IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4401  
Стар 7th September 2009, 11:22
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

За какво е критерии подгръдната обиколка ? Някъде четох за нея но не го намирам.
  #4402  
Стар 7th September 2009, 21:00
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

И мойте са леко вдлъбнати,но вероятно това ще се оправи.На мен ми е странно мястото на белезите ти.Някак по отстрани са ,а не точно отдолу.
  #4403  
Стар 8th September 2009, 00:04
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Мацката не знае дали е под мускулно или над - едва ли е настоявала за нещо определено. Само си разсъждавам на глас , , наистина белезите и са много настрани
И мойте са там , с някои потничета се виждат
Гуен - много са ти хубавки , доколкото се виждат на аватара
  #4404  
Стар 8th September 2009, 07:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Мацката не знае дали е под мускулно или над - едва ли е настоявала за нещо определено. Само си разсъждавам на глас , , наистина белезите и са много настрани
  #4405  
Стар 8th September 2009, 13:26
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Гледам че желанието на потребителя cupapka да види ВСИЧКИ снимки е ОГРОМНО, та затова, момичета, имайте си 1 на ум, все пак е с 12 мнения човека.

МариИзабийелче, мерси за комплимента
  #4406  
Стар 8th September 2009, 14:57
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Момичета,а може би момичето е притеснено от резултата и иска да види някой със същите проблеми(имам в предвит за белезите),защо някой мъж да се регистрира да гледа цици,като по списанията има колкото щеш,или пък аз съм малко наивничка!
  #4407  
Стар 8th September 2009, 15:01
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ем джи е страра потребителка, който желае лесно може да я "проучи" така,че не виждам за какво се карате....

колкото до белезите - за мен вдлъбнатото не е нормално и не е защото са пресни белезите, а защото е некадърно зашито ( простете за откровенността)

колкото до разстоянието й ( понеже беше коментирано в другата тема ), при нея специално по този повод аз не виждам проблем - разстянието поне на снимките изглежда съвсем нормално

колкото до профила - мисля,че от данните 315 и ултрависок става въпрос за пИП - което е равно на висок профил при останалите, което незнам защо звучи учудващо...че ако има тук някой със среден или отговарящ на среден ( т. е по-ниския) профил импланти, то със сигурност е с кубатура около 400 ( и не по-малка )..
да не говорим,че ако трябва да се сложи имплант среден профил със същата основа, отговаряща на анатомията й, то той трябва да е в порядъка на 200-230 сс , което обезмисля изобщо операцията
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4408  
Стар 8th September 2009, 15:01
Аватара на galka25
galka25 galka25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 33
По подразбиране

Да ви питам при поставяне през ареолата има ли ограничения при кубатурата!
  #4409  
Стар 8th September 2009, 15:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
колкото до профила - мисля,че от данните 315 и ултрависок става въпрос за пИП - което е равно на висок профил при останалите, което незнам защо звучи учудващо..
Веднага ще ти кажа - висок профил=около 10 см основа с 5 см профил, което е 1/2 (половинката от една абсолютно кръгла топка горе долу като за голф) Това би стояло добре на жена със своя жлеза и мастна тъкан, което не виждам на снимката. И изхождайки от датата на операцията - като спаднат отоците - имплантите ще се очертаят (те отсега са очертани, независимо от сравнително малкия кубик ), разстоянието ще се увеличи.

[quote="te_dda"]
да не говорим,че ако трябва да се сложи имплант среден профил със същата основа[quote]
А защо трябва да е със същата основа средният профил...кой казва.... да не би да не може да побере на тялото си имплант от примерно 330 сс...няма как да ме убеди никой в това Че даже и същият да сложи - 315 сс - то той ще дойде около 11.7-11.8 в диаметър, което хич не би било зле.
Както и да е - нейният доктор така е преценил - така е постъпил.
  #4410  
Стар 8th September 2009, 15:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ами може и некадърно да сме зашити,ама...тва е положението ...Под леко вдлъбнато разбирам,нормалното състояние на повечето шевове в началото или поне тези които аз съм успяла да видя.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:34.