IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 6th May 2010, 10:32
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Ти остави какво сте направили на фотошопа....дано да е постигнал това де ама фотошопа е едно, а операцията друго.Моят фоъошоп беше супер, а носът ми е УЖАС.Роси няма как да се възприема с широк, тумбест връх и крив на ляво нос с лека бонус гърбичка.Кофтито е, че колкото повече спада отока толкова по-наляво криви.След някой и друг месец няма да мога и равновесие да пазя ако така продължава.............А твойто носле е супер между другото и ако ти кажа,че си точно копие на една моя стара приятелка Честно, 1:1 в лицето, само дето тя е естествено руса и със сини очи, но в момента така както ти движиш си абсолютно същата.Чак плашеща прилика
Отговори с цитат
  #762  
Стар 6th May 2010, 10:34
МиНи МаУс МиНи МаУс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Чесно казано до онзи ден си бях мн спокоина това което виждах изпод лонгетата мн ми харесваве. Но нали отдолу под нослето имаш една лепенка която ти държи върха,е аз реших да я одрежа , защото от конците беше леко зацапана с кръв а и ми беше станала мн широка вече и се местеше и след като я махнах и видях това топченце ...
Отговори с цитат
  #763  
Стар 6th May 2010, 10:37
МиНи МаУс МиНи МаУс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

А и ако това е хрущял ,а не оток , то този хрущял е мн по-голям от стария ми това може ли да стане ...
Отговори с цитат
  #764  
Стар 6th May 2010, 10:58
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flippi
А и ако това е хрущял ,а не оток , то този хрущял е мн по-голям от стария ми това може ли да стане ...
Я се успокой малко.Аз почнах да ревундя като видях, че съм зле.Защо така прибързваш и си натоварваш психиката излишно?Може всичко да е ОК.Колкото и да сме наясно тук с някои неща повярвай пак никой не може да ти отговори конкретно и точно без да е видял за какво става на въпрос.Дали е оток или хрущял така от описание само няма как някой да ти каже, а и си съвсем "прясна" как да се разбере?Успокой нервите, мисли позитивно и ако има защо после "сълзи и сополи", сега търпение.Не си причинявай главоболие излишно
Отговори с цитат
  #765  
Стар 6th May 2010, 10:59
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Керасаки, ами доцента не е ли съгласен с теб за лявото изкривяване? Няма ли да предприеме нещо? Изобщо как протича една такава ситуация при неудовлетвореност на пациента? Би било полезно да знаем как реагират Джамбазов и екипа му в такива моменти.
Флипи, няма начин, ако хрущялът ти е бил малък, след операцията да бъде голям, освен ако не е присаждан такъв. Нормално е там да е най-голям отока, тъй като точно под върха е рязано и там са конците, там е напълно отлепена кожата. Следователно е нужно време тъканите да слегнат и отново да се свържат с хрущяла и да заемат неговата форма. Не че много ги разбирам, но това е от елементарна логика.
Отговори с цитат
  #766  
Стар 6th May 2010, 11:00
МиНи МаУс МиНи МаУс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Мерси много на всички за бързите отговори Извинявам се ако съм ви оттекчила с вече задавани въпроси
Отговори с цитат
  #767  
Стар 6th May 2010, 11:05
МиНи МаУс МиНи МаУс не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Да бе така е всичко което казвате, просто малко повече се втелясвам.Нали знаете в един момент си супер спокоен и положително зареден , а в друг някак несигурен и обзет от съмнения... А и все пак както казахте още е мн рано нека ми махнат лонгетата , да мине малко време и тогава ще говорим пак :P
Отговори с цитат
  #768  
Стар 6th May 2010, 11:37
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Роси не можах много да схвана в какъв смисъл доктора трябва да е съгласен с моето изкривяване?Съгласен не съгласен, фактите са такива.Не съм му се обаждала, каквото и да ми каже се ми е тая- носът няма да се оправи от приказки.Ще чуя редовното "още е рано, след 6 месеца поне" и т.н.Търся си друг хирург и това е
Отговори с цитат
  #769  
Стар 6th May 2010, 14:43
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Смисълът е такъв, че като те види може да каже ама не ти е крив носа, а той да е крив, нали? Това имах предвид, но след като не те е виждал, ок. А друг доктор ще се навие ли преди да минат 6 мес да те оперира? Малко е съмнителна тая работа. Дано намериш и разбира се това да не навреди на здравето ти.
Отговори с цитат
  #770  
Стар 6th May 2010, 15:26
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

преди да са минали 6 месеца, че даже и година аз самата не бих се подложила на трета операция.А какво ще каже доктора като ме види и ако въобще ме види ( стига съм спонсорирала Пловдив ) ми е през ТУЙ та отатък."Когато фактите говорят и боговете мълчат!" - за съжаление не знам кой го е казал ама е точно в десятката. А може би имаш в предвид дали ще си признае, че не е свършил качествена работа?И дали ще се съгласи със мен, че това, което стърчи на лицето ми няма нищо общо с това, което ми обеща?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.