IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 17th April 2007, 19:19
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

С този грозен татос едва ли ще е с удоволствие...но ще взимам мерки да го махна Както и да е, взех наистина да се успокоявам, че резултат ще има, а доктора каза, че се очаква още да се прибера до 3-тия месец
Отговори с цитат
  #152  
Стар 21st April 2007, 22:21
Веси78 Веси78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, забелязвам че повечето от вас са доста компетентни на тема липосукция, моля кажете ми кой лекар е добър и разбира се с приемливи цени, защото се нагледах на страхотни цифри. А всъщност каква е нормалната цена на липосукцията.Аз имам нужда спешно от липосукция на ръцете и ханша.Надявам се да ме насочите към някого.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 22nd April 2007, 13:44
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

sladkatony, Н. Георгиев имаше намерение да закупува апарат за microwave липосукция.. Такава липосукция ли ти е правена или обичайната ултразвукова..
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #154  
Стар 22nd April 2007, 14:07
Веси78 Веси78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Моля ви кажете ми, кой доктор прави липосукция на ръце, имам страхотен проблем с ръцете, срам ме е да ходя с къс ръкав и ако знаете каква е цената.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 22nd April 2007, 14:19
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gin100nic
sladkatony, Н. Георгиев имаше намерение да закупува апарат за microwave липосукция.. Такава липосукция ли ти е правена или обичайната ултразвукова..
Каква е тази липосукция? Разкажи повече, моля те
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #156  
Стар 22nd April 2007, 17:19
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Microwave е на Тони, обаче и на мен не ми е много ясно какво представлява, дано да се появи да обясни.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 22nd April 2007, 21:02
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веси78
Здравейте, забелязвам че повечето от вас са доста компетентни на тема липосукция, моля кажете ми кой лекар е добър и разбира се с приемливи цени, защото се нагледах на страхотни цифри. А всъщност каква е нормалната цена на липосукцията.Аз имам нужда спешно от липосукция на ръцете и ханша.Надявам се да ме насочите към някого.
Никой няма да ти препоръча хирург, сама се насочи към някой. В тази тема се спрягат имената на Тонев, Анастасов, Н.Георгиев...можеш да направиш някоя и друга консултация. За цените нищо крайно не може да се каже, доста са плаващи, зависят от зоните, които ще обхване липосукцията. Ако иам нещо друго - просто питай. Успех!
Отговори с цитат
  #158  
Стар 23rd April 2007, 19:22
Веси78 Веси78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря ти за отговора. Зададох ви въпроса, защото сте доста по компетентни в тази тема, сравнение с мен. Аз за сега съм се насочила към Динев, но още не съм сигурна. Просто исках да резбера от кои лекари сте доволни, защото не ми се иска да стана например цялата в неравности след липосукцията и т.н.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 24th April 2007, 07:40
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Смирено навеждам глава, извинявам се за глупостите, които съм наговорила и ви моля да прочетете ИСТИНАТА за липосукция по Гаспароти.

Повърхностна липосукция (по Гаспароти)
Авторски права: diastemma

Липосукцията като модерен метод е въведена от Illouz (ИлЮ), развита е от Fournier и Otteni. До този момент липосукцията е засягала само дълбокия слой мастна тъкан. Gasparotti предлага да се работи и в повърхностния слой, на 1-2 см под кожата, като създава съответната техника на ПОВЪРХНОСТНА липоскулптура.

Това е разликата между двата метода. При дълбоката липосукция има възможност да се създаде кожна гънка, която да увисне, затова тя е показана само за млади хора с еластична кожа. При повърхностната липосукция кожата се свива след липосукция, затова при нея няма ограничение от страна на възрастта на пациента.

Процедурата започва с много старателно разчертаване на пациента в право и легнало положение, с обозначаване на изпъкналите и хлътналите места, като на топографска карта.

След инфилтриране на стандартния разтвор за липосукция се започва с дълбока липосукция, която се прави с аспирационна машина.

Продължава се с повърхностна липосукция. Първоначално в повърхностната мастна тъкан се инфилтрира същият разтвор. След това повърхностната мазнина се разбива с канюли. Липосукцията се извършва с канюли, дълги 25-35см, сечение 3-4,6 мм. Не се използва аспирационна машина, вакуумът се създава от свързването на канюлата с голяма спринцовка, чието бутало е застопорено на отворена позиция. Целта е да се направят множество кръстосани тунели.

С част от изтеглената мазнина се прави липофилинг на хлътналите зони. Гаспароти центрофугира мастната тъкан преди инжектиране.

След края на липосукцията се поставят аспирационни дренове за 24ч, еластични лепенки и компресивно бельо.

Никъде Гаспароти не споменава, че повърхностната липосукция премахва целулита. Ето снимка на негов пациент.

За практикуването на повърхностна липосукция човек трябва да има голям опит, защото иначе ще създаде подкожни бразди. Много е трудоемка, всичко се върши на ръка, и отнема много време.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #160  
Стар 16th May 2007, 09:12
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Абе вчера една разбирачка ми разправя, че вече в "световен мащаб" липосукциите се правели с местна упойка, щото доктора карал пациента да се мести така, че да можел добре да обработва мястото и доктор ти Калкова и тя само така работела вече та...въпроса ми е, аджеба тоя пациент като е буден, и вземе да мръдне нещо, с тоя шиш няма ли да го набучат здраво, че може и кожата да му пробият в бързината
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозалипосукциятанайвечезаслужавалиси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:40.