IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 25th April 2007, 12:17
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Съгласна съм с теб, Роси!

Просто споделям как се чувствам...Има такива моменти...

Съжалявам, ако съм досадила на някого...
Отговори с цитат
  #182  
Стар 25th April 2007, 12:47
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;))

Неее,mishkova!!
Не съм искала да те засегна косвено,отговаряики на Крис...Разбира се че не е лесно..всеки минава през съмнения,опасения че не е както би му се искало да е,аз ти казах че като се видях за пръв път след махането на гипса плаках....обаче ми трябваха само 2 часа за да схвана че каквото виждам не е всъщност каквото ще виждам...Пак за жълто-сините лица..няма как)))),ще търпим малко дискомфорт в името на новите носове.
Сега се сещам за нещо смешо,поне аз се смях тогава така,че щях да си изкъртя гипса,а бях с него още..Точно на Великден ходих до Александар Невски с приятели,и аз си нося още гипсовата шина,и съм с козирка и миткам из града,обаче все с глава забита леко към земътя,за да не плаша хората с шината и с кървясалите очи,и в тоя миг чувам глас които казва "Красавице,дай някоя стотинка за здраве"(някоя от ромките пред храма),и аз инстинктивно си вдигам главата към нея,защото я усещам че на мене говори-красавица ли))),като ме скиба жената какъв съм Ханибал лектар в главата така избяга,)))
Кажи ми ти как си,синините и отоците ти спадът вече,нали?
Кураж,мила.скоро ще си супер...
Поздрави
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #183  
Стар 25th April 2007, 12:50
mishkova mishkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

10x Ros!
Отговори с цитат
  #184  
Стар 25th April 2007, 12:58
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

mishkova, да ти споделя за моите синини и отоци (махане на гърбица) - много страшни бяха и очите и бузите ми бяха подути и лилави, клепачите даже трябваше да си ги повдигам с пръсти за да мога да гледам. На 6-я ден вече нямах никаква следа от сининки, само леко подпухнали ми бяха бузите и горната устна ми беше схваната и се усмихвах някак изкуствено. Не съм се мазала с нищо и не мисля, че е необходимо, то е и доста късно тепърва да почнеш да се мажеш. До 2-3 дена няма да имаш и следа от отоци и ще си ходиш на работа спокойно. Иначе и аз си излизах с гипса, още на другия ден след изписването бях на кафе, а на следващия ден на пикник с още едно семейство и на разходки си ходих навсякъде, даже в Мола. А хората са много нагли, мислех, че ще им е неудобно да ме заглеждат, ама те най-явно си ме гледаха ококорени и където минех събирах всички погледи, даже ги чувах да се побутват "гледай-гледай"
Отговори с цитат
  #185  
Стар 25th April 2007, 13:39
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Аз също излизам с лепенките.. И на всички разказвам, че съм си правила ринопластика.. Така, де- толкова пари съм дала и никой да не знае ли...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #186  
Стар 25th April 2007, 13:41
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;)

И аз така бях)),ама с кви лепенки, аз газих из града с гипсовата шина.
Мацета,да ви питам,защо носите лепенки след това?
На мен не ми казаха нищо такова
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #187  
Стар 25th April 2007, 14:44
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Мене докторката ме налепи- каза, че още малко така ще ходя, ама сигурно, защото беше отлепяна кожа, присаждани парченца хрущял... Знам ли... Абе квото кажат- само да стане както го искам...
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #188  
Стар 25th April 2007, 16:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

При първата операция след като ми махнаха гипса и на мен бяха ми сложили лепенка но и аз не знам защоА сините ми седяха към 20 дена.Очите ми бяха кървясали а горната ми устна беше станала като силиконова
Отговори с цитат
  #189  
Стар 25th April 2007, 18:36
Rositsa Rositsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Oslo
Мнения: 23
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rositsa
По подразбиране ;)

Миличката..какво ти бяха правили want?
Аз имах синини докъм 7ми ден,ама не някакви плашещи,сега сам 22ри ден след операцията и носа ми е отекъл от двете страни още,обаче си спада(и си се подува и отпуска когато лягам и ставам,аз не го и дебна вече много)),имам само едно мааалко петънце останало в едното око червенко...
Иначе супер нормално,лицето ми е ок....
дано да си доволна и щастлива с нослето ти
__________________
If everybody looked the same
we`d get tired looking at each-other
Отговори с цитат
  #190  
Стар 25th April 2007, 20:10
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

Е...хора то аз един ден да не пиша и после немож ви изчета... Още не съм си правила ринопластика ,но като чета явно всички след нея приличане на баба Яга -синини,отоци и напукани капиляри.Е бих изтърпяла всичко в името на красотата,ама стига после операцията да е сполучлива.И аз по едно време бях се навила да ходя при Ж.Охеда но в последствие се отказах.И аз съм в дилема кого да избера за да не направя грешният избор,но още не бързам,защото още не съм събрала пари.Искам да ви кажа,че и аз съм виждала момичета с гибс на носа в града и ми е било много кеф да ги гледам,защото да си направиш ринопластика и да се разхождаш открито се иска смелост,така че момичета да не ви пука кой ви гледа носете си новите нослета с гордост,а на който не му харесва да не гледа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:13.