IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th April 2010, 20:04
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lorein___
може и да не съм права, просто още съм афектирана.И мисля , че това е нормално като имплантите ми са на два месеца само, а сега ще трябва да платя същата сума за смяна.
След като всички пациенти,доктори и дистрибутори сме излъгани е нормално да сме недоволни и да потърсим правата си, а не да се успокояваме и да си казваме, че няма проблем!
права си напълно и никой не казва, че няма проблем. аз само се надявам да се намери изход, който поне до някъде да компенсира всички по веригата...и най-вече нас, тъй като ние сме най-малко виновни, но просто не ми го побира главата как се съди вече несъществуваща фирма. наистина е супер странно, че новината за спирането на продажбата на имплантите и фалита се обявиха в един ден...направо съм станала като инспектор Дюдю
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th April 2010, 21:52
zarka zarka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Моя приятелка от Франция ще се обади на здравната агенция и ще поиска повече информация за тестовете и резултатите.
Ще пиша след това.
Milena 127 намерих страницата на сайта на френската агенция и можем да се запознаем с проблема от първа ръка. Ето линка:

http://www.afssaps.fr/Infos-de-secur...PLANT-PROTHESE

JDMedicals да не се правят на ощипана мома и да ни подават замазващи линкове - http://www.jdmedicals.com/display.ph...2&open_news=62

Защото моя доктор спомена преди година за предстоящия фалит на ПИП и те много добре са го знаели след закриване на испанската им фабрика.
Това е процедура до време и не трябваше да ни предлагат гаранции, които е било ясно, че няма да могат да изпълняват.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 7th April 2010, 08:15
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Вчера се обадих на секретарката на моя доктор. Отговорът беше ,че не е нужно да се сменят имплантите и че няма проблеми...Аз обаче вече не вярвам на никого ..и за мен това е поредното измиване на ръце.Тоест всеки да се спасява както може...Писна ми от хора, които дават обещания ..и после се дърпат без да си поемат вината...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 7th April 2010, 08:49
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Вчера се обадих на секретарката на моя доктор. Отговорът беше ,че не е нужно да се сменят имплантите и че няма проблеми...Аз обаче вече не вярвам на никого ..и за мен това е поредното измиване на ръце.Тоест всеки да се спасява както може...Писна ми от хора, които дават обещания ..и после се дърпат без да си поемат вината...
как така? иди на преглед. как така по телефона! що за безобразие
Отговори с цитат
  #35  
Стар 7th April 2010, 09:34
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Вчера се обадих на секретарката на моя доктор. Отговорът беше ,че не е нужно да се сменят имплантите и че няма проблеми...Аз обаче вече не вярвам на никого ..и за мен това е поредното измиване на ръце.Тоест всеки да се спасява както може...Писна ми от хора, които дават обещания ..и после се дърпат без да си поемат вината...

При кой доктор си?
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #36  
Стар 7th April 2010, 09:43
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

момичета предполагам че на всяка доктора ще и предложи възможно най добрия начин за излизане от ситуацията,да не бързаме да изпадаме предварително в паника.Първо да направим по един преглед при мамолог макар че аз скоро ходих ама ако трябва ще ходя през три месеца.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 7th April 2010, 09:44
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

http://plasticsurgery-bg.com/index.php?m=1051&lang=1
Това са препоръките на моя доктор,смятам да направя преглед при ехограф.До тогава съм си казала да не се панирам
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #38  
Стар 7th April 2010, 09:53
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

точно така паниката не води до нищо смислено,човек като изпадне в паника действа прибързано и необмислено.Някои сме с тези импланти по няколко години и нищо не се е случило така че споко.Може и да има някакво решение по нататък все още скандала е на топа.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 7th April 2010, 09:56
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

имам доста приятелки и дори и сестра ми е с тези импланти от доста години и нямат оплаквания така че не е казано че нещо ще се случи
Отговори с цитат
  #40  
Стар 8th April 2010, 16:11
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Ето какво пише в сайта на д-р Тонев по въпроса:

http://www.doctortonev.com/index.php...m45fbec74ed8e2
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.