IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th February 2007, 03:54
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Хайде да се включа и аз, момичета от както ги видях тези дрешки... Място немога да си намерия. Добреде по никакъв нормален начин ли неможе да си ги поръчаме ( А не с такива мъки, ходене до щатите или някои познат) И ако все пак успеем да поръчаме до пролета ще пристигнат ли? Колко би ни струвало (това реални цени ли са?) че съм си харесала 5-6 нещица и незнам колко би ми струвало тава удоволствив! Офф ще се побъркам че немага да си ги купия веднага
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th February 2007, 11:45
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Аз лично много си поръчвам от виктория-та. Пращат ги на девер ми който е там и той ми ги препраща по приятели или той самия. Но знам, че едни познати си поръчваха до БГ и после се ходи на митница на летището, плаща се някакво мито и така. Ето тук има контакти. Някой да им прати мейл и ще се разбере. контакт

Също така за да няма мито може да се уговори по мейла, нещата да се опишат с цена не по-голяма от 50$ мисля че беше и тогава директно си пристигат по пощата на адреса. Поне досега беше така.
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th February 2007, 14:47
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

абе не е скъпо ,но дрехите им не са качествени ,иначе са много готини в това няма спор,аз съм много зарибена постоянно преглеждам сайта им :P
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th February 2007, 19:41
Tedyyy Tedyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 9
По подразбиране

здравейте момичета, не се лъжете да си купите дрехи от victoria's secret, пълен боклук са! аз живея в USA и съм голяма фенка на тази марка, но само на бельото, наистина е невероятно и не е скъпо, за американците де аз получавам каталозите всеки месец и веднъж се прелъгах да си поръчам дрехи от каталога(наистина в тях дрехите изглеждаха супер) и като дойде пратката вкъщи едни парцали нямам думи, нито цветовете са същите за материята да не говорим и на етикета им пишеше international fashion или нещо подобно. върнах ги още същия ден. те неслучайно не продават дрехи и обувки в магазините им.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th February 2007, 19:49
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Аз нямам дрехи от Викториас сикрет, но също съм чувала /по форумите главно/, че не са кой знае какво като качество. И че има разминавания в цветове и материи. Не знам, който е ползвал да каже така ли е.
Иначе действително имат страхотни каталози, а за ревютата им да не говорим, направо са убиец. Хвърлят много пари за реклама, няма спор. Явно и печелят добре, щом не им се идва към Европа.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th February 2007, 20:38
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Имам няколко неща от там и от това което съм си поръчала съм доволна. Сега пак чакам пратка с малко бельо, няколко потничета и един панталон. Току що си поръчах ето тези ботуши

Дано не се разочаровам.
Tedyyy,, кажи ми моля те. Аз гледах едни size chart но дали 39 европейско е 8 1/2 .
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th February 2007, 23:16
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Marmalade
В сайта им може да се поръчва онлайн, но не знам дали доставят до БГ.

http://www.victoriassecret.com/
доставят и shipping-a е прили4ен, не е мн скъпо, плюс тва сега има намаления
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th February 2007, 00:02
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

blondi 39 отговаря на 8 и 1/2 поръчвала съм си обувки на познати в чужбина и наиастина и толкова аз също нося 39-и номер
__________________
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th February 2007, 09:20
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
blondi 39 отговаря на 8 и 1/2 поръчвала съм си обувки на познати в чужбина и наиастина и толкова аз също нося 39-и номер
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd February 2007, 01:18
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

И аз съм поръчвала от Виктория, но при сестра ми, която живее в щатите.
От бельото съм много доволна, качеството е отлично, цените също са много приемливи, а когато има разпродажби е много изгодно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МагазиникъдетопродаватпродуктинаВикторияСикрет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.