IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #12  
Стар 13th May 2009, 18:29
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

И аз се пиша в тази група. 154 см съм, преди около 2 години бях около 40-41 кг и се харесвах. Тичах 2 пъти седмично по около половин час, правех някакви елементарни упражнения вкъщи от време на време и пак от време на време ходех на плуване.

Успях да се задържа на тези кг няколко месеца, после свалих заради стрес и така и не успях да си ги върна пак. Оттогава насам все надолу вървя и съм стигнала 37 в момента, имах период, в който не се чувствах добре здравословно и успях съвсем да се подредя така. В момента не спортувам, чувствам си тялото, сякаш не е мое... Имам чувството, че всичко ми се лепи на корема, нищо че кантарът не мърда. По принцип имах добре оформено дупе, от което май нищо не остана... Нещо сплескано ми се вижда и не мога да разбера дали е от липсата на кг или се е отпуснало и обезформило.

Та ако ме светнеш и мен как да кача поне още 3-4 кг по правилен начин и на правилните места На всички отстрани отговорът им е "Яж повече". Но не съм сигурна дали е само това, а и в крайна сметка ям, колкото ми се яде, не се ограничавам. Не са някакви огромни порции, по-скоро малки, но не ми се яде повече, имам чувството, че не мога да го побера. Ще ми се да мога да изям 2 Биг Мак-а, примерно .
__________________
When the storm arrives would you be seen with me by the merciless eyes I`ve deceived...
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какданапълнея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:59.