IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 1st April 2010, 00:36
Tozi Tozi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
често чета форума,но досега не бях регистриран.Ако трябва да съм честен се регистрирах единствено и само,за да помогна на други като мен,които имат бенки по тялото и ги дразнят.
Преди две години след дълго "проучване" се спрях на козметично студио Пикасо.Те тогава имаха два кабинета/студия - едното беше в Центъра,другото на Стамболийски.Аз отидох на Стамболийски,зад Мола точно се пада.Казаха меи че бенките могат да се отстранят и няма да си личи и ставало от един път.Няма да ви казвам кви белези имам в момента и че отстраняването изобщо не беше от един път,ами за бенка ходех по три пъти.Сега на практика е още по-грозно,защото вместо бенка,която няккак си стои на тялото по-природно,по-естествено имам едни големи издути бели белези и съм като зебра.
Нядявам се че ако има някой заблуден относно Пикасо,ще се осъзнае навреме,за де не си съсипе тялото.

Значи не съм рекламен агент на някоя конкурентна фирма.Аз даже не знам кои са им и конкуренти.Постът ми не е подбуден от финансови мотиви,а от чисто човешки.Наисах го защото видях,че в темата се споменават наколко пъти тия некадърници от Пикасо и затова реших да се включа,въпреки че досега бяхсамо читател.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.