IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 3rd April 2007, 09:33
ribka ribka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 81
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
пия редуктил вече две седмици, като се подложих на специален хранителен режим и всяка вечер тичам и скачам на въже по един час и досега не виждам никакъв резултат. но имам търпение и знам че ефекта идва след първия месец....
Абсолютно вярно е Колкото по-бавно,толкова по-трайно.
__________________
http://www.help-radi.org/
Отговори с цитат
  #62  
Стар 3rd April 2007, 09:43
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

и на мен така ми се струва, това лекарство ми дава добър стимул, та ако щеш само заради цената си заслужава да постоянстваш. а и до юни има време...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 7th April 2007, 17:47
nala nala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 5
Изпратете съобщение чрез ICQ до nala
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
и на мен така ми се струва, това лекарство ми дава добър стимул, та ако щеш само заради цената си заслужава да постоянстваш. а и до юни има време...

А за каква цена става въпрос?! Пожелавам ти много търпение, и разбира се, много добри резултати
__________________
За да се отървеш от изкушението, трябва да му се отдадеш напълно
Отговори с цитат
  #64  
Стар 7th April 2007, 18:52
PainfulGirl PainfulGirl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 38
Изпратете съобщение чрез ICQ до PainfulGirl
По подразбиране

Май само това не съм пила ... ще взема и него да пробвам пък ще видим ... =)
Отговори с цитат
  #65  
Стар 11th April 2007, 07:40
Reny Reny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Yana, моля Ви да дадете малко по - подробно инфо за ACOMPLIA. Направих проверка, макар и повърхностна, но се оказа, че голяма част от фармацефтите не знаят нищо за този препарат. В нета попаднах на една статия, от която разбрах, че този препарат се прилага при поддържаща терапия на диабет тип 2 /старчески/. В статия от в - к "Стандарт" от 19.май 2004г. пък пишеше, че препаратът е приложим при отказване от тютюнопушене.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 14th April 2007, 21:17
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Да, ACOMPLIA-та по начало е създадена с идеята да се помогне на хора с пристрастявания към въглехидрати и тютюнопушене. Основнията съставка е Римонабант и е производство на френският фарма-концерн Санофи Авентис. Виж това www.acompliarimonabant.co.uk има много инфо за медикамента, аз ще го поръчвам online, не съм го пробвала още.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th April 2007, 08:48
DINO DINO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zanya
има ли хапчета, които нормализират метаболизма?

до преди 2-3 години имах нормален метаболизъм, в смисъл достатъчен за самочувствието ми - > не бях клечка,не бях и слон,а по скоро 1/2 кг, отгоре на нормалното за ръста ми
опитох една тъпа диета, която ми скапа метаболизма, и наскоро се осъзнах защо съм почнала толкова бързо да пълнея,btw скоро станах на 20
Има една билкова програма за оправяне на метаболизма. Направена е от австралийска лекарка. Продава се на българския пазар през дистрибуторска мрежа. Името й е Slim Star.

Преди това се прави изчистване и след това програмата. Дава резултат. Не е моментален, а плавен. Това е по-добрия вариант - да се отслабва постепенно. Не се връщат килограмите, ако не се прекалява и преяжда системно след това.
__________________
Живота е хубав, въпреки гадните му номера.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Десетинакгдиетахапчетакак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:04.