IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd December 2008, 16:51
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Аз съм на мение БЯГайте!ЧУЖБИНАТА е много добър учител.Значи никoй не ни е виновен нито политици нито министри и тн.Хора ние си ги заслужаваме.Излесте, променете мисленето си и се върнете,тогава нещата ще са други.Всеки път когато се прибирам все повече и повече се разочаровам.Как може да сме такава нация........Нямам думи направо.Неискам да живея в бг.Искам спокойствие.........
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th January 2009, 12:24
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

политиците не са виновни???
ами кой гласува тия тъпи закони? от кой зависи реда в студентски град, който заприлича на бардак? кой си гласува 1500 лв пенсия, докато народа гладува? кой ни докара до всички кризи? да не би да съм аз? или ти? защо никога на избори няма единомислие при избирателите, както е в други страни? защо америка обича властта си, гласува и се радва, когато изберат някой и му вярва, и песни му измисля? защо полицията днес стачкува, а утре трепе невинни на друг протест? видяхте ли как се гавриха с хората? наведи си главата, след малко защо си си навел главата бе, и бой, бой, бой! същите тия миризливци си свалиха обувките и пушиха цигари, защото им са малко заплатите хахаха тумбаци много ме е яд
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st April 2009, 18:46
jeffri jeffri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране

И аз искам да замина вече от доста време и само се самозалъгвам, че един ден ще го направя. Осъзнах, че причината да не го правя е страха. Ако намеря с някой с който да излезна от страната бих го направил, защото така няма да ме е страх.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th May 2009, 22:33
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jeffri
И аз искам да замина вече от доста време и само се самозалъгвам, че един ден ще го направя. Осъзнах, че причината да не го правя е страха. Ако намеря с някой с който да излезна от страната бих го направил, защото така няма да ме е страх.
Мен пък ме е страх да остана, а не да отида-тъи като няколко пъти ходя и си се връщам!!!Там ми е по-добре!!Но като изкарам половин година се връщам!!а и аз незнам защо?Сигурно защото ме е страх от промяната която ми предстои да направя ако реша да остана?иначе от БГ единственото неща които ми липсват са-цел ден по кафетата и ДИСКОТЕЧКИТЕЕЕ!!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th May 2009, 01:26
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Мен пък ме е страх да се върна, да трябва наново да се приобщавам към тамошния начин на живот , хората, много е трудно и винаги виси въпроса: тук или там
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th May 2009, 06:06
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Аз лично предпочитам да се връщам само за да видя близките си или за ваканция.Не ми се живее в Бг.Толкова съм свикнала тук с манталитета на хората около мен,че...не искам.Тук има всякакви ,араби,турци,африканци,поля ци,сърби,македонци,руснаци,
арменци,испанци,портогалци и т.н.,но разликата тук е,че никой не те съди ,затова,че си беден,грозен или дебел,а гледат характера на ЧОВЕКА.Страхът ми беше в началото,когато не знаех езици.Сега не ме е страх от нищо и от никой.Предпочитам да родя тук и да се пенсионирам тук.Поне знам,за какво стоя тук.Не ме съдете предварително.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #17  
Стар 31st May 2009, 01:11
sweetpea sweetpea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 46
По подразбиране

на няколко пъти си правя този експеримент с връщането....Хм,първият месец всичко е ок,интересничко,роднини,пр ятели,кафета,клюки......ама после Реалността така те удря,че почва да ти се реве с глас- мръсотия, дупки,тротоари тип паркинг,скъпотия,масова бедност сред народа,невероятна простотия струяща отвсякъде,гъзарщина-комплексарщина,безредие,ва ндализъм,озлобеност,черног ледство,престъпност,бюрокр ация,непрофесионално отношение,корупция,шуробад жанащина в нов прочит.........
Е,за къв к..... ми е всичко това???за родината мила?аууууу.......
Изводът ми винаги е бил един- БЯГАЙ докато можеш! И не позволявай на децата ти да им се случи тази същата родина!
Още нося последиците от това ,че израснах в бг и ще има доста да наваксвам и да работя в/у себе си и в бъдеще......
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd June 2009, 13:47
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moneymoney
иначе от БГ единственото неща които ми липсват са-цел ден по кафетата и ДИСКОТЕЧКИТЕЕЕ!!
И на мен така
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th July 2009, 14:58
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetpea
на няколко пъти си правя този експеримент с връщането....Хм,първият месец всичко е ок,интересничко,роднини,пр ятели,кафета,клюки......ама после Реалността така те удря,че почва да ти се реве с глас- мръсотия, дупки,тротоари тип паркинг,скъпотия,масова бедност сред народа,невероятна простотия струяща отвсякъде,гъзарщина-комплексарщина,безредие,ва ндализъм,озлобеност,черног ледство,престъпност,бюрокр ация,непрофесионално отношение,корупция,шуробад жанащина в нов прочит.........
Е,за къв к..... ми е всичко това???за родината мила?аууууу.......
Изводът ми винаги е бил един- БЯГАЙ докато можеш! И не позволявай на децата ти да им се случи тази същата родина!
Още нося последиците от това ,че израснах в бг и ще има доста да наваксвам и да работя в/у себе си и в бъдеще......
Все едно аз съм го писала,за съжаление.И всички около мен мислят така.Поздрави от САЩ...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th July 2009, 10:41
Аватара на Ленин
Ленин Ленин не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Поздрав от посткомунистическия рай.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: струвалисидазаминемакозаминемдалищесевърнем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:36.