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
Здравейте! Както повечето от вас, следя форума отдавна, но едва сега реших да пиша
И аз съм решила съм да си оправя нослето, след като изчетох, изгледах и научих всичко, което намерих по темата.....сега съм на етап да преодолея нежеланието на близките ми да се оперирам и да се вредя при доцента
Резултатите, които видях от извършените от доцентат операции са просто страхотни!
Последното, което бях прочела по темата е, че ще записва на 25 юни, дали има някаква промяна?
Да, така е. Аз се обадих в края на Април и ми казаха че ще записват от 25 Юни за м Юли.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.