IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 3rd June 2013, 10:40
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Като опиташ и него може да споделиш впечатления.

Иначе и тя е луднала и маже постоянно, смятай разправя ми - ставам вечерта посред нощите да ходя до вецето и си гледам корема, стори ми се в кръвоносни съдове и почнах да мажа, спя и мажа
Отговори с цитат
  #132  
Стар 3rd June 2013, 10:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Като опиташ и него може да споделиш впечатления.

Иначе и тя е луднала и маже постоянно, смятай разправя ми - ставам вечерта посред нощите да ходя до вецето и си гледам корема, стори ми се в кръвоносни съдове и почнах да мажа, спя и мажа
Не трябва да се прекалява,и ако не е чиста козметиката,с която маже е възможно наистина да се случи някакъв фал!
С кокосавата повече от 2 пъти на ден не е нужно
Аз лично се мажа само вечер след баня.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #133  
Стар 3rd June 2013, 11:16
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ще и предам, че тя наистина май прекалява
Отговори с цитат
  #134  
Стар 3rd June 2013, 11:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%B..._D0_BB_D0_BE-s

за тази пише неизбелвана и нерафинирана, тя е подходяща нали?
Отговори с цитат
  #135  
Стар 3rd June 2013, 12:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
http://www.zoya.bg/%D0%9A%D0%BE%D0%B..._D0_BB_D0_BE-s

за тази пише неизбелвана и нерафинирана, тя е подходяща нали?
Това го ползвах до сега за готвенеПродават го и в Балев.Не съм се мазала с него,пише,че са го обработвали,за да махнат миризмата,което значи че не му се запазват всичките качества.
За всичките,които постнах пише,че не са избелвани и тн.,не прочете ли за всяка поотделно?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #136  
Стар 3rd June 2013, 12:07
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аа, да, така е, аз понеже много не си падам по аромата на кокос, затова без аромат щеше да ми е по-добре, но явно в случая не е подходящо.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 3rd June 2013, 12:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, ти пусна две, изчетох ги. Едното е студено пресовано, първото. Аз честно казано не съм много наясно с това пресоването и рафинирането при направата на мазнините, винаги съм се бъркала, кое е най-качествено.
Понеже беше писала, че трябва да е неизбелвано и нерафинирано и това гледах като цяло
Отговори с цитат
  #138  
Стар 3rd June 2013, 12:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да, ти пусна две, изчетох ги. Едното е студено пресовано, първото. Аз честно казано не съм много наясно с това пресоването и рафинирането при направата на мазнините, винаги съм се бъркала, кое е най-качествено.
Понеже беше писала, че трябва да е неизбелвано и нерафинирано и това гледах като цяло
Сега прочетох отново и за двете,едни и същи са.Аз избелвано и рафинирано в Зоя не съм виждала да продават
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #139  
Стар 3rd June 2013, 15:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

сега колежките коментирахме плюсовете и минусите на нерафинираното и на рафинираното масло.
И аз съвсем се обърках да ти кажа.
От една страна нерафинираното се води, че има вътре примеси, но пък няма консерванти, което води до много малък срок на годност. От там коментирахме, че може да загуби качествата си по някое време, без дори да се усетим /в смисъл не мирише, не си променя консистенцията, но просто качествения му състав е променен вече и не е така ценно в случая/
Рафинираното пък е чисто, но с консерванти...
Отговори с цитат
  #140  
Стар 3rd June 2013, 15:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
сега колежките коментирахме плюсовете и минусите на нерафинираното и на рафинираното масло.
И аз съвсем се обърках да ти кажа.
От една страна нерафинираното се води, че има вътре примеси, но пък няма консерванти, което води до много малък срок на годност. От там коментирахме, че може да загуби качествата си по някое време, без дори да се усетим /в смисъл не мирише, не си променя консистенцията, но просто качествения му състав е променен вече и не е така ценно в случая/
Рафинираното пък е чисто, но с консерванти...
Абе кви примеси,кви глупости.Тази мазнина е най-скъпата,защото е изчистена от всякакви примеси,пише как е направена и по какъв метод се получава.Срокът на годност е дълъг,няма опасност от разваляне.А и тя не се задържа,използва се бързо по предназначение
Съдържа в себе си естествени токофероли (витамин Е) – антиоксидантният ефект не само удължава срока на годност, но и има благотворно влияние върху кожата.

http://www.kukuriak.com/essentialoils/
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 3rd June 2013 на 15:47
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мазилаповременабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:21.