IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 9th May 2010, 16:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ама никак не му е сила,даже незнаеше кво да каже
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #782  
Стар 9th May 2010, 20:38
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

VIPCHE ти как се нави точно при него за корекция на връхчето?
Отговори с цитат
  #783  
Стар 10th May 2010, 07:54
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Много интересен въпрос, Керасаки
Аз също се навих, макар че знаех, че връхчетата не са му сила, по простата причина, че нямах алтернатива тук в България. При кой да отиде човек - при Е. Георгиев, Н. Георгиев, Динев, Заякова, Аргирова, Недев, Цветков, Евстатиев и да не продължавам да изброявам възможните варианти за обезобразяване.
Не случайно сме затаили дъх и дебнем работата на Йорданов, защото всички вече мисля, че проумяха, че освен Джамбазов, досега нямахме алтернатива тук в България.
Ето ти самата, която живееш навън, се реши и дойде при него, а сега се очудваш на живеещите тук, че го търсят...
Отговори с цитат
  #784  
Стар 10th May 2010, 08:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да,добре че се осъзнах навреме

Керасаки мисля се е заблудила по безбройните теми за него,както и аз де.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #785  
Стар 10th May 2010, 08:43
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

ДА.И за това тук викам и крещя да са по-пестеливи на суперлативи по негов адрес, защото човек когато се чуства зле е лесен за "манипулиране" и прави грешни избори.От първата ми рино бяха минали 3 год. и аз можех да изчакам още ако не бях сигурна в избора си, но се подведох от форума и така си изпатих за 2-ри път.Лошото е,че които са недоволни не пишат в темата "ИМА ЛИ НЕДОВОЛНИ ИЛИ НЕ" и така не могат да се предпазят бъдещите пациенти.И как да пишат като ще бъдат нападани, а те горките са толкова смазани от собственото си нещастие, че хич не им е до това някой да ги обвинява, че виждаш ли те самите са си виновни,явно не са се разбрали точно с док-а и други глупости от този сорт.Нали и мен се опитаха да ме изкарат по-глупава от колкото съм
Отговори с цитат
  #786  
Стар 10th May 2010, 09:48
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Суперлативите са дотолкова, че когато виждаш как еди кой си, се е засилил при някой от гореизброените "виртуози", ти се ще да го предпазиш от най-лошото, особено когато самият ти си минал през този ад. Живо се интересувам от работата на Йорданов, макар че за мен вече е късно, именно заради този факт, че досега никой друг не ставаше, освен Джамбазов.
И ако трябва да бъдем реалисти, да, при теб не се получи, има и други недоволни, но като цяло той е с най-много успешни ринопластики в БГ. Нека всеки пише, когато е недоволен, но да подплатява думите си и със снимков материал, защото много често, това, което за един е несплучлива ринопластика, за други е перфектна такава... И другото, което сме повтаряли многократно - едно е да не ти е повдигнат достъчно върха, или да имаш лека асиметрия в ноздрите, а съвсем друго, да видиш един размазан нос след ринопластиката, защото имаме такива случаи Знам, че всеки иска да получи най-доброто, но за съжаление не винаги желанията ни се превръщат в реалност. Много пъти съм повтаряла, че със сегашния опит и знания, никога не бих се подложила на такава корекция, затова и съветвам всеки да премисли, дали наистина леко месестия връх например, чак толкова го загрозява?!
Отговори с цитат
  #787  
Стар 10th May 2010, 10:48
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ами и аз на това се надявах преди няколко месеца - да не е само един кадърен доктор в България, но на самата консултация сама се убедих, че мога да се доверя на Йорданов. Все пак трябва да се натрупа достатъчно материал, преди да се правят такива солидни изводи, каквито вече съществуват за Джамбазов. А и сега ми се струва, че дори и втората ми корекция не е била от сложните - наместване на страничната кост и работа по върха. Не съм спец да кажа кое е сложно и кое не де... но разликата май е доста малка - просто без дефектите, получени от първата операция. Но определено толкова подробно ми обясняваше върха как ще го направи и защо е крив, че според мен който иска да си пипа върха, няма да сбърка ако отиде при него. Ще видя окончателно след няколко часа.
Отговори с цитат
  #788  
Стар 10th May 2010, 10:49
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ще оставя "старшите" във форума да определят каква е била сложността на втората ми корекция - Emiko, Sibi, Diadora... кой още ако не се сещам
Отговори с цитат
  #789  
Стар 10th May 2010, 13:40
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Това, в което напълно съм сигурна е,че една операция се води за по сложна тъкмо когато става въпрос за връхчето на носа.Само там се разбира кой наистина е майстор.Емико шъ мъ извиниш разбираш ли ама не мога да се съглася, че ако 10 човека твърдят, че носът ми е добър, а аз самата не го харесвам, това означава, че доктора се е справил ( не говоря лично за себе си, защото мойто се вижда, че е мазало )Първата крачка, която всеки един е направил е била заради самия себе си, а не заради другите.Ние самите не сме се харесвали още в началото и ако и след ринопластиката продължаваме да не се харесваме то какъв е смисълът от нея Да, ако има някакво значително подобрение пък и да не е ПЕРФЕКТНОТО носле, може да се отчете за успешна операция.В случей, че нещата са си същите, а може би и маааааалко по-лоши, тогава трябва да се утешаваме, че не сме обезобразени напълно ли?Щото то винаги може и по-зле ама ако се следва тази логика то по-добре никога да не ходиш за разкрасяване, че може по-грозен да се върнеш.
Отговори с цитат
  #790  
Стар 10th May 2010, 13:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Това, в което напълно съм сигурна е,че една операция се води за по сложна тъкмо когато става въпрос за връхчето на носа.Само там се разбира кой наистина е майстор.Емико шъ мъ извиниш разбираш ли ама не мога да се съглася, че ако 10 човека твърдят, че носът ми е добър, а аз самата не го харесвам, това означава, че доктора се е справил ( не говоря лично за себе си, защото мойто се вижда, че е мазало )Първата крачка, която всеки един е направил е била заради самия себе си, а не заради другите.Ние самите не сме се харесвали още в началото и ако и след ринопластиката продължаваме да не се харесваме то какъв е смисълът от нея Да, ако има някакво значително подобрение пък и да не е ПЕРФЕКТНОТО носле, може да се отчете за успешна операция.В случей, че нещата са си същите, а може би и маааааалко по-лоши, тогава трябва да се утешаваме, че не сме обезобразени напълно ли?Щото то винаги може и по-зле ама ако се следва тази логика то по-добре никога да не ходиш за разкрасяване, че може по-грозен да се върнеш.

Определено една операция е успешна,тогава,когато търсения резултат е постигнат!Когато не виждаш резултата,ако ще и 1 милион души да ти кажат,че си ок-ОПЕРАЦИЯТА Е НЕУСПЕШНА!
Не става въпрос за вкусовете на другите,а до това какво лично ти си искал като ефект!!!!!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.