IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 13th April 2006, 07:56
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

И на мен ще ми е интересно да чуя името му...може пък да се окаже същия,който е и моя "спасител"
Отговори с цитат
  #52  
Стар 13th April 2006, 08:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Здравей,
и мен ме интересува името на хирурга, който те е спасил. Много пъти в коментарите си съм писала, че и аз при моето дълго проучване стигнах до извода, че прехвалените хирурзи не стават и сърцата им са толкова закоравели , роботизирали са се, че ако не си специален клиент, в смисъл по-известен или препоръчан, не можеш да разчиташ на специално внимание. Така че, няма нищо лошо момичетата, които тепърва им предстои такава интервенция да имат повече информация и имената на препоръчани хирурзи, а не на рекламирани. СЕМ не глобява в този форум за реклама
А иначе се радвам, че най-накрая се чувстваш щастлива и удовлетворена, защото само при мисълта какво ти е било и ми става лошо. Аз, която нямам проблеми, да чукам на дърво, още ходя да си ги проверявам пред огледалото и знам какво е да не се чувстваш истинска жена.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 13th April 2006, 10:25
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Много се радвам че всичко е приключило добре ! Не мога да ги разбера тези доктори,колко са безочливи и как те гледат в очите и те лъжат НАГЛО.Как могат да си позволяват собствената им грешка да е за твоя сметка.Аз мисля че не трябва да се притесняваш да ОПЛЮЕШ или ПОХВАЛИШ някой хирург ,нека пишем открито ! Никой не е застрахован от всички възможни последствия след каквато и да е интервенция.НО ЗАЩО НЕ ПОЕМАТ ВИНАТА ,когато грешката е вследсвие тяхната работа, и не направят нужната корекция за своя сметка,никой не иска обещетение за това че бъркат повторно
в теб и изживяваш следоперативните болки.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 13th April 2006, 11:09
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ужас...чак сега видях това...Аз съм намислила една интервенция при Ефремов и току-що се отказах.

Chujdata,
добре на кой тогава да се довериш...по-неизвестните не е ясно каква ще я свършат, а известните хирурзи са повече меркантилни...Започнах да се съмнявам във всичко и всеки.
А за тази злополучна операция, трябвало е да поемат сами разноските за нова операция...Да и я направят безплатно.
Кой е другият хирург, наистина?
За съденето...Нужно е да се намеси пласт.лекар, който да обясни като експерт точно какво е направено и къде и на какво се дължи лошият резултат. А кой ще го направи? Те няма да си скроят този номер един на друг, експертът един ден сам може да се озове в положение на съден...или се е озовавал......Малка е съдебната практика за съдене на лекари...Но ако се потърси такъв адвокат,сигурно ще се намери в София
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #55  
Стар 13th April 2006, 12:52
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Ужас...чак сега видях това...Аз съм намислила една интервенция при Ефремов и току-що се отказах.

Chujdata,
добре на кой тогава да се довериш...по-неизвестните не е ясно каква ще я свършат, а известните хирурзи са повече меркантилни...Започнах да се съмнявам във всичко и всеки.
А за тази злополучна операция, трябвало е да поемат сами разноските за нова операция...Да и я направят безплатно.
Кой е другият хирург, наистина?
За съденето...Нужно е да се намеси пласт.лекар, който да обясни като експерт точно какво е направено и къде и на какво се дължи лошият резултат. А кой ще го направи? Те няма да си скроят този номер един на друг, експертът един ден сам може да се озове в положение на съден...или се е озовавал......Малка е съдебната практика за съдене на лекари...Но ако се потърси такъв адвокат,сигурно ще се намери в София
Момичета ако чуете нещо за подобен адвокат,който ще се нагърби с такъв случай без да му бъдат предоставени кой знае колко много документи като доказателство пишете ми,че ме интересува силно!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 13th April 2006, 13:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Truth , не разбрах много какво ти се е случило с гърдите, би ли описала по-подробно, ако не те затруднява много. интересува ме и за липосукцията - какво не е станало както трябва, или някакви последващи проблеми ли са се появили...кажи моля те, защото наесен искам и аз да се подложа на подобна процедура
в крайна сметка радвам се, че всичко е завършило благополучно за теб, жалко за похабените нерви и пари, браво и на съпруга ти, дано да има повече такива мъже
Отговори с цитат
  #57  
Стар 13th April 2006, 22:22
Marc Marc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета,
Поздрави за форума! Бих искал да споделя някои неща във връзка с написаното по-горе:
1. Всички импланти, регистрирани в Бг, вкл. Inamed Aesthetics имат гаранции. Те могат да бъдат заменени, дори увредени по вина на хирурга безплатно- искайте си ги
2. По-опитните хирурзи знаят, че в хирургията има рискове и се застраховат. Тези застраховки могат да ви покрият разходите по евентуални допълнителни интервенции. Питайте з застраховки!
3. Truth- опетняваш името на др. Ефремов, без да казваш защо си направила първата операция и какво е наложило следващите. Твърдиш, че си дала много пари- но за какво и колко? С личното си мнение влияеш на Кiti- тя се е отказала от операция повлияна от твоите емоции и не подкрепено от факти.
Нека форумът ви бъде ползотворен, а не арена за лично отмъщение,
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th April 2006, 23:47
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Марк,

Ти не само правиш някакви смешни обвинения и разпит, но и бих казала, че прекалено много тънкости знаеш за имплантите и за застраховките на хирурзите... хехее... )

Споделих преживяното и казаното от мен е истина, дори и тази истина на някого да не му харесва. Имам снимки, има много приятелки и хирурзи, които са ме виждали преди и сега.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 27th April 2006, 15:53
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране Момичета.............

Момичета,преди седмица си напипах едно топче на гърдата,която ми се увреди в следствие на операцията. Днес ходих на ехограф и чух думата аденом...знам много добре какво означава...( лекаря каза да се върна след като ми дойде тъй като изследванията на млечната жлеза се правили 14 дни след започването на цикъла). Направо ще се побъркам тия дни,все се надявах да е някой подут лимфен възел...Възможно ли е ако се окаже наистина аденом да е вследствие на поразиите,които ми направи бургаския хирург?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 27th April 2006, 16:21
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Леле, Малвина, стискам ти палци да не е това. Ти не се плаши, сигурно ще е някоя кистичка. Все пак аз си мисля, че Тонев като те е отварял да маха имплантантите щеше да го види, а може и да е хематомче. Аденомите не се образуват за 1 месец все пак. Така че, споко
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.