IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 2nd July 2011, 09:00
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Стискам палци.
Отговори с цитат
  #642  
Стар 2nd July 2011, 14:23
galosi galosi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте бих искала да попитам някои дали си е правил операция на ушите при Джамбазов в Пловдив, дали е доволен и колко струва ?
Благодаря предварително !
Отговори с цитат
  #643  
Стар 2nd July 2011, 14:49
galosi galosi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 2
По подразбиране

ами аз съм от плевен и операцията ми я прави доктор Рачев доста добър пластичен хирург практикувал е в франция и до колкото знам доста от нашите фолк певици са му били клиентки.наистина съм много доволна от резултата и много се радвам че я направих


vivi777 с чупене или пилене ти прави операцията Рачев и колко пари ти взе
Отговори с цитат
  #644  
Стар 5th July 2011, 07:43
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Чакай , чакай , че нещо не те разбрах.Щом си си правила отопластика при Рачев и си доволна защо питаш за Джамбазов ?
Отговори с цитат
  #645  
Стар 7th August 2011, 09:16
Emmalfy Emmalfy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 397
По подразбиране

Малко е западнала активността в този раздел на форума , но все пак ще се пробвам с едно въпросче - след операцията , седмица по -късно нормално ли е ушичките да са подути като понички ?
__________________
Tomorrow never comes until it`s too late ...
Отговори с цитат
  #646  
Стар 1st September 2011, 20:02
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emmalfy Виж мнението
..... въпросче - след операцията , седмица по -късно нормално ли е ушичките да са подути като понички ?
Дали е нормално или не - на този въпрос най-добре ще ти отговори хирурга, който те е оперирал.

Според мен не е нормално. При мен подуване имаше до 2-3 дена след операцията, а и то не е било "като понички".

Обади се на доктора си и му сподели притесненията си.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #647  
Стар 8th September 2011, 17:01
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Аз искам да попитам дали някой си е правил отопластика в Пловдив?Ако има такива да пишат къде и при кой.Споменатите до тук са ми доста далече.Имам интерес към Джамбазов,но не съм видяла никой до сега да си е правил при него.
Отговори с цитат
  #648  
Стар 26th February 2012, 02:08
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте.И аз най-накрая реших да си направя тази операция.Мисля да си запиша за другата седмица час за консултация при доц.Евстатиев,д-р Стоян Михайлов и д-р Николай Георгиев.Бих искал ако някой може да ми даде информация за посочените лекари.Как правят операцията с рязане или изпиляване на хрущяла,съвети кой вариант е по-добър,какви са цените на съответните лекари и дали хората,които са си правили операция са доволни от резултата.Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #649  
Стар 7th April 2012, 02:02
jicaka jicaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Някой чете ли я все още тази тема ?
Отговори с цитат
  #650  
Стар 12th April 2012, 11:50
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.ПРЕДИ 10 ДНИ СИ НАПРАВИХ ПЛАСТИКА НА УШИ ПРИ Д-Р ЮРИЙ АСЕНОВ.ОСТАНАХ С ДОБРО ВПЕЧАТЛЕНИЕ И СЕ ДОВЕРИХ НА НЕГО..НЕЗНАМ ОЩЕ Е РАНО ДА КАЖА ДАЛИ СЪМ ДОВОЛНА ОТ НЕГО..Т.К ТРЯБВА ДА ХОДЯ С ЛЕНТА ОКОЛО 1 МЕС..ИСКАМ ДА ПИТАМ НЯКОЙ, ПРИВИЛ ЛИ СИ Е ТАКАВА ОТОПЛАСТИКА ПРИ НЕГО И ДАЛИ СТЕ ДОВОЛНИ.АЗ ВСЕ ОЩЕ ИМАМ БОЛКИ , ИЗТРЪПНАЛОСТ,ЕДНОГТО УШЕ МИ Е ПО- ПОДУТО ОТ ДРУГОТО И ДОРИ Е МАЛКО ПО-КЛЕПНАЛО, НО ДРУГОТО Е ПЕРФЕКТНО..САМО ДЕТО ХРУЩЯЛИТЕ МЕ БОЛЯТ ОЩЕ И НЕ МОГА ДА СПЯ НАСТРАНИ..КОГА ЩЕ ОТМИНАТ ТЕЗИ ОТОЦИ И БОЛКИ..НОРМАЛНО ЛИ Е..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.