IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2007, 15:03
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране Десетина кг с диета и хапчета!как?

здравейте!аз съм нова в този форум, и преди да се регистрирам посетих още няколко, но този ми се стори най-най-свестен и подреден. Поразгледах вашите мнения и ми се стори, че повечето сте на мнение, че диетите и хапчетата са кофти нещо, че възвръщаш бързо килограмите след тях и пр.
НО...
Нека сме наясно, че има хора, КОИТО НЯМАТ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СПОРТУВАТ И СТРАДАТ ОТ ЗАТЛЪСТЯВАНЕ.
ЕТО ВИ ЖИВ ПРИМЕР: не съм затлъстяла прекалено, но когато се съблека целулита и бедрата и всички онези неща, които ме спират да нося къси панталонки и поли, ДОСТА МЕ СТРЯСКАТ!!! и най-същественото- РАБОТЯ В ОФИС ДО КЪСНО И НЯМАМ НИКАКВО ВРЕМЕ ЗА СПОРТ И ДВИЖЕНИЕ.
и съм млада, самочувствието ми е пред провал АКО НЕ НАПРАВЯ НЕЩО!

ЗАТОВА ВИ МОЛЯ ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ
подходяща диета съчетана с НАИСТИНА ДОБРО ЛЕКАСРТВО, и нека пишат хора които са опитали именно това и са свалили 10тина и повече кг.!!!!!!
аз за връщането на килата после ще му мислим (между другото има хапчета за запазване на теглото,чух положителни коментари за тези на Наталия Симеонова)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th March 2007, 15:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ако не спортуваш, после ще мислиш не само за връщането на килограмите, но и за отпуснатата кожа, което за мен лично е доста по- грозно от целулита.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2007, 15:12
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

това ми е пределно ясно.аз казвам какви са фактите и питам как могат да се разрешат.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2007, 15:13
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Единственото хапче, от което съм видяла реален резултат е Xenical. Пила съм го, майка ми го е пила, не е евтин, може да се яде всичко. И най-вече не засяга нервната система - демек там не оказва никакво влияние. Но се срещаш с лекар, правиш изследвания, дава ти подходящо меню, комбинирано с него. При мен е било така и е имало ефект. И не съм качила после килограмите.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2007, 15:18
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

предполагам в аптеките го има? не се налага да го поръчвам от някоя фирма? хубави снимки
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th March 2007, 15:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Между другото, факт е също така, че няма хапчета и диети, които да махат целулита. Естествено,че можеш да отслабнеш с 10 кг, дори и без хапчета, само с една по- строга диета (повечето от тези хапчета имат доста странични ефекти), но тогава ще си просто по- слаба с 10 кг и с точно толкова целулит като преди. Той се маха със спорт.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th March 2007, 15:24
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

Е аз не споменавам за целулита нищо. Просто казвам за отслабване. Хапчето го във всяка аптека, но едно хапче към 2 лв.
И съм се чувствала наистина тонизирана, като съм ходила по малко на спорт, сауна и масаж. И по между другото има фитнеси, които работят до много късно - някои до към 12 през нощта. Една приятелка ходеше сутрин от 7, но според мен това не си е работа.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th March 2007, 15:32
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

не, целулита го оставете, имам приятелка която тежи 46кг и никога не е била 'по-дебела' хаха от това. целулита изчезва със спорт плюс liposyne на vichy. така друга приятелка се спаси от тая напаст, видимо изчезна за година.

аз ползвах калорекс за цялото тяло около месец и половина, като през това време забравих за тестените и сладкото. преживява се! но не намалих размера на дънките, а само се чувствах значително по-лека.

едиснтвения ми стимул да започна наново без хляб и захар е ако си взема хапчета. при мен така стоят нещата. не ми се ходи на лекар, а всички аптекарки препоръчват различни боклуци в това число прословутото златно чудо на онази свиня азис. а за него съм чела и чула повече минуси отколкото плюсове.

така че накратко: МОМИЧЕТА КАЖЕТЕ ЕФИКАСНИ ЛЕКАРСТВА КОИТО СТЕ ПИЛИ И ИМА ЕФЕКТ !!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th March 2007, 15:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2250
Мненията за Ксеникала са доста противоречиви, а освен това наистина се препоръчва най- вече за хора с много наднормено тегло, които спешно трябва да свалят килограми. Явно е до човек, едни се чувстват добре и не качват след това, други качват.
А за целулита специално добавих, защото виждам, че това е едно от нещата, които стряскат девойката. Да е наясно, от Ксеникала няма да изчезне
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th March 2007, 15:54
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

ще е лудост ли ако започна редуктил без лекарско предписание???между другото най-много ме плаши безсънието, ще имам нужда и от малкото сън, който ми остана...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Десетинакгдиетахапчетакак
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:05.