IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 16th September 2009, 18:52
kelly___ kelly___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 22
По подразбиране

еее сериозно ли? изобщо не се бях досетила,че може да има повечко от този размер тцтцтц,има и друг проблем-нямам му личния тел,а сестрата дали ще ме разбере правилно коя съм за какво се боря незнам...май го правя на голям проблем някакви 20cc,но както stunning каза по-добре с тях,отколкото без
Отговори с цитат
  #852  
Стар 16th September 2009, 19:04
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Звънни в клиниката и обясни за какво става на въпрос!Ако сестрата неможе да те разбере то тогава би трябвало да ти даде тел. на доктора
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #853  
Стар 16th September 2009, 19:29
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

на сестрата няма какво да обясняваш за какво точно става въпрос, просто кажи че си ходила на консултация, имаш час за операция и искаш да говориш с дока. мобилният му телефон го има в сайта му
Отговори с цитат
  #854  
Стар 16th September 2009, 19:33
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

колкото и да сложиш, дори и 1000cc след известно време ще ти малеят като свикнеш с тях... така, че щом можеш да ги поемеш според препоръката му, искай това, което на теб ще ти хареса
Отговори с цитат
  #855  
Стар 16th September 2009, 20:39
kelly___ kelly___ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря,момичета. Ще ви кажа как се развиват нещата съвсем скоро
Отговори с цитат
  #856  
Стар 16th September 2009, 21:37
Cvetelina_81 Cvetelina_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: до морето
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Може човекът да си има налични 310-ки и да иска да ги разкара
И на мен това ми мина през главата,аз не обичам да споря и да навивам някого за нещо което не иска да направи.Като идя и ми каже,че не може по малко от 350 ....,няма въобще да седна да се моля!!!Отивам при др.веднага!
Отговори с цитат
  #857  
Стар 17th September 2009, 09:20
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

когато си плащах операцията, сестрата ми извади 330 и 310 - видях шкафчето - повярвайте ми, има от всички размери, така че това е смешно
иначе в сайта телефона не е личния му, но сестрата би трябвало да ти го даде, а и преди операцията може да поискаш друг размер, стига да го имат наличен. успех
Отговори с цитат
  #858  
Стар 17th September 2009, 14:44
*Princess* *Princess* не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 554
По подразбиране

Добре де ... Горе изписаното относно кубиците, означава ли, че Тонев не иска да слага повече от 330 примерно, защото метода му е през мишницата ? Един вид се застрахова ...
Ами аз като искам около 370-390 сс, имам и начален старт ... Сигурно ще ми откаже
Отговори с цитат
  #859  
Стар 17th September 2009, 14:58
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

това никой не може да ти го каже, затова се ходи на консултации. Но мисля, че тук имаше момичета с повече от 350 при него...може и да бъркам
Отговори с цитат
  #860  
Стар 17th September 2009, 15:57
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Имаше и момиче с 390cc. Така, че явно слага и по-големи кубици през мишницата. Друг е въпросът дали един голям кубик ще стои толкова естетично. И аз доколкото знам има налични импланти - на мен ми ги смени в деня на операцията - само, че с по-малък кубик, защото аз така исках. На онсултацията бяхме говорили за 310-330cc, той реши 330cc да ми сложи, но точно преди да легна на операционната се разбрахме да ми сложи по-малкия кубик, и помня как сестрата слезе до долу да смени кутията с имплантите (330cc), която вече беше взела.
Обръщам се към kelly__ - тежа 56кг и съм 173см висока - с 310cc. Не веднъж съм писала, че гърдите ми изглеждат чудесно за телосложението ми и никога не съм мислила да ги сменям с по-голям кубик.
Вярно е че тук всеки казва "слагай колкото се може повече", въпросът е явно какъв ефект искаш да постигнеш с гърдите си. А 20cc разлика наистина нищо не е като големина...по-скоро разликата е в диаметъра на основата,която при 330cc ще е по-голяма.
Успех от мен!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.