IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th May 2007, 23:17
Аватара на Златна
Златна Златна не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Danielka
A може ли да се яде мляко Активиа - обикновено през ударния период?
Активиа-не. Кисели млека ,с по малък процент масленост.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd May 2007, 20:15
titka*** titka*** не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
По подразбиране

здравейте на всички .прочетох темата и благодаря на авторката й за нея . от утре ме броите и мен. и моля ако може авторката на темата да сподели колко е отслабнала от нея.и по колко кг през всичките етапи. [/b]
__________________
Поражение не съществува, докато сам човек не се признае за победен!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th May 2007, 10:36
kekeritza kekeritza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, реших да ви се похваля Отслабнах с 5 килограма и съм свалила по 4 см от талията и ханша. На всички, които спазват диетата, пожелавам много по-големи успехи!!!!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th May 2007, 11:05
locvs locvs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Някъде в книгата пише ли какъв е ефекта на много високия прием на белтъци за черния дроб? Обяснено ли е за благодата на ацетоновия дъх?
Чудесните камъни в бъбреците?
Цитирай:
According to a study by researchers at the University of Texas Southwestern Medical Center in Dallas, the Atkins diet may increase the risk of kidney stones and bone loss. For this study, 10 healthy subjects ate a regular diet for two weeks, then for two weeks they followed a highly restrictive, Atkins-based diet that included some vegetables but no fruits and 20 grams or less of carbohydrates a day.

The participants then ate a less restrictive form of the diet for the final four weeks. Based on blood and urine tests, researcher Chia-Ying Wang concludes that "there was an increased risk of developing kidney stones and a possible increase in the risk of bone loss." The findings are reported in the August American Journal of Kidney Diseases. "We think the diet's combination of low carbohydrates and high animal protein results in sufficient acid to increase the risk for certain kinds of kidney stones," she says.
Сега ще кажете "ама тука пише за Диетата на Аткинс". Диетата на аткинс също е базирана на висок прием на протеин, обаче за разлика от тази не ограничава толкова много приема на мазнини - поне дава и енергия.

загубата на 4 килограма за една седмица е чисто и просто загуба на вода.

Цитирай:
• Dieting without exercise is a bad idea while diet plus exercise is good. (Seriously, we need to spend thousands of government dollars on a research study to figure this out?)

• Compliance with diet is more important than the diet itself. The more restrictive the diet, the more likely people are to not to follow it.
Последното от: http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=1581181
__________________
Имам черни колани по каланетика и тае-бо.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st June 2007, 14:58
Ral Ral не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 2
По подразбиране

veche spazvam tazi dieta i sam svalila 6kg- no efeckta naistina ne e tolkova v svalenite kilogrami kolkoto v santimetrite.
vsichko se e promenilo- daje liceto mi.

Imam samo edin problem - ne moga da namerya tezi oveseni trici i sam leko pritesnena
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11th June 2007, 16:56
krisi87 krisi87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране здравейте

искам да ви попитам дали на някой му се е случвало да спазва диетата, но не както е описана в книгата, а по начин които сам си е избрал и дали е свалил?
днес ми е 6ти ден от ударния режим но нямам кантар и незнам дали съм свалила, може би трябва да се пробвам в някоя стара дрешка
та има ли резултат през ударния период върху външността?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th June 2007, 17:40
pink_pink pink_pink не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Probvala sym tazi dieta.Naistina ima vidim rezultat .Opitaite nqma da syjalqvate
Uspeh!!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12th June 2007, 10:52
krisi87 krisi87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

резултатът е много малък, мога ли да продължа ударния режим по повече от 7 дена?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th June 2007, 20:29
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

здр.... от всичко което прочетох разбирам че редувам си само дни с белтъци без зеленчуци с дни в които ям белтъци и зеленчуци и задължително ли е резултатът да не е видим то аз ако изгубя 4 кг много ще си личи просто няма как да не си личи ?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th June 2007, 06:02
krisi87 krisi87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 12
По подразбиране

проблема ми е там че незнам колко съм свалила точно нямам кантар.
и затова ме интересува. търся мнението на жени, които са я правили диетата и знаят какав е резултата
А и да ви се похваля, напъхах се в един стар панталон
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.