IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th February 2008, 12:15
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране Михайлов или Бояджиев?

Здравейте дами!!! реших да коригирам бюста си и имам дилема при д-р Стоян Михайлов или при доц.Бояджиев да е... днес бях на консултация при д-р Стоянов , а в понеделник сам при доц.Бояджиев. Някоя от вас ползвала ли е скоро услугите им и за каква сума става дума при корекция на гърдите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th February 2008, 12:29
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Posavetvaite me , molq!!!

На мен не ми стана ясно за коригиране на гърдите ли става дума, за слагане на импланти или за корекция на гърди с импланти..? Щото са три различни неща..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th February 2008, 12:50
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Гърдите са ми малки и искам да сложа инпланти около 220 кубика... Висока сам 160 см и тежа около 49кг... Д-р Михайлов сподели, че най-много 250 може да се постави, но цената от 3400евро ме поозадач , при положение, че в сайта има цена 2800... Ще се консултирам и с друг...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th February 2008, 12:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
Гърдите са ми малки и искам да сложа инпланти около 220 кубика... Висока сам 160 см и тежа около 49кг... Д-р Михайлов сподели, че най-много 250 може да се постави, но цената от 3400евро ме поозадач , при положение, че в сайта има цена 2800... Ще се консултирам и с друг...
Доколкото знам - Михайлов слага надмускулно имплантите. Ти над мускула ли искаш да ги слагаш?
Цената зависи иначе от марката импланти. Примерно на мен ми струваха 2700 евро...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th February 2008, 12:56
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Каза, че при мен трябва да е надмускулно на Евросиликон, грапави и кръгли. ти кога си корегирала бюста си?

Изглеждаш чудесно на снимката от профила ти!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th February 2008, 13:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

ОК. Това е неговото мнение - на Стоянов и Бояджиев мнението същото ли е - доколкото знам, те предпочитат подмускулното поставяне, а твоята дилема беше между тях двамата или нещо бъркам..?

Иначе аз съм подмускулно, с Евросиликон, сложени преди шест месеца.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th February 2008, 13:36
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Д-р Михайлов ми хареса и беше доста изчерпателен по отношение на въпросите ми, но ме притесни цената честно казано, защото сме предвидили около 5500лв. на този етап....Но мисля да се консултирам и с доц. Бояджиев , за да чуя още едно мнение и да направя тогава своя избор.
Гърдите ти изглеждат чудесно и много естествено.
Трудно ли взе решението за корекцията и как избра своя лекар?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th February 2008, 14:13
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

При Соянов въобще не могат да те оправят тези пари,аз се оперирах при него ноември.При Тонев са 2500евро.
Моя приятелка се оперира при Мяхильов и той слага само надмускулно.А ако след време се получи КК какво сте правиш ,ако си притеснена финансово.Отиди и при други лекари но цените почти са изравнени на всякъде.Просто самият доктор трибва да ти вдъхне доверие и сама сте си решиш че това е твоят лекар)))Успех )))
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th February 2008, 14:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
Гърдите ти изглеждат чудесно и много естествено.
Трудно ли взе решението за корекцията и как избра своя лекар?
Благодаря ти Решението го взимах доста дълго - костваше ми около 12 години, но не защото не бях убедена, а първо, защото бях с мъж, който беше против; после пък нямах парите, за да го направя. Но миналата година теглих кредит и вече абсолютно непоклатимо го реших, че ще стане, и то на мига. :P Иначе нито за миг не ме е било страх - легнах на операционната маса и чаках упойката с трепет, каквато и на сватбата си не съм изпитала Единственото, за което съжалявам, е че не го направих по-рано През годините ходих при четирима общо хирурзи на консултации - единият беше Михайлов, но той не ми направи добро впечатление, защото не отидох на консултация, а се срещнахме в кабинета на приятел на бившия ми, с когото се познават. Тогава не ми обърна много много внимание, макар че специално затова отидох - а каза, че като дойда на консултация и капарирам - тогава ще говорим за подробностите... Автоматично отпадна за мен като вариант. Спрях се на Н. Георгиев, защото има отношение към пациентите, отдели ми 1 час и 15 мин. на първата консултация и по около 40 мин на следващете две... Просто разбрах, че си е моя хирург, тъй като другите искаха да ми бутнат по-големи кубици, единия искаше през мишниците - а това са все неща, които не исках... И така взех решението - Н. Георгиев ми даде сегашната "оферта", която ме устройваше напълно...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th February 2008, 14:18
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Доктора ми хареса, но ще отложа най-вероятно корекцията докато имам средствата. зная, че хубаво и евтино няма...Но ме изненада ценовата разлика от сайта и личния ни разговор.
Какво сте корегирали и доволни ли сте?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МихайловилиБояджиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:32.