IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th March 2008, 17:07
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране


Всеки с начина си на мислене
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd April 2008, 10:20
^sun^ ^sun^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lollipop
Ами в Бургас доктор Митев е дъ бест просто, не знам човек да не е доволен от него
Е все се намира по някой недоволен. Аз не съм просто недоволна, а смятам че този доктор не трябва просто да практикува. Д-р Митев прави операция на баща ми за вадене на мъдрец. След операцията (която продължи близо 2 часа!) той ни каза, че не е могъл да извади корените на зъба, но така се процедирало, когато не било възможно да се извадят. Е ние се учудихме, но нали все пак той е "специалиста". Е баща ми не се оправи след операцията. Наложи се да търсим и друго компетентно мнение. След близо два месеца от първата операция, решихме че възтановителния период трябва да е минал и нещата да се правят, но положението си беше все таково. Отидохме при друг лекар, който беше слабо казано учуден, че са му оставили корените. Последва втора операция, на която се оказа, че не само корените не са извадени, но почти целия зъб си стоеше. мина и втората операция. На следващия ден баща ми отиде на преглед. И какво мислите стана? Еми извадиха му забравена марля от първата операция, която ДВА МЕСЕЦА е стояла.
Преценете дали да му се доверите!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd April 2008, 10:40
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Най-добре ходи на хирург, а не на зъболекар- щом си сигурна, че е за вадене. Моята зъболекарка никога не вади зъби-праща те на хирург и той си знае.Има един мнгого добър - в София.Ако се интересуваш ще ги дам телефона на лекарката,тя работи с него.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd April 2008, 11:15
^sun^ ^sun^ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Patetu е права.
Ако не е късно вече отиди при д-р Колев. Той е хирург и е един от най-добрите в Бургас!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КАЖЕТЕДОБЪРЗЪБОЛЕКАРЗАВАДЕНЕНАЗЪБ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.