IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2281  
Стар 6th August 2011, 19:05
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте на всички! Преди време писах в тази тема. През април ходих до Пловдив и се срещнах с доц. Джамбазов, а през септември е моята ринопластика! Много се вълнувам и се надявам, че ще комуникираме в темата!
Поздрави от мен!
Отговори с цитат
  #2282  
Стар 6th August 2011, 20:19
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
Question

Цитирай:
Първоначално написано от nikanor Виж мнението
Здравейте на всички! Преди време писах в тази тема. През април ходих до Пловдив и се срещнах с доц. Джамбазов, а през септември е моята ринопластика! Много се вълнувам и се надявам, че ще комуникираме в темата!
Поздрави от мен!
Здравей, защо толкова много време е минало от твоята консултация с доцента и операцията ти? аз мислех,че става бързо назначаването на час за операция. толкова много ли ще трябва да чакам за операцията мисля някъде към края на септемшри да отида на консултация до плд и края на октомври да ми се направи риното? дали ще стане така момичета? ;(
Отговори с цитат
  #2283  
Стар 6th August 2011, 20:49
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikanor Виж мнението
Здравейте на всички! Преди време писах в тази тема. През април ходих до Пловдив и се срещнах с доц. Джамбазов, а през септември е моята ринопластика! Много се вълнувам и се надявам, че ще комуникираме в темата!
Поздрави от мен!
Здравей!И аз бях на 05.04 и операцията ми е през септември по здравната каса.Ако искаш на личен ми напиши точната дата,защото знае ли човек може да се засечем)
Отговори с цитат
  #2284  
Стар 6th August 2011, 21:48
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Ами, да ясно, че не е добре да шофирам, но няма друг начин. За съжаление няма с кой да отида, майка ми ще гледа бебето, баща ми още не знае, но се пада делничен ден, така че ще е на работа. Една приятелка може да дойде с мен, но тя не може да шофира и пак ще трябва да си карам сама.

Нелс, а след като очите са подути от отока дали ще мога да си сложа лещите, че аз нося лещи, а доктора ми каза, че след риното не може да нося очила поне 1 месец.

И друго да ви питам, там има ли къде да се паркира, все пак колата ми ще седи 1 нощ, да не ми я вдигне някой паяк?

Никанор, на теб кога ти е операцията, моята е на 1ви септ. Много ще се радвам да се засека с някой и да си правим компания.
Значи ако имаш проблеми със зрението, забрави да караш. Сериозно ти говоря - аз нямам проблеми с очите, дори не са ми чувствителни, но спирах на 20 мин, защото много ми пареха и сълзяха. Отока около очите беше доста голям, предполагам защото имам чупене на страничните кости и стесняване, ако планирате същото, просто отиди на хотел за няколко дни. Още повече, че си с диоптър, гарантирам ти, че лещи няма да можеш да сложиш на втория ден. Не предприемай такива рискове.
Точно пред мола има едно приятно и евтино хотелче.
А пред Каспела има и платен паркинг.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2285  
Стар 6th August 2011, 22:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Първите няколко дена бях толкова подута , че чак очите ми бяха затворени и изобщо не мога да си представя как може да се носят лещи в това положение Предложението на Неллс е наистина много умно ( макар да не ги прави мноо често ) така че ориентирай се към някой хотел или си намери шоофьор
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2286  
Стар 6th August 2011, 22:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Значи ако имаш проблеми със зрението, забрави да караш. Сериозно ти говоря - аз нямам проблеми с очите, дори не са ми чувствителни, но спирах на 20 мин, защото много ми пареха и сълзяха. Отока около очите беше доста голям, предполагам защото имам чупене на страничните кости и стесняване, ако планирате същото, просто отиди на хотел за няколко дни. Още повече, че си с диоптър, гарантирам ти, че лещи няма да можеш да сложиш на втория ден. Не предприемай такива рискове.
Точно пред мола има едно приятно и евтино хотелче.
А пред Каспела има и платен паркинг.
изтрито.....

Последно редактирано от ИЗТ : 6th August 2011 на 22:34
Отговори с цитат
  #2287  
Стар 6th August 2011, 23:35
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
затова реших да отида с автобуса.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2288  
Стар 7th August 2011, 09:15
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте момичета. Искам да Ви попитам, кога става плащането на операцията? Когато се отиде на консултация и се насрочи час за операцията или след нея? За да знам кога да нося пари с мен благодаря за информацията предварително...
Отговори с цитат
  #2289  
Стар 7th August 2011, 09:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Здравейте момичета. Искам да Ви попитам, кога става плащането на операцията? Когато се отиде на консултация и се насрочи час за операцията или след нея? За да знам кога да нося пари с мен благодаря за информацията предварително...
Плаща в деня на операцията. Сутринта, преди да ти направят изследванията.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2290  
Стар 8th August 2011, 08:56
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Муцки искам да ви попитам нещо
Разбрах за операцията ,че ако минеш с ЗК - чакаш 3-4 месеца , а ако платиш (без ЗК)
колко време се чака? Мога ли да си запиша направо час за операция, на сущия ден да ми бъде след консултацията?
А докато чета из форума , забелязах , че някой от мацките са им били некво успокоително... къде се бие тази инжекция? ръка, крак .. през система, абокат.. знам ли?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:47.