IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th April 2007, 09:53
vesence vesence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

да въпросните солетки са виновни за всичко май...аз искам да попитам дали ако постепенно започнеш да се храниш от самосебе си ще се оправи цикъла ти защото не ми е идвало от 4 месеца а не искам да ми го предизвикват с лекарства?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th April 2007, 11:46
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

оООО ВЪХ УЖАСТ! Аз имах преди един такъв гаден период, пих лекарства и пак не се оправих, беше голям рев си спомням....
Мен ако ме питаш вземи изяш един кит-кат даже и да ти стане тежко ... и върви на лекар ... друга оправия няма.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 19th April 2007, 10:17
electra_em electra_em не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 10
По подразбиране Re: Дневник

Цитирай:
Първоначално написано от Никси
Цитирай:
Първоначално написано от vesence
четвърт жълтък
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19th April 2007, 14:41
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Мила vesence, моето скромно мнение е, че ти страдаш от сериозно хранително разстройство. Това с трите месеца ябълки си е чиста анорексия. Хубаво е, че си решила отново да се храниш, което ще рече, че има надежда да излезеш от кошмара (поне на мен така ми звучи). Най-добре е да отидеш на диетолог и без да спестяваш нищо да му разкажеш за храненето си през последните месеци. Ако организмът не е приемал от месеци някои хранителни вещества има опасност от натравяне, освен това вероятно и стомахът и храносмилането ти са съвсем объркани. А относно цикъла и аз да съм цикъл и аз ще спра ако ми дават само ябълки. Отиди на лекар да ти направят режим на захранване, че ще го закъсаш здраво с това неядене.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 19th April 2007, 16:22
vesence vesence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

вече се пооправям по отношение на яденето,днеска съм поела около 600ккал,което е добре.лощото е че вече съм 49кг ,а съм висока 175,ама щом вече ям предполагам нещата ще се оправят,въпрос на време е...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th April 2007, 16:27
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Наистина организмът ти ще има нужда от време, за да дойде на себе си след стреса, на който си го била подложила. Важното е вече да не правиш досегашните грешки. Успех!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th April 2007, 18:11
milqna milqna не е на линия
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 320
По подразбиране

vesence моя съвет е да идеш на лекар, той най-добре ще ти каже с какво и как да се захраниш, честно да ти кажа мисля, че нещата при теб може да се окажат много серизни ако не си обърнеш внимание! Косултирай се с диетолог пожелавам ти успех, дано се справиш!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th April 2007, 09:26
evelinche evelinche не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

vesence можеш ли да качиш снимки да видим как изглеждаш
__________________
Винаги прави това което чувстваш
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st April 2007, 15:35
vesence vesence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 21
По подразбиране

ами как да си кача снимки
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th May 2007, 21:38
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Гледах за тема, в която има нещо като дневник с храненията. И се сетих за тази на blagovest, но намерих тази и видях, че вече никой не пише в нея и реших нея да използвам . Че не ми се отваря чаак нова тема, в която после никой няма да пише и на никой няма да му е полезна .

От два дена(вчера по-стриктно го спазвах де, ама днеска...ухх неделя, дъжд вали, няма къде да изляза и малко... оплесках работите .), та започнах един режим на хранене. Преди спазвах диетата на Рене Зелуегър, но от вчера, както казах започнах друк режим. Ето тук съм обяснила по-подробничко за какво става въпрос .
Та ще ми се да изгубя около 5кила и вече сигорно от 5 месеца се се хващам на сериозно и все нищо не става .
Но въпросът ми е дали с този режим ще успея да вляза във форма за 1 месец?

7.30ч :
Шейк(250мл. соево мляко+някакъв плод(без банан)+маааалко splenda). или просто само плод.
11.30ч :
28гр.(едно пакетче) от това или една такава вафличка.
3.45ч :
Салата (един домат+краставица+малко сол+малко зехтин).
5.45ч :
Хмм това не знам как се казва, но съдържа:
1-2 лъжици нискокалорична(50кклал. на 1с.л.) маоюнеза+1 консерва риба тон от 120гр. или само салата(същата като в 3.45)

Три пъти на ден пия фибри и един път мултивитамини(обикновенно сутрин).

И евентуално, ако се опитам да ходя на фитнес 3 пъти седмично.

Дали ще има ефект?? Моля Ви кажете . Исках някой да ми помогне да си саставя някакъв режим на хранене, който хем да ми е приятен, хем да е полезен. Но за съжаление не успях да намеря никой, който може да ми помогне . И затова започнах този. Наистина не се чувствам перфектно, но предполагам(ако не се откажа) ще свикна.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневник
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.