IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 24th April 2007, 11:14
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
Благодаря ти Шелия- наистина ще взема да отида на консултация и тогава ще решавам.а си мисля и 1200лв да излезе пак по добре НА ФОНА НА ЦЕНИТЕ В СОФИЯ.Пари някак си се събират щом е за да си оправи една жена конплекса,но повече ме притеснява резултата.Права си ,че цената не е правопропорционална на качеството но ми се искаше да чуя и др.оперирани от Бояджиев.Шели а къде точно се намира тази клиника на БОЯДЖИЕВ.БЛАГОДАРЯ ТИ
Не съм сигурна че Бояджиев е добър избор за ринопластика и то повторна!Може да прави всичко друго но не и това!Преди вереме бях ходила при него на консултация и не останах очарована.Предварително знаех какво трябва да се направи така че просто исках да сверя мнението на другите лекари с неговото!В моя случай трябваше да се удължи връхчето на носа с трансплантация на хрущял но той изобщо не ми го предложи като вариант а ми предложи да ми скъсял носа от към основата така че разстоянието между носа и горната устна да ми стане почти 3-4см което е просто абсурдно!Не мисля че добър специалист би предложил такова решение!Ринопластиката не е само операция а също така се иска лекаря да има чуство за естетика което определено Бояджиев няма!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 24th April 2007, 14:18
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Здрасти и от мен.Много четох в форума за ринопластиката и като че ли най-добри отзиви има за Н.Георгиев.Не искам да отричам др.хирурзи поне аз с такова впечатление съм останала.Бих искала да помоля,ако не ви затруднява разбира се-всички правили си ринопластика при него ,ако могат да ми пратят на лични поне една снимчица,за да видя наистина разликата.Много бих ви била задължена и се надявам молбата ми да не е прекалено нахална.предварително благодаря ,ако някой се отзове
Отговори с цитат
  #153  
Стар 24th April 2007, 14:25
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

има една анкета за най-лоши отзиви...влез там и ще видиш за Н.Георгиев какви сса може да си промениш мнението ..съвет само?!!!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 24th April 2007, 16:27
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте и от мен!

Правих си операция преди 5 дни и все още съм червено-синьо-жълта, а за носа да не говорим-огромен е! Нормално ли е??!!! Много е подут... Приличам на прасе... Споделете колко време отнема да спадне оттока?
Вчера ми махнаха всички лепенки, а след 2 дена-конците.
Искам да Ви питам, при отстраняване на гърбица по-широк ли става носът?
Отговори с цитат
  #155  
Стар 24th April 2007, 16:42
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishkova
Здравейте и от мен!

Правих си операция преди 5 дни и все още съм червено-синьо-жълта, а за носа да не говорим-огромен е! Нормално ли е??!!! Много е подут... Приличам на прасе... Споделете колко време отнема да спадне оттока?
Вчера ми махнаха всички лепенки, а след 2 дена-конците.
Искам да Ви питам, при отстраняване на гърбица по-широк ли става носът?
И моят беше огромен- така изглеждаше поне... Днес ми е 12 ден след операцията и вече имам по- приличен вид, но за резултат още не мога да споделя, защото съм с лепенки..
При пилене на гърбица носът става визуално по- широк, ако основата ти е широка... Иначе в действителност не се разширява, но така изглежда...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #156  
Стар 24th April 2007, 16:58
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Влязох в най-несполучливи операции,но не видях някой да се е оплакъл от Н.Георгиев,което ме навежда на мисълта,че не съм влязла където трябва.Къде по точно се намират тези лоши отзиви?
Отговори с цитат
  #157  
Стар 24th April 2007, 17:17
Nadia28 Nadia28 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 112
По подразбиране

Моя приятелка си прави ринопластика при Н.Георгиев и смея да твърдя,че носа и е перфектен,за съжаление нямам снимка за да видиш и да се убедиш сама.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 24th April 2007, 17:46
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Благодаря ти, Jin!

Малко съм в шок още! Или следоперативна депресия, незнам!!

А ти защо си още с гипс, чупиха ли ти го?! Защото моя не е чупен и бях само с лепенки, които ми свалиха вчера! Искам само да уточня, че операцията ми хич не беше лека-гърбица, преграда, имало е голям кръвоизлив...

Абе луда работа!

ps Дайте някакъв съвет как да премахна отоците, подуването и синините...някакви компреси ли, илачи ли, магически хитринки ли... вече незнам!!!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 24th April 2007, 17:47
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране nos

Здрасти mishkova)
Моята операция беше на 03.04 и все още сам подута от двете страни на носа,още ми стои твърдо,обаче подутините намаляват.
За отстраняване на гърбица не съм много сигурна дали ще ти изглежда по-широк носа,обаче ако е скъсяван се създава оптическа илюзия че е по-широк.Моята кост е дебела,обаче по повод на това че ще стои широко,не е чак такава драстична разлика...не се плаши,пак то и тепърва ще виждаш резултати.
И аз бях така като палачинка в лицето,даже сега си гледам една снимка от 2ри дед след махането на гипса (Евстатиев ми го свали на 10я ден,и аз,паниката като се видях щях да умра в превързочната,толкова страшен и подут ми се видя))))- ми няма нищо общо носа ми там с това което е сега,и "върви" към подобряване,))))
Леко възстановяване.
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #160  
Стар 24th April 2007, 17:52
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Ох, мерси!

Не звучи много успокояващо, но.... дай Боже всичко да е ок!

А най-тъпото е,че си мислех, че ще си я направя и никой няма да разбере... А другата седмица съм на работа...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:05.