IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th January 2010, 14:06
georgibozhinov georgibozhinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Относно бейби телефона те наистина обмисляха да купуват такова чудо. Добра идея е и ще бъде полезна, но за съжаление не дълго време аз си мислех за нещо. В по-дълготраен план. "Нещо, което като порасне да каже ето това ми е подарък от раждането ми". Поне аз си мисля така за мен де Мислих и варианта да им се дадат парите. НАистина за едно младо семейство с чакащо бебе трябват доста. Но разбирате ли парите се харчат и забравят. Те никога няма да стигат. Искам нещо да е по-трайно сега се сетих за снимка, живи и здрави като се роди и изписва. и като излизат за първи път на вънка да се направи снимка и после да се изкара на "А3" формат с хубава рамка.
Но това може да е като отделен подарък. Разбира се.

Някакви други идеи ?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th January 2010, 14:16
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ми това за "подаръка от раждането" не знам дали е добра идея, защото децата не оценяват такива неща. Приемат всичко за даденост и надали ще има сантиментални чувства към подаръка ти, освен ако не е момиче и не му купиш медальон с верижка като по филмите... иначе ако чакаш да порастне, за да оцени подаръка от твоята гледна точка, ще мине прекалено много време и определено не знам за след толкова години човек на какво би се радвал
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th January 2010, 14:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Можеш да им подариш фотосесия, щом искаш да е нещо по-трайно. Гледай да е през първите две седмици само като се роди бебето, защото после загубват новородения си вид
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th January 2010, 14:28
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Не знам доколко си креативен и дали имаш време за това, но ето една идея:
Купуваш набор от книжки с детски приказки (10-20, колкото намериш интересни с еднакъв формат), даваш ги някъде да ги подвържат и надпишат с някакви лични послания, свързани с всяка стъпка от израстването на детето (тук с идеи могат да се включат по-пресните мами)
Мисля, че такъв подарък бих искала да имам аз ще го пазя винаги!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th January 2010, 14:35
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Не знам доколко си креативен и дали имаш време за това, но ето една идея:
Купуваш набор от книжки с детски приказки (10-20, колкото намериш интересни с еднакъв формат), даваш ги някъде да ги подвържат и надпишат с някакви лични послания, свързани с всяка стъпка от израстването на детето (тук с идеи могат да се включат по-пресните мами)
Мисля, че такъв подарък бих искала да имам аз ще го пазя винаги!
Готино
Моята идея е за Първи бебешки албум.....под такова име се и продава.Има си графи за колко наддава до годинка........снимка от първото парти и разни такива запомнящи се моменти.
Сега го разглеждаме с интерес
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th January 2010, 15:44
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от georgibozhinov
Относно бейби телефона те наистина обмисляха да купуват такова чудо. Добра идея е и ще бъде полезна, но за съжаление не дълго време аз си мислех за нещо. В по-дълготраен план. "Нещо, което като порасне да каже ето това ми е подарък от раждането ми".
Ми освен някоя картина на ВанГог шегувам се.
Аз тамАн 3 пъти ставах леля и досега не съм открила подарък дето може да радва и малки и големи, ама съм мислила по въпроса .
Най- добре е подъръка да е по-бебешки, пък занапред да е живо и здраво детенцето, колко подаръци ще му правиш ехеееее
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th January 2010, 17:09
georgibozhinov georgibozhinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Мда-а-а Много ми харесаха идеите ви. И фотосесията и Книжките и албумчето. Само където албумчето отпада вече е подарено такова Моята приятелка се казва Ния и нейните баба и дядо са и подарили книгите от поредицата на Димитър Талев. И сега няма по-ценни неща за нея от тези книги. Мога да замисля и нещо свързано с името. Бебчето ще е момиченце и ще се казва Полина. Ще се разровя да видя какво синволизира и може да изкочи още някоя идейка
Много ви благодаря. И както каза милена 077 колко подаръци тепърва ще се подаряват ехеее ))))))))
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th January 2010, 19:58
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Аз бих се зардадвала на нещо такова. А и остава спомен за цял живот http://auction.bg/item.php?id=175141 или пък златни
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th January 2010, 20:07
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Тони, много ми харесва идеята ти!
И аз съм заглеждала подобни комплекти в Първа инвестиционна банка, имат за всякакви поводи.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th January 2010, 08:12
georgibozhinov georgibozhinov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Да и на мен много ми хареса златният комплект, но точно този вид от къде си го копирала, защото аз намерих само сребърен и златен от другият вид на който си дала линк.
И не е много скъпо ))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подаръкприновородено
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.