IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th May 2013, 21:02
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
teosyal kiss. аз мога да правя сравнение само между жуведерм и теосил кис и определено е много по-добър филър от жуведерм. (с теб се видяхме последно преди няколко месеца... а филъра съм го слагала октомври 2011 и все още нямам нужда от нова процедура)

а ако някога си навиеш на пръста да направиш липофилинг собственоръчно ще те Утрепам... обещавам!
Ако липофилинга е по Колман, не е ли по-добрия вариант /уж вечен/. Тъкмо се навих и сега прочетох, че ще се избивате заради него????????????
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th May 2013, 21:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Ако липофилинга е по Колман, не е ли по-добрия вариант /уж вечен/. Тъкмо се навих и сега прочетох, че ще се избивате заради него????????????
Споко! Това са наши вътрешнозаводски "битки". ЛилитУ ме бие, за дето не съм се спряла да се режа....

Иначе метода е хубав. Ако ти се минава през всичката хамалогия, си струва.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th May 2013, 21:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Ако липофилинга е по Колман, не е ли по-добрия вариант /уж вечен/. Тъкмо се навих и сега прочетох, че ще се избивате заради него????????????

Хехе... аз бия само тези, които обичам. Моята логика е такава, че липофилингът не винаги е успешен... ХК се резорбира и има връщане назад. Прекалено много огромни джуки се навъдиха напоследък и трябва да не се прекалява

Има жени с много тънки устни и може би за тях липофилинг е подходящ, но винаги се разпознава, че нещо е правено (това важи и за ХК ако се прекали разбира се)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th May 2013, 22:26
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лили, права си - българките прекаляват с наджукването! Силиконовото олио си личи от хеликоптер! За жалост повечето ходещи гротески са с такова.

Ама липофилинга, ако е направен професионално, може да изглежда много натурално. Без бабунки и сраствания.
Този резултат ми е любим и мисля, че доста естествено стои:
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th May 2013, 11:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението

Ама липофилинга, ако е направен професионално, може да изглежда много натурално. Без бабунки и сраствания.
Така си е.Аз първите 2 пъти при н.георгиев имах сраствания и неравности,затва отидох да ме коригира Ильо.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th May 2013, 14:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Този резултат ми е любим и мисля, че доста естествено стои:
Не ми се отваря таа фотка бе Нелка!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th May 2013, 23:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Не ми се отваря таа фотка бе Нелка!
Мноо съм завеяна...
http://www.aestheclinic.com/pic.php?...pg&w=300&h=200
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th November 2013, 02:16
Аватара на Shonned
Shonned Shonned не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: Sofiqqqqqq
Мнения: 108
По подразбиране

Аз съм си слагала ХК в Медика Естетика последно преди 2 години и след това веднъж в Лондон миналата година. Сега ще се прибирам за празниците и мислех да ходя да се бодна при Мирчевска, но разбрах, че я няма вече там. Така и попаднах на тази тема преди няколко дни. Тази вечер обаче приятелка ми каза, че е доволна от него. Той е работел и преди някъде и после в Александровска мисля. Там се е занимавал с естетична хирургия.
Тя ходи при него за ботокс и ХК и каза, че добре се справя. Няма топчета и асиметрия.

Моя опит при Мирчевска съм слагала 3 пъти от които единия съм имала едно топче, но си личеше само като се усмихна и аз го масажирах та бързо се разнесе. В Лондон ме направиха доста добре. Пак Жувидерм 4, но според мен използваха повече от една ампула, но си беше и доста по-скъпо де. Двойно в сравнение с БГ.

Мислех да мина по-евтино и да си направя още нещо в БГ и да посетя д-р Стани Кръстев. Май е по-добре от Денкова.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th April 2016, 16:34
Аватара на everchanging
everchanging everchanging не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Едно по-скорошно мнение за Стани Кръстев... Супер припрян и арогантен беше, направи ми огромен хематом и устата ми е изкривена след процедурата, защото той забеляза някаква асиметрия и реши да "коригира". Преди това никога не ми е правило впечатление устата ми да е асиметрична, но след намесата му, действително е и много си личи на снимки. Никога повече при него.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтаниКръстев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:23.