IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 2nd April 2009, 15:29
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonita
и на всичкото отгоре в момента съм на отслабващ режим и гледам да се храня нискокалорично и здравословно, но не гладувам!
Когато настъпят промени в режима на хранене, трябва известно време, докато организмът свикне с новия режим, при което се получават странични ефекти като подуване, киселини и др.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 3rd April 2009, 14:47
artemis9 artemis9 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: BG
Мнения: 1
По подразбиране подут корем, ще се пръсна...

Хора, спокойно с подутите кореми. И аз съм един от вас! Обаче се оказва, че сме много.
Открих билкарят Емил Елмазов. И той помага доста успешно с билки. Преди това прави ирисова диагностика и след това програма от билки. Така, че има надежда. Можете да му задавате и въпроси, свързани с коремите си (това си е мн. сериозен проблем, който не е патил не ги разбира тези неща) във форума на www.bilkaria.net
Не го приемайте като реклама, а като възможност за решение на проблемите.
Всичко това дето сте го написали ще ви даде резултатни отговори на правилното място.
Успех!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 3rd April 2009, 17:36
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

хмммммм ок ще разгледам сайта, може и да има полза!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 3rd June 2009, 08:52
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране мъка мъка с тоз корем........

Привет, тъй като гледам никой скоро не се е оплакал от подут корем, та викам сигурно е дошъл моя ред.Искам да споделя е съм на НВД и от около 2 седмици тъкмо като навлязох в ПМС, си усещам корема подур, вече си въобрзявам че съм напълняла понеже ствам нощем да си хапвам, и мн се нервя за този си навика(ако някой може и затова да помогне със съвет ще се радвам), вече съм в МЦ и нямам търпение да свърши че да видя дали ще ми спихне коремчето, но се чувствам ужасно тъкмо преди това и се кефех много колко ми е хлътнало коремчето от фитнеса и как почва да се оформя...и ето това подуване направо ме побърква.Пия много вода по около 2л докато съм на работа и сигурно още половин като се пробера от фитнеса.Мацки,вие като сте в МЦ като ви свърши ли спира подуването или още като ви дойде, надявам се силно да се дължи на МЦ-то и на задържането на вода, че иначе съвсем ще ме хванат лудите братя....
Отговори с цитат
  #105  
Стар 6th January 2010, 16:57
Аватара на Петифура
Петифура Петифура не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 172
По подразбиране

Здравейте,аз от доста време имам мроблеми с подут стомах .Общо взето постоянно съм така.Искам да питам дали някой е пил Цинарикс.Дали ще помогне?
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th January 2010, 14:46
emona emona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране подут корем - моето решение на проблема

Да споделя как разреших проблема с мойте черва. Накратко оплакванията ми бяха следните: куркане, болка, газове и капак на всичко - запек, а понякога и диария. Ходих на гастроенерелози. Вземах различни препарати, чай ензими, но с променлив успех. От един месец се храня по едно изследване за поносимост към храните и добавям храносмилателни ензими, но такива които са за вегетарианци. Аз самата не съм , но така ми препоръчаха в кабината, където си направих това изследване. Ееее , да ви кажа честно понякога не ми се вярва , че това са моите черва. Малко се чувствам гладна , ама няма пълно щастие нали. Имам доста забрани сега, но док. ме успокои, че при следващото изследване това ще се промени.
И последно - Цинарикса е за лошосмилане на мазнините. Ако имаш такъв проблем ще ти помогне.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 28th January 2010, 18:47
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

По едно време имах проблем с нередовен стомах, куркане, подуване и т.н., оправих се с Лаксал и някакви пробиотици, Биотикс мисля, че беше. После пък какви ужасни неща четох за пробиотиците, да ти се изправи косата.
А за билкаря, дето е споменат по - горе, за мен е тотален мошеник. Имах здравословен проблем и понеже доста ме мотаха докато поставят точната диагноза, реших да пробвам и с ирисова диагностика. Видя ми възпален бъбрек и киста на единия яйчник, каквито със сигурност нямах. Каза, че не било нищо сериозно, затова ми изписа 15 видя билки и отвари за над 150 лв., с които трябваше да се мажа на ротационен принцип по пет пъти на ден. И естествено, купуваха се от него. Какво ли щеше да е, ако беше сериозно. Не си ги взех, защото не бера парите, както той билките, по поляните, а не бях в настроение за дарения.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 28th January 2010, 18:49
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

*не да се мажа, а да ги пия де, все тая
Отговори с цитат
  #109  
Стар 3rd February 2010, 15:28
Аватара на reniris
reniris reniris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 15
По подразбиране

EBA Q
Отговори с цитат
  #110  
Стар 7th February 2010, 06:31
rossi9 rossi9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Пловдив, Смолян, Бургас
Мнения: 42
По подразбиране

Че какво им е на пробиотиците
Аз ги вземам всеки ден.
По принцип проблеми в стомашно-чревния тракт идват от неправилни съчетания на храните
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подуткоремщесепръсна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:58.